Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teljesen kivagyok lelkileg és nagyon bánt,hogy senki nem áll ki mellettem fórum

Teljesen kivagyok lelkileg és nagyon bánt,hogy senki nem áll ki mellettem (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
69. a0c1361e44 (válaszként erre: 68. - Baybi)
2011. máj. 12. 16:01
Ezt most miért írod?
68. baybi
2011. máj. 12. 15:57
elég volt!ilyennek gyerek!!!ááááá egyszerűen nem értem minek szült ha nem szeret!!
2011. máj. 12. 12:18

Mindenkinek vannak nagy gondjai , csak nem mindenki mutatjameg. Van aki mosolyog , pedig sirhatneka van.

Viszont kedves forum indito(es ezt irom magamnanak is)2 lehetosegunk van: bebujni a csiga hazba es nyalni salyat sebein(persze ettol meg jobban fog verezni)vagy tovabb mennies tanulva a sebekbol maskep elni, elkerulni azokat a helyzeteket -embereket akik szandekosan banthatnak.

Ne feled a felhok mogot mindig ott a nap.Minel komorabba felhoannal kedvesebben fog simogatni a nap sugara.Nem konnyen beszelek. Hid el sirva irom ezeket, bar most itt kisutot a napocska

2011. máj. 12. 10:45
A boldog ember sem azert boldog, mert soha nem voltak neki gondjai, hanem azert mert mindig a pozitiv olsalat nezi a dolgoknak. En hany olyan embert ismerek, akiknek igazan nagy bajuk nincsen, de megis boldogtalanok es nem tudjak elvezni az eletet, mert mindig a negativat lattjak mindenben. Mindenhez a hozzaallas a kulcs!
2011. máj. 12. 09:12
Baybi, megkaptad az útravalót! A leírtakban minden benne van, most már ÉLD az életet!
64. 504d3546bf (válaszként erre: 63. - Baybi)
2011. máj. 12. 08:55
Nem hiszem hogy roszindulatuak lenenek azzok sem akikrol en irttam. Inkabb csak ezt tanulttak, ezt tudjak nekik ez a normalis
63. baybi (válaszként erre: 59. - A0c1361e44)
2011. máj. 12. 08:33
köszönöm a hozzászólásodat!ehhez csak annyit fűznék hozzá,hogy igen ideális ha a szülő ilyen csak sajnos nem egyformák ők sem és nem mindenki áll így a gyerekéhez!:(
62. a0c1361e44 (válaszként erre: 61. - 504d3546bf)
2011. máj. 12. 07:17

Persze, vannak ilyen szülők is, de egy átlagos szülő olyan, amilyet leirtam.

Sajnos vannak rossz szülők is, azokról nem irok, mert ilyet nem ismerek, vagy kikerülöm őket.

ezzel aztán ne rontsd el a saját napodat:)

61. 504d3546bf (válaszként erre: 59. - A0c1361e44)
2011. máj. 12. 06:55

Irisz ne haragudj de megkel cafoljalak: Tudod vannak olyan szulok akik jot akarnak: Legyen meg mindened anyagilag, de a cipojuk talpanal erdekli , hogy bizonyos dollgokrol mit gondol mit erez a gyerek.

Vanak szulok akik harci fegyverkent hasznaljak a gyerekuket olyan emberek ellen akikben ok csalodnak. Na inkabb nem sorolom, meg elrontom a napom ami most kezdodik es lehet jo is

2011. máj. 12. 06:52

Sok az irigy, féltékeny ember főleg munkahelyen állandóan piszkálják egymást és akinek igaza van az húzza a rövidebbet, csak addig vannak az illető mellett, amíg az érdekük úgy kívánja, aztán elfordulnak tőle és csak maguknak sütőgetik a pecsenyéjüket. Ma már nincs összetartozás, csak széthúzás. Mondtam a nagyobbik lányomnak ő már önálló kereső, de ahol dolgozik ott hála a jó istennek szeretik ez is ritka, mint a fehér holló, de ő egy harcias típus nem hagyja magát.

Üdv. Ágnes

2011. máj. 12. 06:47

Szia! Nem tudom mi lehet a problémád, de tudom, hogy nehéz a te korosztályodnak is, mert a fiam is ennyi idős. Sokszor ő is piszkálásnak érzi, amit kap tőlünk, de aztán rájön, hogy ez nem az csak ki akarjuk zökkenteni abból, amibe épp elkezdett elmerülni.

Lehet, hogy nem mondják a szüleid, de tudnod kell, hogy ők azok akiket érdekel a sorsod. Mondhatom, hogy szinte csak őket érdekli, hogy mi történik veled és ők azt szeretnék, hogy veled csupa jó dolgok történjenek! És bármit tesznek (nem helyeslik a viselkedésedet, öltözködésedet, nem kapsz meg valamit, elmondják a véleményüket az ismerőseidről, viselkedésedről) ezt mind érted teszik, mert ők azt akarják, hogy neked ne kelljen átélned olyan dolgokat, amit nem lenne feltétlenül fontos. Én mindig azt mondom a fiamnak, hogy az okos más kárán a hülye pedig a maga kárán tapasztal meg dolgokat. Ha valamit nem tudok neki megteremteni, vagy ő saját magának, akkor mindig azt mondom, hogy ne azon keseregj amid még nincs meg, hanem örülj annak amid már van. Tudom ezek csak okoskodásnak tűnnek és azzal is tisztában vagyok, hogy sokszor a szülők nem tudják megfogalmazni, hogy mit miért mondanak, de a lényege általában az, hogy a gyereküket megkiméljék a csalódásoktól.

Biztos vagyok benne, hogy nagyon szomorúak lennének, ha tudnák, hogy te min mész keresztül.

Szoktál velük beszélgetni? Megosztod velük gondjaidat?

Azt is szoktam a fiamnak mondani, hogy az a legjobb ha nekünk mondja a problémáit, mert mi azon leszünk, hogy megoldjuk, ha rajtunk múlik és nem csak meghallgatjuk, mint esetleg egy ismerős.

Szerintem beszélgess a szüleiddel a gondjaidról, elképzelésedről ők biztos tudják, hogy tudod megoldani, megvalósitani:)

Azért ha gondolod megirhatnád a problémádat, mert úgy sokkal könnyebb lenne mondani valamit.

58. 504d3546bf (válaszként erre: 19. - Baybi)
2011. máj. 12. 05:44

Harcolj, harcolj azert hogy nem bantsanak. Akiben nem bizol keruld. De vigyazz mert ha senkibe nem bizol olyan embereket kerulsz el akik tenleg szeretnek.Bizalmatlansagod elzavarhat olyanokat akik melletted maradnanak. Lehet hogy nem mindegyik hosszu tavon, de megbantani nem fognak.

Nem igaz , hogy csak az tud bizniakit nem ert csalodas. Kivancsi vagyok , hogy ert-e akkora mint engem. A bizalom harc. Nekkem az , minden harcolni azert , hogy bizak abban az emberben aki evek otta kitartot melettem.Harcolok azert, hogy megbizak olyan volt baratokban akik ma mar nem barataim , de ha felhivom, hogy" xyz segits" ,szamithattok rea

57. c1e9612cd3 (válaszként erre: 53. - Baybi)
2011. máj. 12. 01:05

azzal ki nem? Viszont mindenki a saját sorsának a kovácsa.... ha mindenáron azt az oldalát akarod megfogni az életednek, ami a boldogtalan része, akkor ne csodálkozz, h az is leszel! És előbb utóbb, egy kiégett, nyavajgó, hüle p.csa lesz akkor belőled!

Viszont, ha a szép, boldog pillanatokat fogod meg, akkor egy életvidám lány leszel, aki egyre több jót vonz be az életébe!

Ez már a te választásod, h melyik utat választod.

Hidd el, rossz dolgok mindenkivel történnek az életében, de piszok nagy igazság van Márta mondanivílójában! Örülj, h egészségesnek születtél, hogy egészséges vagy mai napig, mert manapság már ehhez is piszok nagy szerencse kell!

A kesergés, a pesszimizmus csak lehúz, de előrébb nem juttat! A lehúzásával pedig csak egyre több rosszat vonz be az életedbe!

2011. máj. 12. 00:13
Jó éjt mindenkinek!
2011. máj. 12. 00:07

Tudod mit, rakjuk el magunkat holnapra! Holnap egy új nap!Minden más lesz!!!


Pusza, jóccakát!!!

54. 41fdab80c1 (válaszként erre: 53. - Baybi)
2011. máj. 12. 00:05

Hát ez hatalmas butaság lenne részedről!!! A Te korosztályodban keresgélj!!! Én életkém, fél lábbal a sírban vagyok, és úgy néz ki, hogy feladtam? Nem a világért sem, pedig hidd el egy két dolgot megéltem már életemben. Gyermekemet elveszítettem, elváltam, fájü, hogy nincs picurka unokám, a betegségem miatt fel kellett adnom a munkám, a nyugdíjam a havi rezsimre kevés, és látod mégis harcolok! Miért is? Az évekért, a hónapokért, hetekért, és lehet, hogy csak napokért, vagy órákért! Mert ember vagyok az utolsó percig!!! Ember küzdj, és bízva bízzál!

Tudod, tanultad! Igaz?

53. baybi (válaszként erre: 52. - 41fdab80c1)
2011. máj. 11. 23:49
ebben igazad van!de nagyon szívesen cserélnék egy boldog életvidám emberrel legyen akármennyi idős is!!
52. 41fdab80c1 (válaszként erre: 49. - Baybi)
2011. máj. 11. 23:47

Drága Csillagom! Nem jól szűrted le a lényeget!

Tudod kinek nincs remény, a halálos betegnek, annak!

Te 21 évesen hogy mondhatsz ilyet, hogy nincs remény!? Ezért írtam, hogy csendesedj el, szállj magadba és próbáld más szemszögéből nézni a dolgokat!Nagyon sok ember jár a földön akivel nem szívesen cserélnél. Vagy cserélnél egy olyannal, aki

balesetet szenvedett és tudja, hogy egész életét tolókocsiban fogja leélni? Vagy cserélnél azzal, aki annyi idős, mint Te és ott áll sorban a Máltainál, mert nincs mit ennie? Vagy cserélnél olyannal, aki egész életét(most 27 éves) nyomorékon, testi és szellemi fogyatékkal éli?

Ilyenen gondolkozz el, és rájössz, hogy a Te problémád semmi, de semmi ezekhez képest!!!

51. 1dc82552f2 (válaszként erre: 49. - Baybi)
2011. máj. 11. 23:39
Remény az mindig van...lényeges a megfelelő hozzáállás! Próbáld ki! Legfeljebb kapsz egy pofont..de még akkor is meg lehet rázni az arcot..és tovább menni!
50. fotkabb (válaszként erre: 48. - 41fdab80c1)
2011. máj. 11. 23:36
Ez nagyon szép gondolat volt!
49. baybi (válaszként erre: 48. - 41fdab80c1)
2011. máj. 11. 23:09
köszönöm a kommentet!de ha nincs hit,nincs remény akkor mi értelme a küzdelemnek???
2011. máj. 11. 22:59

Szia! Olvasom kezdetektől az indítást és a hozzászólásokat. Drága Csillagom! Számomra írígylésre méltóan fiatal vagy! Másra utaló mondatokat nem találtam, tehát egészséges vagy! Tudod hányan cserélnének Veled? Minden csak viszonyítás kérdése. Miért nem hiszel magadban? Vagy akár a Gondviselésben! Nincs számodra semmi olyan kapaszkodó, ami eddigi életedben úgy érzed melléd állt, segített, fogta a kezed? Hidd el, nagyon nagyon sokan vannak Tőled sokkal rosszabb helyzetben. És ezt így, látatlanban, anélkül, hogy tudnánk a valódi okot, anélkül, hogy kitárulkoztál volna, ki lehet jelenteni, hidd el nekem. Nem kell ehhez agykontroll, semmi, csak ülj le és csendesedj el magadban és próbáld meg ilyen aspektusból szemlélni dolgaidat. Szedd össze magad, ha úgy tetszik rázd meg magad és hidd el látni fogod a fényt, az alagút végét. És ha már azt látod, a megoldás is előbb utóbb eljön. Csak nem feladni, mert nagyon sok szép dolog vár még rád az Életben. Tudom, nehéz kivárni, de eljön, hidd el.

Szeretettel egy vén boszi, aki nagyanyád lehetne:

Márta

2011. máj. 11. 22:47
Kedves Bajbi! Köszönöm,hogy leirtad a szitut amiért ilyen nagy gondban vagy. Valami ilyesmire számítottam. Külső embernek nevetségesnek tünik és jobban is tetted,hogy nem ide irtad. Igy nem kell neked agykontroll sem,egyszerüen csak olyan gondjaid vannak ami mindenkivel előfordulhatott serdülő kora után is. Az igazi gondok még csak ezután jönnek, a szüleidnek pedig akkor ott van a helyük melletted. Most akármilyenek is. Ha jobban belegondolsz egy kutya miatt van az egész. Ebből egyszerüen csak majd kinősz . Legyél türelmesebb és keress magadnak egy komolyabb elfoglaltságot. :)
46. 274c9996b8 (válaszként erre: 45. - De6dcdc43c)
2011. máj. 11. 22:33

Az agykontroll gyakorlatok elsajatitasaval mind testileg ,mind lelkileg megerösödsz ! A gyakorlatok szorgalmas gyakorlasaval kepes vagy megoldani a problemkaidat , s mi több masokon is tudsz segiteni !

Nem hinnem hogy a forumokon megoldodik barmi,barmikor,barkinek....

45. de6dcdc43c (válaszként erre: 44. - 274c9996b8)
2011. máj. 11. 22:28
Miért akaod még nagyobb szarba keverni-mint amiben van?
44. 274c9996b8 (válaszként erre: 42. - De6dcdc43c)
2011. máj. 11. 22:26
Nagyon jo ötlet , szerintem !
43. de6dcdc43c (válaszként erre: 41. - 274c9996b8)
2011. máj. 11. 22:25
Ha egy csepp esze van akkor eszébe sem jut.
42. de6dcdc43c (válaszként erre: 41. - 274c9996b8)
2011. máj. 11. 22:25
Ezt most muszáj volt?
41. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Baybi)
2011. máj. 11. 22:24
pl elvegezhetned az agykontrollt !
40. Jasmine24 (válaszként erre: 36. - Baybi)
2011. máj. 11. 22:16
Szia! Meg mindig nem tudunk konkret okokat, hogy miert jutottal lelkileg ide. Hidd el, nagyon sokan vagyunk, sot szinte mindenki atelt mar brutalis dolgokat az eleteben, amiket valahogy kezelnie kellett. Ezek mind leckek, amiket sajnos meg kell oldanunk. De ahanyszor tuljutunk rajtuk, csak erosebbek es erosebbek leszunk! Ne kokadj le, hanem harcolj a boldogsagert! De ird le mi tortent! :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook