Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegnap kezdtem a léböjtkúrám, ma 17. napra megjött a vérzésem. Soha nem történt velem ilyen, pedig sok léböjt van mögöttem. Ez normális? fórum

Tegnap kezdtem a léböjtkúrám, ma 17. napra megjött a vérzésem. Soha nem történt velem ilyen, pedig sok léböjt van mögöttem. Ez normális? (tudásbázis kérdés)


13. KelemenKE (válaszként erre: 12. - Mkriszti81)
2013. szept. 25. 21:19

Ahelyett, hogy ismeretlenül vádaskodsz és másokat sértegetsz legalább vedd a fáradságot és tájékozódj!

Könyörgöm, mielőtt hülyeségeket írsz, olvass már el legalább egyetlen cikket a méregtelenítésről!


Szándékosan nem mérgezem magam-megteszi ezt helyettem a környezet, az élelmiszerek, a víz, a levegő stb. stb.


Tele vagy rosszindulattal-asszem egy alapos méregtelenítés nagyon rádférne, de ahogy látom a maximális 2 hét is kevés lenne neked! :DDDD

12. mkriszti81 (válaszként erre: 11. - KelemenKE)
2013. szept. 25. 19:04
Én nem a módszert kifogásoltam, hanem a gyakoriságát. Néha tényleg nem árt egy kis méregtelenítés, bár a csak folyadékon élésnél vannak kíméletesebbek is. Elég önmérgező életmódot folytathatsz, ha fél évente szükséged van erre. De a te életed, nekem mindegy... (amúgy meg nemcsak én írtam ilyet)
11. KelemenKE (válaszként erre: 8. - Mkriszti81)
2013. szept. 25. 14:51

Mielőtt véleményt írsz és egy támában nem vagy otthon, előtte legalább egy picit informálódj légyszíves!


A lébőjt nem "drasztikusan terheli" a szervezetet, ellenkezőleg, méregtelenít-kitakarítja a káros salakanyagot, felszabadítja az energiákat. Babavállalás előtt kifejezetten ajánlott!!!

Sőt, sikertelen lombik után is-rákészülve a következőre.


Nem heteken át való éhezést jelent a léböjt, hanem hogy néhány napon át-max. 2 hétig az illető csak folyadékot (vizet, gyógyteákat, frissen préselt bio gyümölcs és zöldségleveket) fogyaszt.

Én 5-6 napig szoktam csinálni. Na ebbe az évenkénti 2 alkalomba még nem halt bele senki-viszont a hatása...Újjászületek, sokkal jobban érzem magam-és az Sem hátrány hogy legurul pár kiló-és innen könnyű folytatni egy kíméletes diétát.

Aki nem hiszi, próbája ki


Nagyszüleink minden pénteken, nagyböjtben, adventben böjtöltek. Ők még tudtak valamit...


.

2013. szept. 25. 14:43
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. szept. 25. 13:09
Biztos hogy nem normális. Val.színű a hormonszinted csökkent... A babavállaláshoz nem lesz így jó!
2013. szept. 25. 12:15
Babát akartok, ráadásul már a lombiknál tartotok, s te fél évente ilyen drasztikusan terheled a szervezeted? Hát.....
2013. szept. 25. 12:10
A doki tud róla, hogy te rendszeresen léböjtölsz?
2013. szept. 25. 11:51

Nem hiszem, hogy a böjttel lenne bármi összefüggés, hiszen csak tegnap kezdted.

Szerintem a lombik hormonkezelése zavart be s most egy kicsit megborult a ciklusod.

Én a nőgyógyászt javaslom, vagy max. várj még egy ciklust, az hogy alakul.

És csinálj egy tesztet. A biztonság kedvéért

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - KelemenKE)
2013. szept. 25. 09:52
Ha tegnap kezdted, akkor szerintem semmi köze ahhoz, hogy megjött.
4. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - KelemenKE)
2013. szept. 25. 09:50
Szia! Nagyon sok dolog állhat ez mögött. Helyedben egy nőgyógyásznál kezdenék, mert pl. sokan nem tudják, hogy állapotosak voltak és éppen egy korai vetélés kezdődött a köztes vérzéssel. Mindenképp menj orvoshoz!
2013. szept. 25. 09:42
Szerintem ha csak tegnap kezdted a léböjt kúrát, akkor nem az zavarhatott be.
2013. szept. 25. 09:37

Az elmúlt 10 évben rendszeresen végzek ősszel-tavasszal léböjtkúrát, még soha nem zavarta be a ciklusomat.

Neera citromos szirupot (méregtelenítő folyadék) sok vizet, csalánteát iszom-ja és reggel egy pohár keserűsós vizet.


Nyáron volt egy sikertelen lombikkezelésem, ez azóta a 3. vérzésem. Lehet összefüggés?


Kezdjek el aggódni, vagy ez normális?

2013. szept. 25. 09:34
Tegnap kezdtem a léböjtkúrám, ma 17. napra megjött a vérzésem. Soha nem történt velem ilyen, pedig sok léböjt van mögöttem.Ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook