Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés antidepresszáns szedése mellett fórum

Teherbeesés antidepresszáns szedése mellett (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 27. 15:11

Természetesen nem ajánlom, és természetesen mindenkinek más a szervezete, mindenkinek más a magzata...

Én csak azzal tudlak nyugtatni,ami velem történt.

Pár műtét és betegség után azt jósolták, hogy nem nagyon lesz gyerekem. Sajnos a mesim is elmaradt (25 évesen)... sok gyógyszer után inkább természetgyógyászhoz fordultam, akivel azon "dolgoztunk", hogy megjöjjön és az egyéb bajaim is orvosoltuk. Sok-sok gyógyfüvet, illóolajat kentem, szedtem külsőleg-belsőleg, amiből volt olyan is, amit terhes nőknek nem szabadott "fogyasztani".

2010. februárját írtuk: kezelés heti kétszer, majd a hónap első hetében egy hatalmas buli a barátainkkal ( GIN, cigi ...stb). Február harmadik hetében nagyjából ugyanez....

Majd február 26-án kiderült, hogy az égiek megadták nekem azt, amiről már nem is ábrándoztam. Terhes voltam, akkor már 10 hete. Az orvosom sem akarta elhinni, a természetgyógyász sem...mi sem. Persze aggódtam a fentiek, a kezelések miatt, de az ultrahang, a vérkép mindent rendben talált. Elmentem minden vizsgálatra is.... szerencsére ott sem volt baj.

A terhességem alatt szedtem Elevit-et és egészségesen ettem, mindent megtettem kettőnkért.

Azonban egy megfázás következtében antibiotikumot is kellett szednem, majd Canesten-t is .... volt idegeskedés persze...

2010. november 14-én megszületett Hanna. A világ legszebb, legegészségesebb kisbabája. 4070 gramm, 57 centi, mindenki csodálta milyen gyönyörű gyerek.

Bármi is történt a fogantatása és a terhesség alatt , ő mindent túlélt, ketten mindent átvészeltünk.

Az én tanulságom és tanácsom az, hogy az amit beszedtél a terhesség felismerése előtt, azt már nem tudod visszacsinálni. Azonban már a te felelősséged a picúrka. Élj egészségesen, menj el vizsgálatokra, hogy ellenőrizd őt és megnyugtasd magad és szeresd őt nagyon már most, és hidd el minden rendben lesz! Ne aggódj!

Az itteni rosszallókkal pedig ne törődj, ereszd el a füled mellett és csak a jó tanácsokra figyelj, és ha baj van inkább írd ki magadból , kérdezd meg, itt mindig van, aki osztozik a problémáidban :)

Minden szépet és jót nektek!

Erika (27) és a pici Hanna (1) :)

14. sonysony (válaszként erre: 1. - 33e0394ae2)
2012. jan. 27. 15:10
Ha elegendő xanaxot szednek akkor nem aggódnak, ha aggódnak akkor még nem elegendőt vettek be ....
13. 1c92396beb (válaszként erre: 1. - 33e0394ae2)
2012. jan. 27. 15:00

Olyan gyógyszerreklám szövegnek tűnik.

Melyik gyógyszergyár bízott meg?

A xanax alapból sem jó, nemhogy terhesség alatt.

12. Várhegyi Márton (válaszként erre: 1. - 33e0394ae2)
2012. jan. 27. 14:58

Ne haragudj az őszinteségemért, de nagy butaságot írsz.


Az, hogy egy gyógyszer károsítja a magzatot, nem azt jelenti, hogy 100-ból 100 esetben beteg gyermek fog születni. Hanem azt jelenti, hogy az ilyen gyógyszer szedése növeli annak a valószínűségét, hogy a születendő gyermek valamilyen rendellenességgel fog megszületni.

11. bf64fa96fe (válaszként erre: 1. - 33e0394ae2)
2012. jan. 27. 14:56
na hát nekem azt mondta a doki, hogy ne is gondoljak mellette gyerekre....és még utána legílább egy évig.....
2012. jan. 27. 14:51
de ez milyen szöveg könyörgöm h nyugodjanak meg?
2012. jan. 27. 14:46
Nincs gond...alkoholista nőknek, akik végigitták a terhességet, is született már szép, egészséges gyermeke.
2012. jan. 27. 14:45
Az én anyám ivott cigizett mégis itt vagyok.. persze nem azt mondom hogy tegyétek ezt, mert nemjó, és nem ajánlom senkinek és én magam sem leszek ilyen felelőtlen, de hál Istennek én élek és virulok :)
2012. jan. 27. 14:39

Szerintem igyunk, dohányozzunk, drogozzunk, szedjünk gyógyszert a terhesség alatt, mert egy csomó egészséges baba született már így, miért pont a miénk lenne beteg?

Találkozzunk mondjuk valami fesztiválon, álljunk az első sorba a hangfal mellé, mert az se káros a magzatnak...

Jupíííí

2012. jan. 27. 14:34
nem kommentálok,,mert erre témára ugrok...inkább távozom...
2012. jan. 27. 14:32
Konkrétan a xanax betegtájékoztatója szerint sem ajánlott, mert káros lehet a magzatra.
4. megi04 (válaszként erre: 2. - Hello Titti)
2012. jan. 27. 14:31
:))))))) Hát pedig az lesz! Szegény...Ilyet itt nem szabaaaaad!
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - 33e0394ae2)
2012. jan. 27. 14:29

Hát ez igazán szuper.


Azért Szent Antalt ne felejtsd el néhanapján meghívni egy nagyfröccsre.

2012. jan. 27. 14:12

drukkolok neked,hogy ne kapjanak szét ITT emiatt...


amúgy van itt már hasonló fórum és vannak anyák aki így hordták és semmi baja nincs a gyereknek...


csak sajnos már nem emlékszem a nevére

2012. jan. 27. 14:09

Gondolom sokan vagyunk akik szedünk antidepresszánst vagy akár xanaxot stb...

Akik gyerköcöt szeretnének és ezeket szedik azok nyugodjanak meg.A fiam 9 éves és egészséges, pedig végig szedtem mindent amig terhes voltam.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook