Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te tapasztaltál valamilyen jótékony hatást az infralámpa használatakor? fórum

Te tapasztaltál valamilyen jótékony hatást az infralámpa használatakor? (tudásbázis kérdés)


9. a360345bdd (válaszként erre: 4. - Ata06)
2011. máj. 9. 11:26

Piros színe volt :(

Bioptron lámpám van ;)

8. bobe2 (válaszként erre: 1. - F9af72f4d6)
2011. máj. 9. 10:55

Arcüreg gyulladás megelőzésére is nagyon jó,vizes orrfolyásnál is nagyon hasznos.Naponta tőbször 10-15 percet előtte kell ülni.Napszemüvegben ,vagy csukott szemmel célszerű használni.


Mostanában nagyon fájt a térdem,este tv nézés közben melegítem az ínfrával,most már sokkal jobb.

2011. máj. 9. 10:54
infralámpa: arcüreggyulladás gyógyulását segíti, kiürül könnyebben a váladék és hamarabb gyógyul
6. fcalu (válaszként erre: 3. - A360345bdd)
2011. máj. 9. 10:53
Az Bioptron lámpa volt, az más :) Bioptront szerintem sem használnak herpeszre.
5. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 1. - F9af72f4d6)
2011. máj. 9. 10:50

Homloküreg gyulladásra nekem használt az infralámpa.

1 használat hatását is éreztem, a rendszeres lámpázás pedig segített megszüntetni a gyulladást!

4. Ata06 (válaszként erre: 3. - A360345bdd)
2011. máj. 9. 10:43

Ezt nem használják herpeszre! Az valószinű nem infralámpa volt! Ennek piros szine van, ha bekapcsolják. Annak, nem sárga volt a szine?

Azt másképp hivják-nem emlékszem hogy- és főleg a bőrgyógyászok használják!

3. a360345bdd (válaszként erre: 1. - F9af72f4d6)
2011. máj. 9. 10:39

Nekem nagyon nem jött be :(

Megkérdeztem a "nagyon okos nőcit" aki mindenáron meg akarta velem vetetni, hogy megelőzhető vele a herpesz? Azt mondta csodálatos találmány és prevencióként is használható, az irodájában kellett a lámpa előtt ülnöm fél óráig. Addig csak akkor jött elő a herpesz, ha belázasodtam, de akkor mindig legalább 2 :(

A lámpázás utáni napon az egész ajkam és az állam is bizsergett :S Egy merő herpesz voltam orrtól lefelé!!! Visszamentem, hogy reklamáljak, de a "nagyon okos nőci" csak annyit tudott kinyögni, hogy ő még ilyet nem látott és nem is érti.

Köszi szépen, azóta havi rendszerességgel van herpesz az ajkamon, mindig legalább 2!

2011. máj. 9. 10:31

Persze. Hova kell használnod?

Felmelegiti a csontokat és ezáltal elfolyósitja a váladékot. Nem engedi, hogy letapadjon a váladék, hanem könnyen kiürül!

2011. máj. 9. 10:25
Te tapasztaltál valamilyen jótékony hatást az infralámpa használatakor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook