Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen - egyedül. fórum

Terhesen - egyedül. (beszélgetős fórum)


1 2
2007. júl. 21. 13:28

Igen, van 3 lányom, a férjemtől.. Édesek, s imádom őket.

(Ők is nagyon szeretnek, amit sosem tudok megérteni.)


Ami a legborzasztóbb, hogy el is toltam anno a barátaimat akkor magamtól, s most kérdezgetik, h mi volt akkor velem.Kétségbe voltam esve.


S a pasit, amilyen hülye vagyok, most is imádom. Csak nem hiszi el.:(((

12. contu (válaszként erre: 7. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 21. 11:22
Akkor most van 3 gyereked?
11. Teráz
2007. júl. 21. 11:08
Sajnos a legtöbb férfit csak a farka vezeti,az agyát elfelejti használni.Borzasztó lehet terhesen ,elhagyva,egyedül.....
10. Joyce (válaszként erre: 9. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 21. 10:57
Én is így vagyok vele. Szét tudnám verni őket, pedig még nem jellemző rám, még nem ütöttem meg senkit.
9. ec63a7fc29 (válaszként erre: 6. - Joyce)
2007. júl. 21. 10:50

S tudod, hogy tudják sajnáltatni magukat az ilyen férfiak?

Mert ők milyen szerencsétlenek, mert az egykor szeretett párjuk most babát vár? Az ő babájukat?


Komolyan mondom, ritkán leszek ideges, de amikor ilyent hallok, vagy látok, akkor nekem is tűrtőztetnem kell magamat.

8. Joyce (válaszként erre: 7. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 21. 10:50
A szeretet mindent eltűr, azért szerethetted. Sajnálom, hogy ez történt veled. Ne foglalkozz azzal, hogy mit mond, ezt nem értheti.
2007. júl. 21. 10:47

Miután majdnem beleőrültem a dolgokba, jobbnak láttam, ha nem tartom meg a babát. Most lenne 21 éves. Az apukája idén tudta meg, ő azt mondta, miért nem tartottam meg? Jó vicc, nem? És mégis szerettem a fickót. Mert őrült vagyok. De igazatok van.


Utána 3 veszélyeztetett terhességem volt.:((

6. Joyce (válaszként erre: 3. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 21. 10:41
A legtöbb férfinak csak a sex kell, és egy olyan kinézetű nővel, aki nekik megfelel. Terhességnél meg változik a nő kinézete, hangulata, stb. A férfiak meg nem valami megértők. Szerintem, ha valaki megcsalja, vagy elhagyja a terhes, vagy kisbabás feleségét, az semmivel sem jobb, mintha verné!
5. Joyce (válaszként erre: 1. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 21. 10:38
Szerintem ezek a férfiak a legrosszabbak közé tartoznak. Még támogatással is nehéz lehet egy terhesség, meg a baba, de egyedül?
4. contu (válaszként erre: 3. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 21. 10:37
Szerintem nagy disznóság elhagyni egy terhes nőt. Az unokatesód férje pedig elképesztő. Végülis megtartottad a babát?
2007. júl. 21. 10:29

19 éves voltam, és terhes / fősulis / szerelmes, s otthagyott, mert ez nem volt neki akkor annyira fontos. Nem tudtam mi legyen. Kihordjam, vállalva a kisváros szégyenét? Hogyan fogom felnevelni? Hova lett az apja? Lehet majd még valaha társam, ha nem ő, akkor valaki más? Egy csomó kérdésem volt. Egyikre sem találtam választ. A bajban nagyon egyedül tud maradni az ember.


Aztán elmúlt 1 év, kettő, kezdtem kiheverni. De agyon tudtam volna csapni minden olyan pasit, aki félrelép a terhes felesége mellől. Ekkor kopogott nálam a kedvenc unokatestvérem férje. Máskor is beugrott ha valamiben a segítségemet kérték, nem volt feltűnő. De ő akkor azért jött, mert a felesége terhes volt, s átmenetileg nem lehetett vele. Velem akarta pótolni. Elképesztő pasik vannak. Azóta nem szeret velem találkozni. Menekülőre fogja, ha csak meglát. (Vajon miért?)


Tudnátok utána az ilyen pasikban bízni?

2007. júl. 21. 10:04

Egészen pontosan mi a véleményetek azokról a férfiakról, akik a terhes párjukat hagyják magára?

Tudják jól, hogy az ő magzatukat hordozza a nő, miatta hízik, változik át, mégis emiatt más nőt(nőket) keres a férfi.

Sajnos előfordul ez házasságban is és párkapcsolatban is.


Fel tud majd újra épülni egy ilyen kapcsolat?

2007. júl. 21. 10:01

Vannak férfiak, akik elhagyják a párjukat, amikor azoknak az életükben a legjobban lenne rájuk szükség.


Mi a véleményetek ezekről az élethelyzetekről?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook