Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tennétek a helyemben? A lányom szerelmes egy nála 15 évvel idősebb férfibe. fórum

Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tennétek a helyemben? A lányom szerelmes egy nála 15 évvel idősebb férfibe. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. júl. 23. 20:22

Amúgy szerintem a lányod gondolkodik....sőt, ha már a védekezésnél tart, nem egy elveszett gyerek.

Szerelemes, legyen csak. Első "igazi" szerelem gondolom...

2013. júl. 23. 20:22
Tiltással csak azt éred el, hogy titokban fogja csinálni. Az a helyzet, hogy mást nem tehetsz, minthogy jó képet vágsz a dologhoz és megpróbálod elérni, hogy várjon még azzal a lefekvéssel egy darabig. Pl. azzal, hogy jó lenne, ha jobban megismernék egymást, mielőtt beleszalad ebbe a kapcsolatba. Semmi kifogásod az ellen, ha találkoznak, de az intim dolgokkal még várjon egy kicsit. Ha a férfi is szereti és tényleg, akkor meg kell értenie. Mondd neki, hogy tegye eképpen próbára. Szerintem nem a korkülönbség a baj, hanem hogy a pasi pofára fogja ejteni és jó nagyot csalódik. Ennek ellenére menj vele nőgyógyászhoz, megelőzendő a komolyabb bajt, ha a politika nem válik be. Nemcsak orális fogamzásgátlók vannak, lehet már helyileg alkalmazható tuti módszert is alkalmazni.
2013. júl. 23. 20:21

Szerintem legyél büszke a lányodra!!!Maximálisan megbízik benned beavat minden titkába, ne élj vissza vele, ne tiltsd tőle. Ha a pasi nem nős semmi gond!! Legalább egy tapasztalt férfival lesz az első élménye.


Szandi 16 éves volt amikor összejött Bogdán Csabival, 16 év a korkülönbség 1992 óta együtt vannak, van 3 gyerekük. És még hány ilyen példa van...!! Ezt csak azért említettem mert mindenki ismeri őket.

6. fc7e2cab8d (válaszként erre: 1. - Penny Lane 1)
2013. júl. 23. 20:21

Szerintem nagyon korrekt gyereked van! aki így megmeri mondani, nagyon szerethet téged és bízhat benned. A mai tizenévesek nem nagyon tesznek ám ilyesmit.


A pasi persze kérdéses mit is szeretne...


hát több variáció is van....a pasinak csak arra kell, hogy, vagy tényleg szereti.

5. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Penny Lane 1)
2013. júl. 23. 20:21
Hagyjad rá, majd elmúlik! Esetleg győzd meg, hogy a gumi jobb módszer.
4. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Penny Lane 1)
2013. júl. 23. 20:18
Nos,ez először is rendkívül jó anya lánya kapcsolatra utal...A lányod őszinte és szerelmes..Most azt mondanám ,hogy ha ez nem megy semmi rovására akkor hagyni kell..De ,az apukának is joga van megtudni..Persze ,mivel semmi sem biztos..Talán kicsit később:)
3. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - B74f6e5cdd)
2013. júl. 23. 20:17
és miért?????
2. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - Penny Lane 1)
2013. júl. 23. 20:17
Nincs gyerekem, de én biztosan tiltanám ilyen helyzetben..de előtte elmagyaráznám neki, hogy miért..
2013. júl. 23. 20:14

17 éves lányom van, nagyon jó tanuló, rengeteget olvas, szerény, jól nevelt lány. Következetesen, de nagy-nagy szeretetben neveltük, egyetlen gyerekként. A férjem nagyon vallásos, konzervatív családban nevelkedett, és sajnos egyáltalán nem egy elfogadó ember.

Hétvégén pedig, főzés közben, odajött hozzám a lányunk, hogy szerelmes lett egy 32 éves férfibe, aki itt lakik a városban. Állítólag már találkozgattak, de a dolog még nem történt meg. Azért jött oda hozzám, hogy megkérdezze a véleményemet a kapcsolatról, kíváncsi volt, mit szólok hozzá, de leszögezte, hogy hiába tiltanám, hiába mondanék bármit, járni fog vele. Egyelőre azt mondtam, hogy az apjának semmiképp se mondjuk el, mert tudom, hogy akkor aztán „kutya világ” lesz, és még oda sem fogja elengedni, ahova eddig elmehetett.

De én is kétségbe vagyok esve, nem tudom, mi tévő legyek. Nincs tapasztalatom, mert nincs nagyobb gyerekem, és a családban sem volt példa ilyen nagy korkülönbségre. A lányom megkért arra is, hogy menjek el vele nőgyógyászhoz, mert hamarosan le fog feküdni vele, és fogamzásgátlót szeretne felíratni. Anyukák! Segítsetek! Meg szeretném vele őrizni a jó, barátnői kapcsolatomat, de közben meg félek, nem tudom, mit csináljak, tiltsam-e vagy ne? Teljesen szét vagyok esve.

Egy tanácstalan, 50 éves anyuka

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook