Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mitől félsz jelen pillanatban? fórum

Te mitől félsz jelen pillanatban? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
13. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2010. máj. 13. 15:10
Ha már bent ülsz a székben, nem menekülhetsz :-DD Csak addig nehéz eljutni... de nem lesz semmi gáz, mantrázd magadban holnapig :)
2010. máj. 13. 15:06
A holnapi vezetéstől. Kreszre járok, és borzalmasan megy.
2010. máj. 13. 14:56

Hogy friss diplomásként hogyan találok majd állást a világválság közepén.

Hogy hogyan sikerül majd az államvizsga..

10. ab4b6bc17d (válaszként erre: 9. - 94c02c5bb5)
2010. máj. 13. 14:44

Én úgy tapasztalom, hogy az életem hullámvölgyekből áll. Amikor fenn vagyok és végre úgy érzem, hogy na ebből is kilábaltam, akkor marhára jól érzem magam.

...de aztán valami által beüt a krakk (most pl. azért, merthogy menthetetlen a fogam és ki kell húzni) és megint nem vagyok a topon, amíg a baj meg nem szűnik. Pedig én meglennék ezek nélkül a problémák nélkül.

2010. máj. 13. 14:11
semmitől, mert teszek róla hogy boldogan éljek, és ha én jól érzem magam, akkor a környezetemben is ok minden.
2010. máj. 13. 13:45
a páromnak hozzánk költözik a fia 16 éves. egy kicsit attól
7. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - Ab4b6bc17d)
2010. máj. 13. 13:34
Ha kiírjuk magunkból, talán az is segít, hogy jobban érezzük magunkat. Mondom most, de azért tényleg van benne valami.
2010. máj. 13. 13:26
sajnos sok mindentől
2010. máj. 13. 13:22
Ha van kedvetek, ragozzátok, írjatok hozzá történetet/történeteket/előzményt, mint én tettem.
2010. máj. 13. 13:14
attól, hogy ez a boldog kapcsolat egyszer vget érhet!
2010. máj. 13. 12:57
a gondolataimtól...
2010. máj. 13. 12:49
hajrá! :)
2010. máj. 13. 12:44

Én éppen most szedtem össze a bátorságom ahhoz, hogy holnapra bejelentkezzem a fogorvoshoz, hogy kihúzzák az egyik fogam. Borzasztóan félek, még akkor is, ha tudom, hogy muszály alávetnem magam -az egészségem érdekében.

Már húztak egy pár fogamat, volt hogy bele is tört, olyan is volt - mondhatni vicces, hogy a doki beadta a szurit, aztán elment kertészkedni, mire visszajött, kiment az injekció hatása...

... olyan is volt, hogy egy másik doki nem tudta kihúzni a fogam, annyira ragaszkodott hozzám. Én meg már csak röhögni tudtam kínomban. A fogorvos már rajtam feküdt, már mindenhogy próbálta, ömlött a vérem rá is, valaki meg kintről már türelmetlenül kopogott, a doki meg tök mérgesen kivágta az ajtót, egyik kezében a vésővel, másikban a húzóval, a fehér ruhája egy merő vér... mire végeztünk, üres volt a váró.

... amikor meg beletört, mehettem a szájsebészetre, de ott meg a fogorvos olyan ügyes volt, hogy alig nyitottam ki a számat, már fel is vágta az ínyemet egy pillanat alatt és ki is emelte a foggyökerem.

Szóval ilyen előzmények után van most ez a rossz fogam, ami nem fáj, de csúnya és a mostani doki szerint ki kéne húzni, mert bármkor begyulladhat, ez itt egy góc, ráadásul mivel a véráramba juthat, rosszabb is történhet... nevessetek nyugodtan, ráadásul egészségügyis vagyok, mégis úgy félek, hogy nem is tudom megfogalmazni. Holnap 10-re át kell magam nevelni, hogy ne futamodjak meg.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook