Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon kivagyok lelkileg 😢😞 fáj a hasam, meg van a havim,... fórum

Nagyon kivagyok lelkileg 😢😞 fáj a hasam, meg van a havim,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. jan. 16. 19:04
Az első értelmes reakció. Köszönöm.
15. Főnix3 (válaszként erre: 14. - F7f780f355)
2023. jan. 16. 09:55
Ahh! Igaz! Látom! Elnézést a tévedésemért!
14. f7f780f355 (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. jan. 16. 09:36

Amigy ez vallomas

Csak forumot csinaltak belole

Ettol fuggetlenul ez tenyleg az ezredik ilyen

2023. jan. 16. 09:36

Ez szerintem nem bunkóság, csak egy reakció arra, hogy még egy, számunkra nem érdekes beszélgetős fórum lett nyitva! Miért nem vallomásban tetted, ill., miért nem olyan helyre írtad, ahol kedvesen megtudtak volna vigasztalni!?

A menstruáció egy teljesen normális , havi szinten bekövetkező, folyamat! Amennyiben, a fájdalmad visszatérő és ennyire fájdalmas, fordulj orvoshoz, mert ebben itt nem kapsz megfelelő kezelést!

Amennyibe azért vagy szomorú, mert nem jön a baba, akkor lehet le kellene tenni egy kicsit a ráfeszülést , görcsölést! Ha más nem,de ez a feszültség csökkenti a teherbeesést!

A “nagyon kivagyok lelkileg”, egy új léleknek sem teszi csábítónak a pocakodat, hogy beköltözzön!

Fontold meg milyen új oldalakat nyitsz, felesleges mindig újabb és újabb beszélgetős oldal! Csatlakozz a régiekhez az írásoddal!

Legyen szép napod!

2023. jan. 15. 17:30
Itt mindenki ilyen bunkó? Minek szolnak hozzá, ha normális hangnemet nem tudnak megejteni a másikkal csak belerugni? A többieknek köszönöm szépen, kicsit már jobb a lelkemnek.
11. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 17:11

sajnalom,főleg azt,hogy a baba nem jött össze.De ne veszitsd el a reményt,és próbálj olyanokkal beszélni erről,akik hasonlo helyzetben vannak,itt nem érdemes.Ha úgy érzed,ki kell írnod vmit magadbol,akkor meg az anonimitásodat ne fedd fel,annak mi értelme??


sok sikert ,jó egészséget kivánok !:*

10. Főnix3 (válaszként erre: 9. - F7f780f355)
2023. jan. 15. 16:04
Igen, nekem is lejött, ki írja ki ezeket.
9. f7f780f355 (válaszként erre: 7. - Nancy Ann)
2023. jan. 15. 16:01

Ha annyira nem a “nyíg” kategória lenne nem ide írna sorozatban a vallomásait. 🙂🙂🙂🙂🙂

Nekem is mar volt szar haviban reszem, akkor a telefonom sem tudtam kezbe venni csak osszegornyedve fekudtem. Gondolom ez ot nem veszelyezteti. Figyelemhianyos.

Minden nap van egy “uj lakonk lesz” “babat tervezunk” “megjott” vallomas. Ugyanaz a stilus. Ugyanaz az ember is irja ki szinte fix.

8. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Nancy Ann)
2023. jan. 15. 15:43

És kiírtad ide is?

Nagyon sajnálom egyébként, de szerintem kiírni majd havi szinten, azért lehet nem kellene! Nem beszélve arról, hogy vannak erre a fórumok! Ott megértő fülekre is talál!

7. Nancy Ann (válaszként erre: 3. - F7f780f355)
2023. jan. 15. 15:34

Hű de empetikus vagy,hallod-e.

Egyrészt, ha valaki gyereket akar, minden menstruációt kudarcnak él meg, hiába küzd ellene.

Másrészt, lehet hogy a nők 80 %-ának fáj, de a fájdalomnak vannak fokozatai. Amikor pl. engem egyszer az ügyeletre kelett vinnie a páromnak emiatt,mert már semmi gyógyszer nem segített, az nekem nem a “nyíg” kategória...

6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 11:57

Pihenj,vegyél be gyógyszert.

A lelked fájdalmára nincs tabletta,azt oszd meg a pároddal.

Aludj egy jót.

Vannak ilyen napok ,,elmegy ez is.

2023. jan. 15. 11:52

Gondolom megint te vagy!


"Borzalmas karácsonyom volt és ezt a szilvesztert is inkább..."

2023. jan. 15. 11:06
Gondolom az csak felteszi az i-re a pontot, mikor belegondolsz, hogy ráadásul férfi vagy. :))
2023. jan. 15. 11:03

Nem tom, most akkor nyigjon minden no amiert menstrual?

Vegyel be egy gyogyszert fekudj le es kesz

Kb 80% nonek faj. Megse vannak ki lelkileg.

2023. jan. 15. 10:45
Szedd össze magad, mert attól nem lesz jobb, ha kétségbeesel. Most nem jött össze, összejön következőkor, így gondolj rá. Ha rágörcsölsz, még annyira sem sikerül, viszont minden hónapban padlóra küld a csalódás. Az élet szép, próbálj meg örülni annak ami van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook