Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tegnap egész nap lázas volt a kisfiam. Kúp, kanalas lázcsillapító, végül hűtőfürdő segített. A doktor azt mondta egynapos láz. Szerintetek? fórum

Tegnap egész nap lázas volt a kisfiam. Kúp, kanalas lázcsillapító, végül hűtőfürdő segített. A doktor azt mondta egynapos láz. Szerintetek? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 6. 22:37
Nekünk is volt már ilyen párszor. Egy napig láz és másnapra semmi. Kb. 2-3 szor vol ilyen a 3 év alatt.Azt mondja a doki, lehet, hogy találkozott vmi vírussal, amit ennyivel letudott.
2008. szept. 10. 23:13
Egynaposról még nem hallottam, csak a "háromnapos lázról".A láz után nagyon apró kiütések jönnek elő, s aztán vége a betegségnek. A kiütéses időszakban már nem is fertőz.
2008. szept. 9. 14:00
Nálunk "három naőos " láz volt. Semmivel nem tudtam 38 alá vinni, aztán 3 nap múlva,mintha elvágták volna.
2008. szept. 9. 10:18
Jobbulást kívánok.Nekünk is vagy a fogunk jön vagy beteg lesz.Az éjjel sírt a kislányom pedig soha nem szokott és az orra is tele volt.6 hósak vagyunk.
2008. szept. 8. 18:47
Az 1 éves lánykámnál fordult elő többször is, hogy 1-1 napra belázasodott. Azért ő nem ennyire durván, legalábbis a hűtőfürdőig nem jutottunk el. Nálunk a fogzás okozta
4. 62239f5e8a (válaszként erre: 2. - Böbe83)
2008. szept. 8. 18:46
Ma jól van, nem volt láza. Nem tudom mi lehetett.
2008. szept. 8. 18:44

Szia!


Kislányomnak múltkor ugyanez volt, igaz "háromnapos láz" volt a kór neve... Lement a láz és utána semmi nem történt. (két hónapja volt)

2008. szept. 8. 18:44
És ma, hogy van? Lehet vmi vírus. Nálunk a kicsi háromnapig lázas volt, utána két napig pöttyös, aztán meggyógyult. Egy vírus okozta (HHV-6) valószínűleg.
2008. szept. 8. 18:41
Tegnap egész nap lázas volt a kisfiam. Kúp, kanalas lázcsillapító, végül hűtőfürdő segített. A doktor azt mondta egynapos láz. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook