Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg olyan sok házasság tökéletes? És csak én vagyok ilyen béna? fórum

Tényleg olyan sok házasság tökéletes? És csak én vagyok ilyen béna? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
120. norma2 (válaszként erre: 119. - Borian)
2023. jan. 10. 07:50
Minek az? :D csak belehullik a szádba
119. Borian (válaszként erre: 118. - Channa*)
2023. jan. 10. 07:30
Ő sose tetszett spec. Én is szeretem, ha van hajuk. :-)
118. Channa* (válaszként erre: 117. - Borian)
2023. jan. 10. 07:26

Én is így vagyok ezzel, bár én a fiatalabb pasik között sem látok túl sok jót.😉

A férjemnek van haja, bár már teljesen ősz, sármos még mindig, magas és csak kicsi pocakja lett az elmúlt 35 év alatt, azaz nem hízott el, nem kopaszodott meg, stb., nekem még mindig ő az, aki tetszik, és hozzá képest a nála fiatalabbak nem néznek ki ennyire jól.

Persze, ez az én ízlésem!


Még szegény Bruce Willis sem versenyezhet a férjemmel🙃

117. Borian (válaszként erre: 116. - Channa*)
2023. jan. 10. 07:20
Nekem sem kellett, itt a férjem, aki nekem tetszik, de ha csak úgy gusztálom a pasikat, vessetek a mókusok elé, nem az átlag magyar 50+-osokon akad meg a szemem. :-)
116. Channa* (válaszként erre: 114. - Borian)
2023. jan. 10. 07:16

'És ahogy telik-múlik az idő, bár igazságtalan, tudom, a hozzád vonzódó férfiak is valahogy idősebbek lesznek. Én meg leragadtam a huszonéves, kockáshasú, dúshajú pasiknál. Na, bumm. Nem tetszenek a kopasz, pocakos, rossz leheletű volunteerek.'


Én nem ragadtam le a huszonéves kinézetűeknél, és nem kellett sosem keresnem senkit, de igazad van a pasikkal kapcsolatban is. Sokszor, rácsodálkozok egyes pasik korára, amikor megtudom, hogy az illető fiatalabb pl. a férjemnél és sokkal rosszabbul néz ki.

És pont erre utaltam én is, amikor arról írtam, hogy milyet talál a 40-es elvált nő, azaz pont olyat, amilyen volt az utálatos volt párja vagy még rosszabbat...

115. PöttyösPanka (válaszként erre: 105. - Főnix3)
2023. jan. 10. 07:15

Ezzel kapcsolatban nekem is van néhány meglátásom. Én is olyan típus vagyok, hogy bárkit elcsábítok. Sokszor akaratomon kívül is belém habarodnak. De az a tapasztalatom, hogy a 40 feletti férfiaknál ez csak a (félre)kettyintésről szól. (Szólna, ha benne lennék.) A férfiak túl könnyen válnak hősszerelmessé anélkül, hogy komoly kapcsolatot akarnának. Mondjuk aki családot akar, az szerintem sem töketlenkedik. De az olyan nem is várja meg a családalapítással a 40 éves kort. Amúgy meg a magabiztos és szexi a pasik fantáziaképe, aminek nem tudnak ellenállni. De otthonra feleségnek sok esetben inkább szelíd, visszafogott nőt keresnek.


De a húspiac (társkereső) egy egészen más dimenzió. Ott teljesen más szabályok érvényesülnek. Nem is tudom elhinni, hogy ilyen módszerrel lehet párt találni. Pont a minap volt alkalmam meghallgatni az egyik huszonéves kolléga eszmefuttatását a társkeresős csajok kategorizálásáról. 33% spiri és sportos, 33% macskás vagy gyerekes, 33% kövér. Itt az, hogy 40-es, csak egy újabb címke, ami leértékeli az árut.

114. Borian (válaszként erre: 109. - Főnix3)
2023. jan. 10. 06:03

Hát persze... Én tudod mikortól voltam legvonzóbb? Miután férjhez mentem. Mert "nem jelentettem többé veszélyt" (Értsd, nem akartam férjhez menni, családot alapítani.) Más kérdés, hogy sosem éltem vele, mert boldog házasságban élek.


Vonzó, kívánatos lehetsz akárhány évesen. Más kérdés, hogy vki elfogad-e párjának, állandó társának.


És ahogy telik-múlik az idő, bár igazságtalan, tudom, a hozzád vonzódó férfiak is valahogy idősebbek lesznek. Én meg leragadtam a huszonéves, kockáshasú, dúshajú pasiknál. Na, bumm. Nem tetszenek a kopasz, pocakos, rossz leheletű volunteerek.


Nyilván vannak vonzó 40-esek, 50-esek is, ők általában foglaltak. Ha nem, még gyanúsabb.


Persze, csábítgathatod őket, néha sikerül is, de akkor általában nagy csomagot hoz magával. (Volt feleség, volt gyerekek...) A fene akar ilyet.

113. Főnix3 (válaszként erre: 112. - Channa*)
2023. jan. 9. 21:54
Ennyi! Nincs hozzáfűznivalóm! 😘
112. Channa* (válaszként erre: 111. - Főnix3)
2023. jan. 9. 21:45

Már aki akarja és képes rá, de azt látom, hogy sokan nem képesek még arra sem, hogy próbálkozzanak, mert hurcolják azt a mintát, amit kaptak. Megalkudnak, ahogy FI is tette az elmúlt 5 évben, de szerintem az előtte lévő évek sem lehettek jobbak, max. többször rá tudta venni a férjét a szexre, de nem gondolnám, hogy annyira, mint az ő korukban 'elvárható' lenne.😉


Nem azért, de nekem semmit nem kellett sosem tennem (szexis ruha, csábosan pillázni, miniben hajolgatnom, stb.) azért, hogy szex legyen. Egy de jól nézel kihez pedig végképp nem. Akkor is mondja a férjem, ha a kihyppózott melegítőmben sikálom a tusolót🙃


Én nem szeretek kutakodni, ezért igyekeztem rögtön a számomra legmegfelelőbbet megtalálni, és úgy is lett. De úgy látom, hogy ez valamiért sokaknak nem megy.


Fura, hogy pl. te is megvalósítod, ahogy én is, és még elég sokan megteszik, hogy úgy éljenek, ahogy nekik jó, és vannak akik tűrnek?

111. Főnix3 (válaszként erre: 110. - Channa*)
2023. jan. 9. 21:29

Hiszem, hogy a gondolatainkat tettekké tudjuk formálni! Hinnünk kell, hogy boldogság vár ránk! Nem feltétlenül egy társsal! Hiszem, hogy mindenkinek van lelki társa! Aki nem találja meg, az feladja, vagy belenyugszik abba, hogy jó az amiben van, hogy ő ezt érdemli!

Amikor el kezd az ember dacolni, és kutat, keres, nem alkuszik meg akkor megtalálja a párját!

Akarat! Soha fel nem adás! Hiszek benne! 🥰

110. Channa* (válaszként erre: 109. - Főnix3)
2023. jan. 9. 21:16

Nincs nagy rálátásom erre a témára, de ismerek néhány olyan nőt és férfit is, akik kilépett a házasságukból különböző okok miatt.


Az éltük semmivel nem lett jobb. Vagy magányosak voltak továbbra is. Vagy találtak egy ugyan olyat maguknak, mint az utált férj/feleség volt, vagy akadt nekik egy dolgozni nem akaró, aki ki is használta őket, stb.

109. Főnix3 (válaszként erre: 108. - Borian)
2023. jan. 9. 21:04

Szűk lehet az ismeretségi köröd!

Egy negyvenes nő durván veszélyes lehet! Azok a férfiak nem szeretik csak, akik még formálni, irányítani, megvezetni akarnak egy nőt!

A negyvenes nők már tudják mit akarnak, nem foglalkoznak azzal szépnek találják e az arcukat szex közben, vagy mikor sült csülköt esznek! Elveszik amit akarnak és megélik a pillanatokat! Értékelik a figyelmességet és a törődést és viszonozzák!

Persze biztos akadnak kivételek!

108. Borian (válaszként erre: 107. - Főnix3)
2023. jan. 9. 20:53
Beszélgetek emberekkel, olvasok.
107. Főnix3 (válaszként erre: 106. - Borian)
2023. jan. 9. 20:47

Részben egyet értek, de még mindig nem világos mit tudsz te arról mit gondolnak egy 40 éves nőről?

Nem felvágni akartam, mert közel sem vagyok tökéletes!

106. Borian (válaszként erre: 105. - Főnix3)
2023. jan. 9. 20:32

Teljesen mindegy, ki vagyok, hány éves vagyok, hány kiló és mennyire szexbomba... Nem rólam beszélgetünk és nem is rólad.

Attól még, hogy neked van egy erős kisugárzásod és bárkit elcsábítasz (legyen így még sokáig), ez nem igaz mindenkire. Sajnos rengeteg magányos nő és férfi él a világban.


A FI egy nem tökéletes, de szilárd házasságban él, ezért azt gyanítom, ha a férjét lecserélné, hasonló kaliberű kapcsolatot keresne. (Bár ezt csak ő tudja).

A legtöbb férfi házasság, családalapítás ó fogamzóképes nőt keres. Szerintem is baromság és túlhaladott, hogy vki 40 felett ne eshetne teherbe, de ha annyi ezresem lenne, ahány véleményt olvastam ennek ellenkezőjéről, nem lennének anyagi gondjaim többé.


Idősebb, esetleg más által már levetett (értsd elvált) pasival azért is nehéz idilli párkapcsolatot létesíteni, mert már megvannak a saját rigolyái, szokásai.


Ha FInek ennyire hiányzik a szex és nem tud a párjával erről beszélni, elcipelni őt dokihoz, inkább keressen egy szeretőt vagy vegyen egy vibrátort.

105. Főnix3 (válaszként erre: 101. - Borian)
2023. jan. 9. 20:17

Te honnan tudod mit gondolnak?

Nem néztem utánad! Férfi vagy , vagy nő vagy? Melyik korosztályt képviseled?

Igaz én soha nem voltam koromnak megfelelő! Most sem azért szeretnek vagy utálnak, mert modell vagyok! Sovány sem vagyok! Alig verem a 160 cm és a mérlegre sem most álltam rá, de hájam nem lóg ,de a jellememmel, kisugárzásommal bármilyen hetero férfit elcsábítok, és meg is eszem, ha kell!

Ha egy férfi igazán családot akar, nem töketlenkedik, de nem is akad ki, ha éppen olyan nőre talál, akinek porontya is van!

60 évesek is esnek szerelembe!

Csodálatos az élet, ha az emberek ki merik nyitni a szemüket és a szívüket!

104. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 103. - Handymandy)
2023. jan. 9. 20:03
nagyon igaz.
103. handymandy (válaszként erre: 98. - Borian)
2023. jan. 9. 20:02
Ezzel nem értek egyet. A szex teszi a (házas)párt igazi egységgé. Élhetek én a barátommal, tökéletes szeretetben, ha nincs meg a testiség úgy nem az igazi.
102. Channa* (válaszként erre: 101. - Borian)
2023. jan. 9. 19:54
Egyetértek, de manapság annyira kitolódott minden, hogy lassan már nem így lesz, bár én is azt látom, hogy a pasik a 25-30 közötti nőket tartják alkalmasnak.
101. Borian (válaszként erre: 99. - Főnix3)
2023. jan. 9. 19:50

Leírtam. Egy idősebb kolléganőmnek drukkoltam éveken át, hogy normális társat találjon. Nem sikerült.

Ne azt nézd, hogy te öregnek tartod-e magad, hanem hogy a (normális, igazi párkapcsolatra alkalmas) férfiak mit gondolnak a 40+os nőkről. Pl., ha családot szeretnének....

100. norma2 (válaszként erre: 92. - Epresturmix)
2023. jan. 9. 19:25
Gonosz leszek, én csipáztam mikor ittunk. Olyankor beválalósabb volt, es gerjedtem arra hogy visszaélek a helyzettel tőbbször is :P am mi is vitáztunk, nem volt azzal semmi baj, még több hormon :D
99. Főnix3 (válaszként erre: 98. - Borian)
2023. jan. 9. 19:20

45 évesen a húspiacon , már bocsánat, de rohadtul nem vagyok öreg!

Hány éves vagy te!?! Milyen tapasztalok alapján mondod ezt?

A Fi-ja sem öreg! Főleg egy kicseszett orgiához!

98. Borian (válaszként erre: 97. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 9. 18:26

Nem írtam, hogy bári ítélkezett volna, csak hogy én nem teszem.

Nekem egy kedves volt kolléganőm (már nyugdíjas) maradt özvegyen 40 éves kora körül. Nem csúnya, kellemes, okos, mégsem talált magának pasit, pedig próbálkozott társkeresőn is, de csak félredugópartnert kerestek a pasik vagy fiatalokat. Azt hiszem, boldogan visszavette volna a férjét szex nélkül is, hogy legalább ne öregedjen meg egyedül.

A "csak" 40 apácaként élni fiatal, a húspiacon öreg. És még tizen-huszonpár év és úgyis az számít majd, tudnak-e jót beszélgetni.

97. dfc04c70e4 (válaszként erre: 95. - Borian)
2023. jan. 9. 15:49

Azzal, hogy leírtuk itt néhányan a véleményünket, egyikünk sem ítélkezett.


Vannak itt fórumozók, akik mellett én konzervatívnak számítok, ennek ellenére én is azt mondom: mivel évek óta nincs szex a házastársak között, és semmi jel nincs arra, hogy a férj ezen bármilyen módon változtatni akarna - én is lépnék.

Mire várjon egy 40 éves nő, aki öt éve önmegtartóztatásban él? Mire? Nincs mire várnia.

Én már azon is csodálkozom, hogy idáig bírta, és nem lépett.


Ha gond van, szeretem a tiszta játékot. Egy kapcsolaton vagy változtatni kell jó irányba, vagy ha nem megy, akkor ki kell lépni belőle.

Ha valaki nem lép ki a langyos pocsolyából, akkor mi marad? Szexuális partner.

96. handymandy (válaszként erre: 95. - Borian)
2023. jan. 9. 14:24
Nem sokan írtak,hogy borítani kéne, de egy dugidugót nyugodtan be lehet szerezni. Szerintem ez ilyen esetben nem bűn.
95. Borian
2023. jan. 9. 14:18
Hm. Nem ítélkezem se jobbra, se balra, ami az étvágyat illeti, de olyan könnyen kimondjátok, hogy borítani kell...
94. handymandy (válaszként erre: 92. - Epresturmix)
2023. jan. 9. 13:59

Ismerős, csak mi nem vitaztunk szinte soha.

Szerencsére miután elhúzott a ex, megismertem valakit és azóta is együtt vagyunk,most már 4 éve. Mellette sikerült letenni, nem lettem absztinens, de már nagyon ritkán iszom,akkor is keveset.🙏

2023. jan. 9. 13:23

Kivulrol eleg sok az

Amm...

Van itt egy hazirovos, gyerekdoki. Facebookra pakolja ki a tokeletes csaladjat, tokeletes hazasagat stb azt kozben meg azt magyarazza az apamnak aki a haverja h a masodik lanya (3 van neki) nem is tole van

Idezem: asszony is felrek..t, én is félrek..tam, asszony meg terhes lett, mi nem dugtunk, biztos nem tolem van. 😃😃😃😃😃

Azert tisztessegben felnevelte azt is, mar 30 eves a lany de na azert becsuznak a bakik

92. Epresturmix (válaszként erre: 90. - Handymandy)
2023. jan. 9. 12:10

Páromnak volt egy csaja előttem. Csak jártak, de ott is a csaj mindig ivott. Persze jó bulinak tartották (párom munka után szabadnapján) , hogy ketten tivornyáztak, de mindig balhé lett a vége. Mi nem iszunk, csak nagyon ritkán. Pia nélkül is tudunk vitázni. 😀

Olcsó és nem ráz. 😜😀


Jó, hogy sikerült tőle megszabadulnod. 😒😞

Most okés vagy? 😇

91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Handymandy)
2023. jan. 9. 12:01
igen, azzal a résszel nincs is baj, ezért nem is értem... :(
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook