Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telitalpú alkalmi cipőhöz milyen nadrág illik? fórum

Telitalpú alkalmi cipőhöz milyen nadrág illik? (tudásbázis kérdés)

2013. ápr. 7. 19:59
:)))))
2013. ápr. 7. 18:41
Hát,remélem nem nyúltam mellé:)
2013. ápr. 7. 18:27
A halványkék a bézzsel a kedvencem.Az nagyon szép lesz:)))
2013. ápr. 7. 18:08
Egy esküvő lesz az esemény. Tűsarkúban nekem elképzelhetetlen a járás,azért választottam ezt a fajtát.Fehér ing lesz és halványkék a blézer. Köszönöm a válaszodat.
2013. ápr. 7. 18:05
Szerintem pont a csőszárú jó hozzá.A nadrág anyagától függ,hogy való e alkalomra.Nekem a telitalpú furcsa alkalomra,de látnom kéne ,h igazán véleményt mondhassak:)))A bézshez vagy szintén bézst vagy barnát(de nem sötétet)vagy a divatos kéket tudom elképzelni.De aztán függ a felsőtől,kiegészítőktől,stb.Kérdezhetem h mi a a nagy esemény ahová ezt a cipőt szántad?
2013. ápr. 7. 17:44
Vettem egy telitalpú szép alkalmi cipőt egy nagy eseményre,és nem tudom hogy illik e hozzá kicsit szűkebb szárú alkalmi nadrág. Olyan csőszárú féle. A cipő szine bézs,és milyen színű nadrág illik hozzá?? A fekete olyan furán néz ki vele. Vagy egyáltalán illik csőszárút alkalomra? Persze nem farmerre gondoltam. Segítsetek. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook