Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te szereted a Valentin napot? Meg is tartjátok a pároddal? fórum

Te szereted a Valentin napot? Meg is tartjátok a pároddal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. d9d8721118 (válaszként erre: 34. - Funky_b)
2009. febr. 8. 12:07

De a szülinap és az éforduló kicsit másabb...

Gondolj bele, ha minden évben minden embernek meg kellene ünnepelni a te szülinapodat, vagy neked kéne mondjuk az enyémet?! Szerintem neked sem tetszene.

Azért egy szülinap, névnap, évforduló mégiscsak más, mint egy Valentin nap, aminek ráadásul semmi köze Mo.-hoz.

Hanukát, hálaadást meg nem tudom mit sem tartunk.

2009. febr. 8. 12:07
A párom minden ünnepet utál. Mondta az okát is, amit megértek, de vannak olyan párkapcsolatok, ahol csak ilyenkor figyelnek egymásra. Ez nem jó, de van ilyen...
2009. febr. 8. 12:02

Mi nem szoktuk megünnepelni. Nehogy már egy "Valentin nap" alkalmából ajándékozzon csak meg a párom.

Én ezt amúgy sem tartom ünnepnek. Biztos a virágosoknak, meg egyéb árusoknak jó bolt, mivel egy szál virág ilyenkor dupla annyiba kerül.

Én azt tartom ünnepnek amikor kettőnk évfordulója van, amikor először találkoztunk.

2009. febr. 8. 11:55
Én nagyon szeretem a Valentin-napot, bár én Nagy-Britanniában élek, ahonnan az ünnep származik. De Cipruson is éltem, ott is olyan jó volt látni, hogy a férfiak viszik az asszonyt és a fiúk a lányokat vacsizni, stb. De természetesen ez nem "csak" a Valentin-nap szokása, minden hétvégén viszik a nőket, de Valentinkor még sokkal romantikusabb, hisz minden étterem/kávézó/bár gyönyörűen fel is van díszítve. És olyankor bőven van lassú zene is. :P
2009. febr. 8. 11:35

Sokan nem ünneplik, mert úgy gondolják, hogy ne csak egy napon szeresse őket a párjuk. Akkor miért tartanak évfordulót? A valentin nap egy ünnep, amikor a szerelmedet ünnepled!! Miért utálják olyan sokan ezt? Miért tartotok szülinapot? Szerintem egyre megy mind. Én imádom ezt a napot, mert az csak a kapcsolatunkról szól, és nem beszélünk a rossz dolgokról, csak egymásra figyelünk.

Persze gyakrolatban nem biztos, hogy igy megy, de elméletben tuti!!!

2009. febr. 8. 11:35
Egy az hogy ez nem ünnep. A Valentin meg nem magyar név. Erővel próbálják meghonosítani, de minek?
2009. febr. 8. 11:27
Mi a párommal 10 éve vagyunk együtt, és eddig minden éven megajándékoztuk egymást. Nálunk ez alapvető dolog Valentin napon. Még ha kicsit össze is vagyunk veszve, akkor sem felejtkezünk el egymásról.
2009. febr. 8. 11:25

Elméletileg ez lessz az első valentin nap amikor nem egyedül vagyok,..de kitudja addig még alakulhat bárhogy.. tudom én..


De én arra gondoltam meglepem valami aprosággal, amugy nekem mindegy hogy hova megyünk, csak együtt legyünk.

De ha öszinte vagyok jol esne egy romantikus vacsi, vagy ilyesmi (nem 7 fogásos vacsira gondoltam, egy pizza amit közösen fogyasztunk el, vagy akár egyszerüen csak elmenni üditözni...), na meg a virág az elmaradhatatlannak tartom :D

30. 673567bc24 (válaszként erre: 27. - Sirga)
2009. febr. 8. 11:22
Pontosan!Már rég elmehet a francba,ha csak Valentin napkor jut eszébe,kedveskedni!Nehogy már kötelező legyen,akkor adja,mikor úgy érzi,ne divatból!
29. Khatif (válaszként erre: 24. - Mama_gold)
2009. febr. 8. 11:21

A Valentin nap, nem amerikai unnep, hanem Angliabol ered, ahol mar a XV. szazadban is tartottak. Igaz egy kicsit mas formaban.


De egyetertek. Nem magyar unnep, en sem tartom szamon tulsagosan.

2009. febr. 8. 11:16

Mi itthon szoktuk ünnepelni.Én általában valami új finom ételt, desszertet csinálok.Gyertyát gyújtunk.

Ő meg valami aprósággal kedveskedik nekem(pl:virág,édesség )

27. Sirga
2009. febr. 8. 11:16
A kapcsolatunk első éveiben volt új nálunk ez az ünnep, és kicsit el is vártam, hogy legalább virágot kapjak. Már nem érdekel: jobban kell egy ölelés, egy összebújás. Az több szeretetet, szerelmet árul el az év bármely napján, mint az, ha február 14-én bármit is vesz nekem. Számomra elvesztette a varázsát, és műünneppé vált. :)
2009. febr. 8. 11:14
Nem!Minek?
2009. febr. 8. 11:13
Fasírtban vagyunk, úgyhogy idén kimarad...
2009. febr. 8. 11:13

Nem szoktuk ünnepelni, ki nem állhatom ezeket az amerikából átvett "műünnepeket".

Bár én aznap vagyok szülinapos, így a torta dukál:-)

2009. febr. 8. 11:12
Valentin nap. Megünneplitek? Hogyan? Adtok-e egymásnak valamit, ha igen mit?
2009. jan. 31. 18:57
Igen,kölcsönösen megajándékozzuk egymást:)
2009. jan. 31. 11:32
nem.
2009. jan. 31. 09:41
Nem. Kitalált ünnepeket nem tartom ünnepnek. Számunkra amúgy is minden nap a szerelemről szól. És ilyen hamuka ünnep nélkül is megajándékozzuk/meglepjük egymást.
19. Fiatal nő (válaszként erre: 18. - Hjaniko)
2009. jan. 31. 08:48
Úgy, úgy...
2008. dec. 27. 20:26

Nem, semmi közöm hozzá.

Amúgy boldog párkapcsolatban élek, tehát nem emiatt.

Ránkerőltetett bohóckodás az egész.

2008. dec. 27. 20:08
A szeretetet minden nap is kilehet mutatni,nem kell hozzá ez a nap !!!
2008. dec. 27. 20:07
Valentin nap arra jó, hogy kapj valamit. Ha viszont szeretitek egymást, nem kell hozzá Valentin nap, mert az lehet Minden nap.
2008. okt. 31. 19:22

Utálom. És a párom is. Az üzletről szól az egész.

Ha egy pár az évben okot akar magának találni az ünneplésre, ott a kapcsolat évfordulója. Ha már házasok, akkor a házasságuk évfordulója, a megismerkedés napja, ilyesmi. Ami tényleg személyes.

Ez a Valentin nap, úgy, ahogy van, egy hülyeség. :-)

2008. okt. 29. 22:22

Giccsparádé:(((


Mindettől függetlenül imádom.:))) De az ilyen amerikai utánzásokat rühellem.

2008. okt. 29. 22:18
Én max a szülinapomat tarom aznap, demég azt sem igazán. Nemszeretem a kötelező dolgokat!
2008. okt. 29. 21:07
Valentin - Olyan romantikus , nem? Meg egyel több ok a szeretkezésre...
2008. okt. 29. 20:08
tok hülyeség,
2008. okt. 29. 20:07

Ja, és szerintem régen rossz, ha egy pár csak Valentin napon "foglalkozik egymással".

És mi volt előtte, mikor még nem boldogítottak minket ezzel? Nem szerették egymást a párok? Vagy ettől fogják egymást jobban szeretni?

2008. okt. 29. 20:05
Idegen, ránk erőltetett ünnep. Semmi közünk hozzá. Igaza van Balatoniknak, a virágárusok és a giccsbazárosok járnak jól vele.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook