Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Téged néztek már "hülyének"? fórum

Téged néztek már "hülyének"? (beszélgetős fórum)


1 2
11. töprengő (válaszként erre: 9. - Imisz)
2019. júl. 4. 20:56

Volt mikor a páromat " oktattam " ki, Illetve az inkább javaslat volt. És bejött amit mondtam. Úgy csináltuk.


Használati tárgyat elvisszük a szerelőhöz, mert javításra szorul. Ha nem tudjuk a baj, szerintem azt elmondjuk. És ha 2 X elmondjuk, hogy ezt gyanítjuk, sőt, tudjuk, hogy a " szénkefe " ment tönkre, akkor ne akarja a vezetéket kicserélni... ( sarkítottam kicsit )

10. Imisz (válaszként erre: 6. - Channa*)
2019. júl. 4. 20:53
Jah, nekem a mosogatógép szerelő mondta, hogy nem oldódik rendesen a tabletta amit használok. Az, amit az ujjaimmal minden erőfeszítés nélkül szétmorzsolok. És csak ajánlgatta a legdrágább szupercsodát :)
9. Imisz (válaszként erre: 7. - Töprengő)
2019. júl. 4. 20:43
Hát,ha kis rálátásom van bizony én harcba szállok. Nem is azért, hogy ne nézzen hülyének hanem mert az én pénztárcám is véges. Azt nem szeretem,ha más turkál benne s eleve feneketlennek hiszi!Nem tudják, ha jól s rendesen dolgoznak jobban járnak mert én is és gondolom más is ajánlani fogja őket.
8. csontsovány (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2019. júl. 4. 19:55
Mert úgy volt, hogy mikor utoljára telefonált , hogy még ki kell cserélni egy 5500 ft-os alkatrészt is , akkor már szétszedte ...így , ha elküldöm a ....-ra akkor nem rakja össze .
7. töprengő (válaszként erre: 3. - Imisz)
2019. júl. 4. 19:42

Gyanítom a szervízes szerelő, mégcsak véletlen se " kapta volna " szét az autót...

Nem vagyok szaki, de egy csomó dologra van rálátásom. Nemrég a " wc be dugó volt. Pumpáltuk, csőgörényt is bevetettünk, szaki lett a vége.

Persze szép kényelmesen, nyugiba csinálta. ( segítsége csak nézte ).

Befejezte, azt mondta ez így jó. Mert a víznek így kell " körözni ", az alsó perem miatt. Mert az valóban olyan váju féle azért csinálja aztán lefolyik...

Csakhogy kicsit akadozva nyelte a wc csésze...

Nem hittem neki. Ma megen gond volt... Persze a csatornába be kellett volna menniük, és onnan is meg piszkálni... De nem tették. Wc csészét kicsit reméltem, leszedik, hogy biztosan elmenjen a dugóó.


Szerintem le kellene néhány szakinak törni a szarvát. És ragaszkodni az igazunkhoz.

Nőből vagyunk, az nem jelent automatice, hogy sík hülék vagyunk...

2019. júl. 4. 18:48

Engem is próbáltak már többször, de amikor belekezdenek még nem tudják, hogy emberükre találtak. Én simán rendbe teszek bárkit.


Pl. amikor a mosógépszerelő azt mondta, hogy ismerő az ilyen fiatal kis asszonykákat, hogy nem csak mosószert nem tudnak venni, de még mosni sem tudnak. Én meg közöltem vele, hogy szedheti a cókmókját és mondja meg a melóhelyén, hogy nem voltam vele elégedett küldjenek mást. És mondja meg, mert én, ahogy kilép a lakásból hívom a céget.


Vagy amikor a gázóra ellenőrzéskor rám ripakodott a pasi, hogy hol van 2 db plomba!? Én meg közöltem vele, hogy kérdezze meg a kollégáját, aki felszerelte és már nyitottam is neki az ajtót.


De mondhatnám a boltot is, amikor kérek 10 dkg felvágottat és megkérdezi az eladó, hogy kicsit több lett maradhat? Ránézek a mérlegre és közlöm vele, hogy a 19 dkg nem kicsivel lett több, hanem majdnem a duplája, így vegye le róla nyugodtan.


És még sorolhatnám...

5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2019. júl. 4. 18:36

Ja, engem két kertész is rendesen átvert. Nem ismertem az egynyári és az évelő virágokat, amiket hozott, persze mind egynyári volt.


A másik egy sövény előtti rész szépítésére lett megkérve, hogy nem nagy, színes virágok legyenek. Sikerült neki 4 bokrot is "becsempészni. Közben az addig szépen virágzó mocsári hibiszkuszt kidobta, mint az első egy szép pampafüvet, az orrom előtt. Mondhatom, hogy próbálkoztak és bejött nekik.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2019. júl. 4. 18:14
Miért hagytad?
2019. júl. 4. 17:29

Igen, engem az autó szerelő nézett hülyének. Ő nem tudta, hogy fizikailag sok mindent nem tudok megjavítani egy autón de elméletben többet tudok róla mint a nők többsége. (mert egyszerűen gyerekkorom óta érdekelt) Márkaszervíz volt....

Vitatkoztunk pár percig, próbált győzködni de hiába. Elvittem egy "sima" szerelőhöz és úgy volt ahogy gondoltam, egy kerékcsapágy csere lett a vége mégsem kellett az egész futóművet cserélni ahogy a márkaszaktárs akarta :) :) Sajnos ilyenkor csak az jut eszembe, nem cserélt volna semmit ő sem a csapágyon kívül, csak a számlán és a pénztárcámon jelent volna meg a csere és a nem kevés ára.

Amihez meg nem értek oda a férjem megy :)


Csontsovány, én vissza vinném a helyedben és garanciában kérném a normális javítást főleg így, hogy rosszabb mint volt.

2019. júl. 4. 16:34

Szia

Ilyen ügyben még nem..

Egyébként folyamatosan...lassan kezdem azt hinni a homlokom van hülye vagyok...úgyhogy változtatok a hozzáállásomon aztán kiderül mi lesz

2019. júl. 4. 16:31
Sziasztok ! Annyi a vétkem , hogy nő létemre elvittem a kerti kisgépemet egy MESTER-hez . Egy 2 perces javításra . Több napig ott volt , s engem meg folyamatosan hívogatott , hogy még ez a baja , meg még az is ...rosszabb állapotban kaptam vissza mint amilyenbe volt ..ja és a kialkudott szerelés is majd a duplájába került ...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook