Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teleshop termékek, kinek mi vált be? fórum

Teleshop termékek, kinek mi vált be? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 10. 08:08
Latod, Csucs! Legkozelebb antiallergent kell megkerdezni, neki kulonleges szimata van ahhoz, hogy mit erdemes kiprobalni, es minek van kamu-szaga :-)
2012. okt. 1. 17:32

a fogyasztó övről meg annyit, hogy mikor fogják már fel végre az emberek, hogy nem lehet lefogyni ilyen dolgoktól.


diéta vagy legalább néhány élelem kiiktatása, mozgás. ez a minimum. aztán lehet járni speedfitnessre, meg valamiféle kiegészítő dolgokra. de mindegyiknél ugyanúgy ott van, hogy rengeteg vízfogyasztás, szemét kaják kerülése.


ne dőljetek már be ilyen dolgoknak!!!

2012. okt. 1. 17:31

véleményem szerint egyik termékük sem ér mondjuk ezer forintnál többet.

anno vettünk egy burgonya szeletelőt, aminek a lefogatója sosem működött. egyébként jól lehetett volna vele vágni :D


anyum nemrég vett egy mágneses térdvédőt vagy mit. már szétnyírbálta, pedig megmondtam, hogy felejtse el. sosem hisz nekem.

2012. szept. 11. 16:24
Nekem ugy 10-12 eve volt ilyen ovem, de a annyira irritalta a hasamon a bort + azt a par anyajegyet, hogy vissza is kuldtuk par napon belul. Nem tudom, hogy mostanaban gyartanak-e jobb minosegu, nem bor-irritalo oveket, de nekem ez az elso rossz tapasztalat nagyon elvette a kedvem attol, hogy megegyszer rendeljek ilyesmit.
3. bobe2 (válaszként erre: 1. - Csucs)
2010. jún. 9. 20:42
Én megvettem a fogyaszto övet ,nem a mit most reklámoznak ,eggyel régrbbit kb 3 éve nekem nem használt söt anyira viszket a börünk tölle mikor rezeg hogy kibirhatatlan.
2. rr00
2010. jún. 9. 19:48
én csak vágyakozom
2010. jún. 9. 18:59
Ilyen fogyasztó övet, vagy hasonlót vett már valaki?Érdekelne, hogy milyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook