Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejfehérje gyanú fórum

Tejfehérje gyanú (beszélgetős fórum)


2013. máj. 24. 09:26
Ajánlom a figyelmedbe ezt a fórumot, itt sok okos dolgot írnak az anyukák. [link]
4. Banyaci (válaszként erre: 3. - Kacora)
2013. máj. 24. 09:25
Pedig kimutatja a vérvétel. Persze csak akkor, ha allergiáról van szó és nem intoleranciáról. Mert ugye ha allergiás a tejre akkor a szervezete ellenanyagot termel és ez az anyag, kimutatható a vérben. Az én kislányomnak kimutatták. Ő többek között náthás is volt a tejtermékektől, majj puffadt és jött a hasmenés. Gyakran a pocakján kiszáradt a bőr. Szóval egy tejallergiánál simán lehetnek náthás tünetek is akár.
3. kacora (válaszként erre: 2. - Solycsi bébi)
2013. máj. 24. 08:52
igen érdekelne, várok jövő hónapig mert akkor lesz új háziorvosunk. a védőnőm azt mondta hogy két éves korig nem ad megbízható eredményt a vérvételes teszt.
2013. máj. 24. 08:35

Szia! Kérj beutalót a háziorvostól és időpontot gasztróra. Vérvételből meg tudják állapítani a betegséget.

A tünetek sokfélék lehetnek, az enyhe bőrpírtől és kisebb kiütésektől kezdve a nagyobb hólyagokon át a hasmenésen keresztül akár még légzési nehézségek is előfordulhatnak, de ez már nagyon súlyos eset.

Ha érdekel, privátban sokat tudok mesélni, 4-ből 3 gyermekemmel csináljuk/csináltuk. :(((

2013. máj. 24. 08:19

Mire figyeljek, ha most kezdtem tejfehérje gyanús babámnak adni a sima tejpépet?


milyen tüneteket produkálhat, ha nem bírja? egy hete fokozatosan kapja, először egy kanál,másnap két kanál stb. tegnap kapott először teljes adagot. eddig semmi, bár két napja egy kicsit szörcsög nem tudom lehet ez is tünet? azért mondták rá, hogy tejfehérje gyanús mert két hónaposan hörgőgyulladása volt, akkor még anyatejes volt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook