Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Te mit gondolsz a lakásdíszitésről?Írd ide a legpraktikussabb ötletedet!! fórum

Te mit gondolsz a lakásdíszitésről?Írd ide a legpraktikussabb ötletedet!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. jan. 24. 10:39

Jah, én is csináltam egyszer ilyet, egy kissrácnak a szobáját festettem ki jópár évvel ezelőtt. Volt benne Micimackó, meg krokodil, meg fák, virágok...minden... Még Tom és Jerry is, meg egy erdei pillanatkép Micimackóékról.


Elég szemét meló volt. Két napig csináltam, de az egész szoba ki lett festve.:)

2008. jan. 24. 10:37

Törölj a képeidből, mert csak 12-t lehet feltenni, vagy tedd a naplódba a képet!


Egyébként klasszak!:)))

2008. jan. 24. 10:25

Fent van már!

Nézd meg az adatlapom!

Egy falfestményt nem tudom felrakni!

2008. jan. 24. 09:39
Várjál pár perc múlva felrakom!
35. mothertiger (válaszként erre: 34. - Coline)
2008. jan. 23. 18:01

Juuuuuujjjj! Én a gilisztát se merem megfogni, pont azért, mert úgy tekergőzik a kezemben, fujj!


De lehet a csiguszoddal meg lehetne barátkozni...:))) Főleg, ha nincs foga!XDDD


Bravogirl, tedd hát fel!!! :)))

34. coline (válaszként erre: 30. - Mothertiger)
2008. jan. 23. 14:06

A csigám nem harap, nincs is foga! :DDDDDDD

Viszont, mikor a tenyeremben fogom és a csap alatt tartva fürdetem vákum szerűen rátapad a kezemre. Érzem ahogyan halad előre, hullámzik a talpa a kezembe, érdekes érzés! :DD

2008. jan. 23. 13:47
első 3 válasz dönt
2008. jan. 23. 13:47
felrakjak képeket az adatlapomra milyen képeket csinált a falra?
2008. jan. 23. 11:19

én festegetem a falakat...hol jol sikerül,hol rosszabul -de én csinálom büszke vagyok rá:)

miota a srácok nagyobbak,ha unatkoznak elö az ecset,és máris kész egy uj ábra az elötérbe......

2008. jan. 23. 11:09

Hehe...:)))


Azért a csigu talán csak nem harapna meg...?XDDD

2008. jan. 23. 10:18
Szerintem nem kell félni egyik állattól se mert ők megérzik ki fél tőlük és az sokkal rosszabb mint ha barátok lennétek és játék közben megharapna!
2008. jan. 22. 22:32
Eh, tudom, hogy hülyeség, de izééé... Ilyen nagy méretű csigusztól izééé... én félek...:)))
27. coline (válaszként erre: 24. - Sesil)
2008. jan. 22. 20:16

A csigákról itt többet fogsz megtudni.

http:csiga.lap.hu/ :)))))))

2008. jan. 22. 17:24
Hát a lusta közülletek én vagyoK!
25. Sesil (válaszként erre: 13. - Mothertiger)
2008. jan. 22. 13:41

Köszönöm. Tényleg szeretek ilyeneket gyártani. De a fehér tojás témára visszatérve egy szóra. Itt a piacon sincs. 2 éve kaptam utoljára libatojást húsvét előtt. Na azok gyönyörűek lettek.

Szerintem meg nem vagy lusta. Van aki nem szeret ilyesmivel foglalkozni. Nekem pl nemigazán van kedvem sütni. Főzni bezzeg!!!

24. Sesil (válaszként erre: 23. - Coline)
2008. jan. 22. 13:37
Merő kíváncsiságból: Ők sokáig élnek? És mi a max méret amire megnőnek? Mivel etetitek? Miben tartjátok? (Lehet furán hangzik, de gyerek korom óta szeretem a csigákat. Még az oviban is ez volt a jelem. Tudom infantilis vagyok így felnőtt fejjel.)
23. coline
2008. jan. 22. 12:31
Nem hullajtja a szőrét nem ugat, nem kell sétáltatni, nem büdös nem nyálkás,csendes,nyugodt egy jószág szeret fürdeni.Magam sem gondoltam volna azt, hogy lehet egy ilyen kis állatot szeretni. Ma már nem tudnék megválni tőle.
22. mothertiger (válaszként erre: 19. - Coline)
2008. jan. 22. 11:25
Az mire való az a csiga??? Mit csinál? :OOO
21. Venes
2008. jan. 21. 20:53
Szerintem nagyon jó ötlet kagylókkal, színes dekor kövekkel díszíteni, miután lefestettük a dobozt. Nem kell új szakrény, ami sok helyet foglal, pl. ha nem tudjuk hová tenni a kacatjainkat, vagy a gyerekek játékait.
2008. jan. 21. 20:50
Én most, hogy egy kicsit tavaszt hozzak a télbe a folyosón elhelyezett ládákban a fenyőket orgaona ágara és tkevés tuja ágára cseréltem, valamint kartonvól vágtam ki virágoka és ráaggattam. A szines virágok egy kicsit melengetik a szivét az embernek.
19. coline (válaszként erre: 18. - 'szti)
2008. jan. 21. 20:31

Nos, igen van egy csigám is, Ő a házi kedvencünk és nem a lakásdíszünk :DDDDDDDDDDDDDDD .

Csak kilenc hónapos a "kicsike" .

18. 'szti (válaszként erre: 17. - Coline)
2008. jan. 21. 20:11
a képeid klasszak, de az a bazinagy csiga...uhh...kirázott a hideg :-))
17. coline
2008. jan. 21. 20:08
Én a saját falaimat festettem ki.Az adatlapomon van egy pár "alkotásom". Sok virágom van és inkább a virágokkal diszítem, dobom fel a lakást.
16. mothertiger (válaszként erre: 14. - 'szti)
2008. jan. 21. 20:05
Hmm, én nem vagyok érintett, nem szeretem a húsvétot sem, sajnos... Azt tervezzük, hogy nem is itthon töltjük, hanem Anyunál. Ő meg tojásvadászat-megszállott, úgyhogy mégis meg lesz tartva a húsvét valamilyen szinten...:)
15. mothertiger (válaszként erre: 13. - Mothertiger)
2008. jan. 21. 20:03
kulcstartókat... Ezt akartam írni.:PPP
14. 'szti (válaszként erre: 12. - Mothertiger)
2008. jan. 21. 20:02
nálunk a piacon is szokott lenni, de csak húsvét előtt
13. mothertiger (válaszként erre: 11. - Sesil)
2008. jan. 21. 20:01

Te aztán elég kreatív vagy!


Én meg nagyon lusta...


Újabban kulcstartóket fonogatok...:))) Ehhez aztán nem kell túl sok energia...:DDD

12. mothertiger (válaszként erre: 11. - Sesil)
2008. jan. 21. 20:00
Óóóó, én nemrég a L...-ben két doboz hullafehér tojást vettem... Elég furán néztek ki!:DDD
11. Sesil
2008. jan. 21. 19:30
Hát összeszedtem a gondolataimat, mi mindent csináltam már. Kaparófa macskának, hogy ne a bútort kezdje ki. Szalvétatechnikás képek a konyha dekorálására. Minden falióránk saját készítésű. Szalvétás tálaló fa tálca. Réz-drót-gyöngy fa. Több régi képkeretet csiszoltam már át és festettem újra. Füszernövényes, vagyis füszer magos karácsonyi illetve normál fali dísz. Mozaikcsempés fakanáltartó. És most készülök mozaikozni egy sarokasztalt a konyhában. És amit imádok csinálni már hosszú évek óta, tojás kifújva, előrajzolom rotringgal és véglegesítem színes alkoholos filccel. Hozzá illő fonalra fűzöm. Persze mindig a legjobb darabokat kérik el húsvétkor. A legdurvábban egy Vasarelli zebra-t egy 3 éves gyerek törte össze. Nem volt energiám azóta sem újra nekiállni. (nagy kár hogy már nem lehet fehér tojást kapni. A lúdtojás meg olyan ritka a piacon.) Ja, só-liszt gyurmás kari díszek és falidísz-fa kerettel.
2008. jan. 20. 23:27
Nagyon szeretek gobelinezni, a falon remekül mutatnak. Szoktam még szalvétatechnikával is különböző dolgokat csinálgatni.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook