Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tea rendelés külföldről fórum

Tea rendelés külföldről (beszélgetős fórum)


3. 54a49f6c5a (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 7. 14:02
Igazán lekötelezel,köszönöm a segítséget.Kérlek annyit kérdezz meg tőle,hogy mekkora mennyiségben és kértek-e tőle növényegészségügyi bizonyítványt.A vámnak az volt a problémája,hogy Kínából jött és nem volt a papír hozzá.A hölgy azt mondta,ha Angliából rendelek nem lett volna ekkora probléma...mire én: " Ön szerint azt Angliában termesztették?" XD Nyilván nem botanikus a hölgy,de abszurd az egész logikájuk...fel is basztak rendesen.Sokan nem értik és mondják rendeljek európai raktárból...ami rendben is van,nyilván onnan rendelek azóta.De Kínából jelentősen nagyobb a választék és hát elég sok féle tea van.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 54a49f6c5a)
2023. máj. 7. 13:45
A napokban mondta éppen egyik kollégám, hogy megy átveszi a Kínából rendelt teáját, amit évek óta onnét rendel, de nem nem akkora mennyiségben, mint te. Rákérdezek holnap, hogyan és honnét.
2023. máj. 7. 12:31
Sziasztok.Valaki tudna nekem segíteni privátban?Külföldről szerettem volna rendelni Kínából,de megállították a vámon a csomagom.A vámos hölgy azt mondta növényegészségügyi nélkül be se engedik és kb 4 kilós csomagról volt szó.Yunnann Sourcing-es sztori szóval elfogadtam a vásárlási feltételeket,magyarán az én hibám.Ti honnan rendeltek,ha külföldről?Ez egy éves sztori talán...azóta nem rendeltem újra tőlük és szétbasz az ideg.Sehonnan nem kaptam tájékoztatást vagy tippet ilyennel kapcsolatban és nem tudom hova fordulhatnék.Megtisztelő válaszotok előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook