Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teljesen kivagyok lelkileg és nagyon bánt,hogy senki nem áll ki mellettem fórum

Teljesen kivagyok lelkileg és nagyon bánt,hogy senki nem áll ki mellettem (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2011. máj. 13. 19:57
Es Dominika az hogy egy dollogban egyt erttunk meg nem jellenti , hogy masban is.Viszont az hogy vallakivel vitazok meg nem jellenti, hogy nem tisztelem(esetleg nem kedvelnem) az iletot.Irisz es en regi ismerosok vagyunk, azzon noke kozze tartozik akiket kulonosen tisztelek , de ettol nem mindig mindenbe erttunk egyet.Ismeretsegunk egy vitaval kezdodot, ahol en nagyon megsertodhettem volna . Ha elkovettem volna ezt a hibat, megfosztottam volna magam egy ertekes " barattol"
98. 504d3546bf (válaszként erre: 96. - Dominika33)
2011. máj. 13. 19:52
Dominika en nem rollad irttam ezt es nem is egy bizonyos szemelyrol. Igy gondolkozom. Sajnalom ha nem fejezttem ki magam erthetoen, felre ertheto volttam.
2011. máj. 13. 19:48

Én sem vettem észre a vitát:)

Dominika leirta a problémát igy már nyilt lapokkal játszhatuk.

21 éves vagy és otthon élsz. Nincs munkád. Egy

kutya tartása nem kevés pénzbe kerül és nagy felelősség is. Ezért elköltözni és a szüleidet szidni csúnya dolog.

Tényleg jobb lenne, ha elgondolkodnál, hogy igazad van e?

96. Dominika33 (válaszként erre: 95. - 504d3546bf)
2011. máj. 13. 19:34
Érdekes. Én ugy gondolom,hogy nem vitázunk,főleg,hogy sok mindenben egyet értettem veled. Én nem a másik véglet vagyok,ugyanis egy -egy tasli vagy fenékre csapás még nem hasonlítható össze azzal,hogy a földig verem a gyereket. Én erről beszéltem,de ugy látom nem értetted. ..mindegy.
2011. máj. 13. 17:18

A gyerek veszovel valo fenyireset nem vettem meg- nem elveresre gondolok. Ha megkoveznek is azt mondom , sokat artottak a gyerekeknek azzal , ogy nem szabad megverni. Pont olyan sulyos mint a gyerek kinzasveressel. 2 veglet.Csoborbol vodorbe.Sajnalom azt a gyereket akit nem szeretnek annyira a szulei , hogy alakalomadtana fenekere ussenek egy veszoval. Nem fogom folytatni a vitat , de birosag es akaszto fa alaltt is ezt allitanam.

Viszont teny es valo en is erezttem amit te, de ...

94. Dominika33 (válaszként erre: 92. - 504d3546bf)
2011. máj. 13. 15:36
Persze,hogy hibázunk. A nagyobbik fiam most 14 éves és már sokmindent másképp csinálnék ha visszapörgetném az időt. Viszont alapvető dolgokat nem teszek meg amit velem is meg tettek Pl: nem verem meg, és nem szeretem kevésbé a testvérénél.megkérdezem,hogy hogy van. Engem soha nem kérdeztek meg. Vagy ha van valami a kis lelkében meghallgatom. Van,hogy odabújok mellé esténkét és csak ölelem. Engem soha nem öleltek meg. Csak akkor kaptam puszit ha szülinap vagy ilyesmi volt. Szerintem ezek az igazán fontos dolgok és nem a pénz. Hibázok persze,mint szülő, mint feleség mint ember. Dehát ettől vagyunk emberek,de a lelkiismeretem attól még tiszta.
93. 504d3546bf (válaszként erre: 86. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 15:07

Nem- de ezzek kiskori dollgok-en nem utalom a szuleim-csak fajnak dollgok- hid el ha beszelni tudnak velluk-ha beismernek a hibaik-tudod milyen roszul esik : eljon apu 400 km-rol es nincs mit mondjunk egymasnak, anyuval vitaba fullad minden. Fajnak dollgok kiskoru idokbol dollgok- de nem az hogy nem kapttam megvallamit, nem is kerttem semit soha

Ma sem szivesen kerek senkitol semmit

92. 504d3546bf (válaszként erre: 89. - Dominika33)
2011. máj. 13. 15:01

Hid el mi is hibazunk- nekunk is lesznek olyan donteseink amivel a gyerekeink fogjuk sebezni.

Egy dollgoban biztos vagyok azert-az en lanyomnak szabad kimondania ha nem tetszik valami es barmilyen nehez, vagy nehez lesz tudni akarokelismerni ha hibazttames bocsanatot kerni

2011. máj. 13. 12:53
BAYBI! Kár,hogy nem osztod meg a többiekkel a problémát. Igy senki sem tudja miről van szó és olyan dolgokra gondolnak amik mellett szerintem a valós problémád eltörpül. Hiszen neked csak annyi a bajod,hogy nem vehetsz egy kutyát. Tudod amig anyudéknál laksz addig ők ebbe valóban beleszólhatnak,hiszen a kutya nagy felelősség. (Lehet,hogy meg van rá az okuk,hogy nem engedik? ) Nekem furcsa,hogy egy 21 éves lány emiatt elakar költözni otthonról, és emiatt hordja le a szüleit. Ezen talán el kellene gondolkoznod.
90. Dominika33 (válaszként erre: 86. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 12:47
Ez is igaz.
89. Dominika33 (válaszként erre: 85. - 504d3546bf)
2011. máj. 13. 12:46
Szerintem nagyon igazad van. Ne a gyerek tegye már állandóan az első lépést,hiszen a szülő is hibázhat. Nekem is mindig a szemem előtt lebeg az ahogyan engem neveltek és tudom,hogy soha nem fogok azokba a hibákba bele esni hiszen mai napig fáj sok minden. Nem akarom ,hogy az én gyerekem is átélje azokat a dolgokat. Sokat lehet tanulni a multból,bár ez Baybi esetére vonatkoztatva még nem aktuális,hiszen ő még nyakig benne van az otthoni dolgokban.
88. baybi (válaszként erre: 87. - Böbe071)
2011. máj. 13. 08:53
soha senki nincs egyedül!
2011. máj. 13. 06:45
Látom nem vagyok egyedül..
86. a0c1361e44 (válaszként erre: 85. - 504d3546bf)
2011. máj. 13. 06:42

Ibi:)

Te is szülő vagy. Remélem nem követsz el olyan hibákat majd, amire a gyereked azt mondja, hogy gonosz vagy és elköltözik. Sosem lehet tudni, hogy a gyereke miért gondolja ezt a szüleiről. Nem biztos, hogy a szülők rosszat tettek! Lehet, hogy csak épp nem kapott meg valamit, ami miatt gonosznak tartja a szüleit és már van is miért utálni őket.

Emlékszem, egyszer azt mondtam az apukámnak, hogy utálom, mert nem vett meg nekem egy kardigán. Az anyukám azt mondta, hogy nem tudja megvenni, mert most nincs rá pénze, de majd megveszi. Őt pedig imádtam ezért.

Jogos volt az utálatom?

2011. máj. 13. 03:56

Amit en csinaltttam( nem mondom hogy neked is ezt kel)400 km arebb ferjhez mentem.Mai napig nem fogadjak el hogy a szulo tevedhet.Pedig egy szulo nagyon sokat arthat a gyermekenek, foleg ha igy gondolkozik:" en nem tevedek soha".

Nem tudom mi tortent nallatok, viszont irisz nagyon sok szulonek bocsanatot kene kerjen a gyereketol. Ha szulo nem ismeri el a hibajat, hogyan varja a gyermeketol?

Azt sem tartom helyesnek , hogymindig a gyerek akarja helyre hozni a kapcsolatot.Hozza helyreaki tonkre tette.

Az enyem a szuleimel latszolag jo, mert mar feladttam, hogy elmondjammenyi sebet kapttam tolluk. Olyanokat is ami lehet sirig kiser. Ha mondom:" na persze..."mar nem ordibalnak ,itt nem tehetik meg. Mar enm az o nevuket viselem.Szeretem oket a szueim.De jo peldak arra, hogyan ne neveljunk gyereket. Pedig nem gonoszak, csak epen aszulok szerintuk mindent tudnak.

84. a0c1361e44 (válaszként erre: 83. - Baybi)
2011. máj. 12. 22:12

De ne arról beszélj vele! Ezt a témát most pihentesd néhány hetet!

Beszélgess másról. Mesélj a dolgaidról, a céljaidról, stb. Kérd ki a véleményét dolgokról. Tehát tedd vele rendbe a kapcsolatodat, aztán jöhet majd amit szeretnél.

83. baybi
2011. máj. 12. 21:53
majd holnap nyugisabb lesz a helyzet és leülök vele beszélni,mert még mindig sokan ezt mondjátok!de elkeserít amikor én jóindulattal megyek és ő meg az első mondatom után leordibálja a fejem!:(
82. a0c1361e44 (válaszként erre: 80. - Baybi)
2011. máj. 12. 20:38

Jaj, nem értelek.

Tegnap azt mondta, hogy nem. És ma ezt letagadta?

Akkor az igen, nem?

81. Dominika33 (válaszként erre: 53. - Baybi)
2011. máj. 12. 20:38
Drága Bajbi! Röviden szeretném vázolni neked az eddigi életemet. Gyerek koromban ütöttek vertek. '7 évesen rajtakaptam az anyámat egy idegen pasival,mig az apám szétgürizte magát. Mai napig hordozom ezt a titkot. 20 évesen menekülésképp férjhez mentem majd megszültem a fiamat 23 évesen ugy,hogy császároztak mert a nyakára tekeredett a köldökzsinór igy sietni kellett. Ugy vágtak fel,hogy még nem aludtam el teljesen, mindent hallottam és éreztem, majd mire kivették belőlem akkor aludtam el. Majd 8 hónap mulva elváltunk mert pszichésen nem tudtam feldolgozni. Elmenekültem egy másik városba a kisfiammal,beleszaladtam egy lakás hitelbe. Amit 2 év után nem tudtam fizetni igy elárverezték. Mentünk vissza a szüleimhez. Apám rá 2 évre öngyilkos lett. Aztán az anyám kijelentette,hogy engem nem szeret,csak a testvéremet, aki egész életemben gonosz volt velem. Ujra magamra maradtam. Sokszor csak annyi pénzem volt,hogy a gyereknek vegyek egy kiflit meg fél liter tejet,hogy tudjon vacsorázni, napközben nyugodt voltam mert az oviban evett.meg sem tudom számolni,hogy hányszor gondoltam arra,hogy feladom. Évekig mentek igy a dolgok. Most 37 éves vagyok és végre boldog. 5 éve megtaláltam az igazit, 1 éves a kisebbik fiam és minden rendben van. Pedig cukros lettem és nyugtatókat is kellett szednem sokáig mert az idegrendszerem felmondta a szolgálatot. Az anyám akkor látta a kicsit mikor megszületett, a testvérem gyűlöl,igy nem tartjuk a kapcsolatot. Kívánom neked,hogy ne várj ilyen sokáig a boldogságra, de tudd,hogy mindig van remény.
80. baybi (válaszként erre: 79. - A0c1361e44)
2011. máj. 12. 20:27
nem este túlzásokba!tagadott minden mondatát amit tegnap mondott!!!
79. a0c1361e44 (válaszként erre: 78. - Baybi)
2011. máj. 12. 19:09
Mivel oltogatott? Nem szabad neked sem túlzásokba esni.
78. baybi (válaszként erre: 77. - A0c1361e44)
2011. máj. 12. 18:03
a téma ugyan az!csak ma már határozottabb vagyok a döntésemben!!én próbáltam,de ő elkezdett oltogatni akkor nincs is miről beszélni én nem erőltetem!!
77. a0c1361e44 (válaszként erre: 70. - Baybi)
2011. máj. 12. 16:45

Ugyanaz a téma?

Azért várhattál volna többet is ezzel.

A szülőket meg kell puhítani. Nem nekik rontani. Nekik is hozzá kell szokniuk az új helyzetekhez.

76. baybi (válaszként erre: 75. - 54840f0fce)
2011. máj. 12. 16:35
hát valahol itt szeretnék maradni a környéken,hogy a bejárás ne legyen nagyon gázos!
75. 54840f0fce (válaszként erre: 74. - Baybi)
2011. máj. 12. 16:33
Akkor maradsz...:(
74. baybi (válaszként erre: 73. - 54840f0fce)
2011. máj. 12. 16:32
azt mindjárt gondoltam,de én szeretem ezt a sulit meg már csak 1 évem van!!!
73. 54840f0fce (válaszként erre: 72. - Baybi)
2011. máj. 12. 16:31
Itt is van iskola!
72. baybi (válaszként erre: 71. - 54840f0fce)
2011. máj. 12. 16:31
köszi de egy kicsit közelebb kellene a suli miatt!!!
2011. máj. 12. 16:30
Gyere hozzám!!
70. baybi
2011. máj. 12. 16:29
mert ma úgy ahogy sokan tanácsolták beszélni akartam vele de ő hajthatatlan és tagadja azt amit tegnap mondott!ebből költözés lesz nem bírom tovább!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook