Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg olyan sok házasság tökéletes? És csak én vagyok ilyen béna? fórum

Tényleg olyan sok házasság tökéletes? És csak én vagyok ilyen béna? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
60. Főnix3 (válaszként erre: 32. - Simple)
2023. jan. 8. 18:22
5 év szexmentesség? Vannak ezen kívül fontos dolgok, de az, hogy apácaként éljen egy fiatal nő, az nincs rendjén!És ez minden,csak nem jó házasság!
59. handymandy (válaszként erre: 56. - Főnix3)
2023. jan. 8. 18:20
Ez nem minden pasinal jön be. A páromat az sem érdekelné ha meztelenül vonaglanék előtte 😂😂 mindemellett szexelni szoktunk, de nem épp ez a módja az elcsábítasnak☺️
58. dfc04c70e4 (válaszként erre: 55. - Főnix3)
2023. jan. 8. 18:12

Írta korábbi hozzászólásában, hogy így is próbálkozott már. Sok szexi ruhája van, ezzel is próbálta „elcsábítani” a férjét, sikertelenül.

Itt nagy gond van a férj tekintetében.


Nekem sem tiszta az, hogy hogyan létezik évek óta ilyen megalkuvás, hogy baráti kapcsolat van férj és feleség között. Extrák nélkül.

57. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 56. - Főnix3)
2023. jan. 8. 18:12
Lehet, majd szentségel, hogy összetörte..-DD
56. Főnix3 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 18:11

Nem lehet, hogy szeretője van?

Ha villantanál nyuszit, azt sem reagálja le?

Teszem fel, miniben leejtesz valamit....?

55. Főnix3 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 18:08

A szex az egyik lába a kapcsolatnak! Ha hiányzik egy láb, akkor az nem stabil.., billeg!

Én felrúgnám, de ez én vagyok, de lehet valóban csak szeretővel!

A másik, hogy lehet egy kis pimaszkodással, csipkelődéssel, szexi ruhával újra visszahozható lenne, hisz minden más jó, a szex is rendben volt ez előtt!

54. Főnix3 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 18:04

Ezt sarkítod!

A problémával foglalkozol, nem azzal, hogyan oldhatnád meg! Megkérdezted hogyan csinálják? Mit tesznek, hogy a tüzet fent tudják tartani?

Belátom! Az én kapcsolatom sem normális, mert nálunk a mérleg nyelve átbillent!

Mi szimbiózisban élünk!

2023. jan. 8. 18:04
Hihetetlen, hogy mennyire megoszlanak itt a vélemények a "tökéletes házasság" fogalmáról...-))
52. dfc04c70e4 (válaszként erre: 46. - Fokhagyma)
2023. jan. 8. 17:56

Fórumindítónk férje viszont több éve teljesen elzárkózik a szextől.

Az nem derült ki, hogy mi az oka. Lehet, hogy attól fél, nem csak csütörtökön mond csütörtököt.

De ez - bárhogy nézzük is - tarthatatlan állapot.

Ennyi idő után már rég lépni kellett volna. Valami oka van ennek, nem kellett volna évekig parlagon lennie egy most 40 éves nőnek. De hogy miért is várt ennyit 35 éves korától, ez rejtély. Még akkor is, ha más módját választotta az örömszerzésnek. Párosan az igazi.

51. bajk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 17:56

Szia FI!

Nem vagy könnyű helyzetben, de túl nehézben sem.

15 év alatt összecsiszolódtatok, csak a szex vált gonddá az utóbbi 5 évben, de minden másban nagy az összhang. Azért ez nem hangzik úgy, hogy menthetetlen lenne a helyzet.

Nem egy házasságot ismerek, ahol hasonló a helyzet és a párok mégis együtt vannak. Van ahol a nő, van ahol a férfi adta fel valamilyen ok miatt a szexet és a másik fél elfogadta.

De tudok olyanról is, ahol kompromisszum született egy ilyen helyzetben, mert a szextelenség elfogadhatatlan volt az egyik félnek.

Úgy gondolom, hogy MINDENNEK ALAPJA AZ ŐSZINTE KOMMUNIKÁCIÓ.

Ha SZÁMODRA a szex olyan fontos, hogy ez szükséges az életedben (mert egyébként frusztrálni fog a hiánya vagy sérülni fogsz), akkor ezt mondd el a párodnak és közösen találjatok rá megoldást. BESZÉLJETEK ARRÓL! Legyenek opcióid, hogy miket tudnál elfogadni különböző esetekben.

És persze a PÁROD OLDALA is fontos. Vajon mi az oka annak, hogy nincs közöttetek semmi. Ő mit szeretne ezen a téren (lehet, hogy nem merte elmondani, mondjuk a kívánság különlegessége miatt vagy mert attól félt, hogy el fogod hagyni, ha megtudnád).Meg kell kérdezni. Higgadtan kell végig hallgatni, bármiről is legyen szó. Ne mondj nemet semmire előre. Gondolkozz el rajta és később térjetek vissza rá.

HIGGADT KOMMUNIKÁCIÓ!!! KÉSZÜLJ FEL!!! BÁRMIT IS MONDANA, NE SÉRTEGESD, ÉRTSD MEG!!! Ha nem így állsz hozzá, ne is várd, hogy Téged is megértsen.

MEG KELL TUDNOD MAGADRÓL, HOGY MI AZ A MINIMUM, AMIRE SZÜKSÉGED VAN ÉS EZT HATÁROZOTTAN MONDD EL NEKI.

JÓ LENNE, HA TISZTÁZNÁD MAGADBAN, HOGY A KÜLÖNBÖZŐ ESETEKBEN MIT LÉPNÉL. EZT KOMMUNIKÁLNI IS KELL (MEGFELELŐEN), HOGY A PÁROD TUDJA A KÖVETKEZMÉNYEKET.

CSAK FINOMAN, NYUGODTAN, FELKÉSZÜLVE.

Abból indulj ki, hogy védd meg az elért értékeket (ami bizony egyáltalán nem rossz). Arra gondolj, hogy ne rúgd fel a 15 év nyugodt légkörét.

Remélem, sikerül megoldanotok.

Üdv.

50. handymandy (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 17:54
Nagyon sajnálom. Én már akkor ilyen vacakul érzem magam mikor kb 10-12 napja nincs köztünk semmi. Ő miért nem akarja? Ez kiderült már? Miért nem keresel egy dugipartnert neten? Sztem azzal egész jól megoldható lenne a probléma. És ez nem megcsalás,mert ő nem hajlandó téged kielégíteni.
49. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 17:53

Úr Isten!

Hajrá!

Mi 12 éve vagyunk házasok, és igen,heti 3-5 egymásnak esős szexelős! Nálunk is vannak apró nézeteltérések,de beszélgetéssel, türelemmel simán orvosolható!

Ezért tenni kell ám! Ha csak egyikőtök akar tenni, az nem elég! Ha barátok vagytok, akkor megtudjátok beszélni, hogy hogyan ment ez a része félre! Ha menteni szeretnétek, akkor csempésszetek egy kis fűszert a kapcsolatotokba!

Ha nem menthető, akkor tuti szerető, mert nagyon fiatalok vagytok ahhoz, hogy így éljetek!

Kívánom, hogy lendüljetek túl ezen a kialakult helyzeten!

Sok sikert!

48. dfc04c70e4 (válaszként erre: 40. - Timycat)
2023. jan. 8. 17:50

Neked elhiszem. Sőt, nyilván más is van, akinél ez a helyzet. De nem ez a jellemző több éves vagy akár évtizedes házasság után.


Nekem ez csak azért furcsa, mert mint írtam kicsivel korábban, szerintem a jó házasság nem kizárólag a gyakori, és teljesen kielégítő szexen múlik. Jó szexhez nem kell házasnak lenni. Viszont a működőképes házasság több összetevős.

Ezért - nekem furcsa az, ha egy házasságot már jóformán csak a gyakori, kielégítő szex tart össze.

De láthatóan - mint minden másban - vannak kivételek.

Szexuálisan kielégültnek lenni jó, ez bizony fontos. Akár házasságban, akár házasság nélkül. És bizony kortól függetlenül is.

2023. jan. 8. 17:30
Azon én is csodàlkozok amikor itt többen irjàk hogy ugyanugy kivànjàk a férjüket 10-20 év után is. De mondjuk az is durva ha egyáltalán nincs nemi életetek. Az szerintem természetes hogy kevesebb lesz egy idő után, főleg ha vannak kisgyerekek, de hogy egyáltalán ne legyen, főleg évekig az nagyon nem ok. Beszeltetek erről màr?
2023. jan. 8. 17:10

A témához:


Férj: Ezentúl csak az "r" betűs napokon lesz szex.

Feleség: Rendben. Ma van szeRda, holnap csütöRtök, holnapután pRéntek.


Régi vicc, lehet, hogy hallottátok, de állítólag nincsenek régi viccek, csak öreg emberek vannak. Egy újszülöttnek minden vicc új.

45. Channa* (válaszként erre: 44. - Fincsi5)
2023. jan. 8. 16:20
Igen, megbeszéltünk heti 7 napot, amikor igen. A többi pihi 😉🥰
44. fincsi5 (válaszként erre: 36. - Channa*)
2023. jan. 8. 16:09
Szóval hetente tuti.😂🥰😍 bocsi, most jöttem ide és ez volt az első amit megláttam, nem tudtam kihagyni.💖
43. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 15:45

Nem borítanék.

A 26. Hsz -el értek egyet.

42. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 15:42

megnevettettél a fogalmazásoddal..-)


Minden pasi ilyen nőről álmodozik mint Te..-))

41. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 15:36
drukkolok Neked...-))
2023. jan. 8. 15:26
Biztosan fordítva ülök a lovon, de nálunk a szex idővel csak egyre jobb és kielégítőbb lett, sőt idővel már csak az működött.
39. timycat (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 15:25

Megbeszélném, hogy ki-ki maga keresse a boldogságot máshol. Ha szeret, veled akar maradni és ő nem tudja ezt megadni akkor nem ellenkezik, hogy máshol keresd a szexet.


Anno nálunk a legelején ez tisztázva lett.

38. timycat (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 15:21
És 5 éve vársz rá? 😲 A szememben egy hős vagy!
37. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 15:15

Köztetek nincs ez oké, de mással?


Mert az hogy 35-40 éves emberek teljesen vágytalanok az nem normális.

2023. jan. 8. 15:12

Ha nem tévedek, akkor én vagyok az egyik tökéletes házasságú itt a hoxán, bár lehet, hogy nem én, mert én sosem beszélek arról, hogy hány alkalommal szeretkezünk a férjemmel hetente;)

Most sem fogok erről írni, mert ez teljesen a mi magánügyünk, de köztünk minden rendben van.🙃


A kapcsolatunk minőségét nem a szex mennyisége határozza meg, ami fontos, de számunkra az is nagyon fontos, hogy közel 35 év után is tudunk együtt/egymáson nevetni, van miről beszélgetnünk, vannak azonos céljaink, ha nem is mind fontos annyira mindkettőnknek, de azért próbáljuk a másikat is támogatni abban, hogy elérje.

Simán ki merem jelenti, hogy még mindig jónak tartjuk egymást, bár mindketten öregedtünk;)

Ha bárki azt gondolja, hogy hazudok, hát tegye, hiszen attól, hogy valaki gondol valamit, nem az övé lesz az igaz.😉


Viták? Hol nincsenek? De én pl. nem gondolom azt, hogy ez bárkire is tartozik, így minek is traktáljak vele bárkit. Még a saját családommal sem teszem, hát még idegenekkel.

És ha egyéb súlyosabb problémám lenne, akkor sem itt a hoxán vagy FB-n stb. tenném ki az ablakba, hanem igyekeznék én megoldást találni rá a férjemmel!


Honnan tudná itt bárki, hogy hogyan lehet megoldani adott helyzetet? Nem ismernek sem engem, sem a férjemet, sem a hátterünket.


Én teljesen értetlenül ingatom a fejemet, amikor megszületnek pl. ilyen és hasonló fórumok.


Mit tud kezdeni itt bárki is ezzel az egésszel?


Fi, most ide tartotta az arcát egy pofonért, mert megint a képébe nyomhatja valaki, hogy igen, az én házasságom tökéletes a számomra (nem biztos, hogy neked is az lenne), ami miatt vacakul érezheti magát, mert az összes többi egyéb választ figyelmen kívül fogja hagyni és csak arra fog fókuszálni, hogy bezzeg Channanak;) tökéletes a házassága;)


És ezzel be is fejezi, hogy rendezze a sajátját.

Pedig, a fórum kiírások helyett azzal kellene foglalkoznia, hogy hogyan tudja megoldani az életét, nem pedig azzal, hogy igaz e, amit más ír/mond.

Azzal nem lesz jobb, ha statisztikát állít össze, hogy a hoxások közül 10 naponta 10x szexel, 15 pedig egyszer sem. Nem ez a megoldás!


Első sorban FI, magaddal kell megbeszélned, hogy mit szeretnél, aztán vond be a férjedet is, és ha nem megoldható, akkor változtass.

de ne aszerint, hogy itt bárki mit tenne. Könnyen mondja itt bárki, hogy válj el, tarts szeretőt, stb. Nekünk nem fog fájni az sem, ha magányosan éled az életed további részét, és semmi nem fog nekünk fájni, ami veled történik. Sőt! ha később elmondod, hogy milyen megoldást találtál és vittél végbe, ami esetleg itt bárki tanácsára történt és neked még sem lett jobb, akkor a tanácsot adó illető, majd megvonja a vállát, hogy ez van...


Nem tudom, hogy mit tennék a helyedben, de az biztos, hogy itt senki orrára nem kötném ezt az egészet, akkor sem, ha anonimként tenném fel a kérdésemet, mert a megoldás benned van és nem másokban...

2023. jan. 8. 14:53

az a furcsa, hogy ezek a gondolatok akkor a legerőteljesebbek nálam, amikor kicsit több a szabadidőm...

Ezért néha én is csak hisztinek gondolom magamban

34. 55Judit (válaszként erre: 24. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 8. 14:49
Hát, hogy sok évtized után milyen, én ahhoz nem értek. Az enyém tiszavirágéletű volt. :)
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Simple)
2023. jan. 8. 14:26

ha általános is tuti fordítva, itt a férj nem szexel(ne).

:(

32. simple (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 14:23
Ahogy a környezetemben tapasztalom, inkább az az általános, ami nálatok van. De érthető is, hogy az ember unja a banánt. Viszont szerintem a jó házasság alapja nem a szex, sokkal fontosabb dolgok vannak annál.
31. dfc04c70e4 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 14:17

Ennyi idő után, és miután nem akar változtatni a férjed, legalábbis az eddig leírtak alapján semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy megoldjátok - igen, felborítanám. Tudván, hogy még csak 40 éves vagy. Még bőven kezdhetsz új életet, hiszen neked hiányzik a szex.


Persze könnyű mondani, más meg is tenni.

Nem vagyok a helyedben, azért írtam azt, amit. A helyedben mindenképp tennék még próbát, hogy kiderüljön, mi is a probléma. Ha nem megy, lépnék.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook