Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tényleg beszállt 1 galamb a kórházba az ablakon 1 beteg emberke ágyához? Nem volt szegénynek senkije sem. fórum

Tényleg beszállt 1 galamb a kórházba az ablakon 1 beteg emberke ágyához? Nem volt szegénynek senkije sem. (beszélgetős fórum)


16. pteri
2021. ápr. 2. 11:29
Urban legend, de szép. Bár terjed egy olyan kép is: a cica bekopogtat, hogy szia, egyszer megsimogattál az utcán! És jön beköltözni. Na a mi macskánk is ilyen. Így költözött hozzánk. És rájöttünk, hogy másik 2-3 szomszédunkhoz is jár, ahol simit és kaját kap.
15. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 18:15
Persze, hogy így történt. Egy ideig nem értette, hogy miért nem kapja a napi adagját, aztán rájött, hogy emberünk kórházban fekszik. A keresésére indult, hamarosan meg is találta, hogy melyik kórház melyik emeletén, melyik szobájában fekszik. És mivel nagyon hálás volt neki, ezért minden nap meglátogatta.
14. selena78 (válaszként erre: 8. - Unom)
2021. ápr. 1. 14:12

Kösz, nem értettem. Szép story, csak nem hihető. De hát szeretjük a misztikumot...


A galamboknak ilyen apró agyuk van.:) Félre ne érts, én, az emberek többségével ellentétben, szeretem a galambokat. Szegények nagyon balfa szok. Éveken keresztül fészkeltek a gázórámon minden tavasszal, de sosem sikerült nekik fészket rakni a segítségünk nélkül. Azóta is rejtély, hogy sikerül nekik túlélni ilyen számban.


Nagyjából 10 év alatt egyetlen fiókát sikerült nekik kikölteni. Hol leverték a tojásokat, hol elhagyták a fészket. Azt az egyetlent is mi mentettük, amikor kirepült először. Átrepült az istenadta a szomszéd szőlőjére, és nem tudott visszajönni. 30 galamb cirkuszolt körülötte nagyon hangosan, és jött a vihar. Ne tudd meg... Férjem hozta a létrát, leszedte a fiókát, visszatette a fészekbe. :)))

13. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 13:44
2021. ápr. 1. 13:01

megkerestem!!+!!


[link]

11. unom (válaszként erre: 10. - NomNom)
2021. ápr. 1. 12:37
Szacharinos cukrozott méz, bő nyállal.
10. NomNom (válaszként erre: 8. - Unom)
2021. ápr. 1. 12:36
Facebookon terjed. Ez mindent elmond.
9. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 11:56
2016 áprilisában volt egy nagy műtétem. Pénteken hazakönyörögtem magam. Hazaérve ledőltem az àgyba és a nyitott ajtónàl berepült egy fecske. Ment egy kört és kiment. Abban a szobában ahol nagyanyám meghalt és hozzà mentek mindig a fecskék. Imádta őket. Soha többet nem jött be fecske, és azelőtt sem. Ha nem èlem àt, nem hiszem el! Megnèzett, rendben vagyok-e? 😇
8. unom (válaszként erre: 6. - Selena78)
2021. ápr. 1. 11:51

Facebookon terjed, hogy egy idős bácsinak/néninek nincs senkije, egyetlen szórakozása galambokat etetni a téren.

Mikor kórházba kerül, egy galamb, amit ő etetett, berepül hozzá.

2021. ápr. 1. 11:48

Nem mézem le az Embert csak öreg és beteg Embereket sajnálatból keddvességből Emberkézem!


Nem hallottál még ilyenről mifelénk így van ez!!

6. selena78 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 11:42

Ok, beszállt az ablakon. De mi ebben a szenzáció? Az ablak nyitva, a galamb tud repülni, berepül a nyitott ablakon. Hozzám már denevér is repült be. Pedig azok ritkábbak lakott területen, mint a galambok.


És hogy jön a galamb berepüléséhez, hogy a betegnek nincs senkije? Nem értem, mit is akarsz mondani.

5. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Papája)
2021. ápr. 1. 11:33
Primitív csak...
4. Alessandro (válaszként erre: 3. - Papája)
2021. ápr. 1. 11:30
Rég lehettél kórházban, mert én szerintem sok kórházban nincs szúnyogháló a kórtermek ablakain.
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 09:22

Ne alázd meg az Embert, hogy emberke.

Amennyiben beszállt egy madár az kórterembe, az rég rossz, mert az ablakokra szúnyoghálót kell/lene szerelni. A galamb sok fertőző betegséget terjeszt, így nagyon nem kívánatos a kórteremben.

A fél füled talán egy mesét hallott valahol.

2021. ápr. 1. 08:27
Emberke? 😒
2021. ápr. 1. 05:40
Valahol félfüllel ilyet hallottam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook