Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Te mit gondolsz a lakásdíszitésről?Írd ide a legpraktikussabb ötletedet!! fórum

Te mit gondolsz a lakásdíszitésről?Írd ide a legpraktikussabb ötletedet!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. jan. 20. 13:01

Sziasztok!

Evelin vagyok ki létrehozta ezt a fórumot!

Nagyon jók az ötleteitek!

Én mindik miután anyám kitakarít,(mindig rossz helyre rakja vissza a cuccaimat)Én kezdem előlről a rendezkedést ezt hetente 1-2 teszem meg!

Radiátor csőre plüss állatokat (pl. kígyó,lógós állatok)rakok!

Ablakomban a virágok külön helyen vannak!

És a könyveknek is meg van a maga ,,Személyisége".

Én még a asztalom felett lógó üzenő táblát is mindig rendberakom.rakok rá mindig egy kivágott kutyás fotót vagy a kedvenc sztárom poszterét! Mág a számítógépem [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]háttérkép[{[{[/A]}]}]ét is mindig változtatom!

Nekem nem sokára(április vége)kishugom fog születni és most anyáék a szobájába mindenféle micimackós dolgot vesznek és festenek a falára.Én ezért úgymondván ajándékként készítek neki egy ,,Micimackó mesekönyve" című könyvet melyben megpróbálom az összes micimackós történetet összegyűjteni,na és én is írok én is pár történetet.

Na ennyit írok most de majd máskor folytatom mert még tömérdek a dolgom!

Sziasztok!

2008. jan. 13. 19:58
A kutyusok tudom hogy rendet tesznek a kertekben. A barátnőmék családiházban élnek. Sokat vagyok náluk. Szoktunk együtt kertészkedni. Egy új bokor, talán 3 hetet ha kap tőlük. A piros tulipán meg kinyílik és már hamm. De csak a piros:-))))
2008. jan. 13. 19:53

Sziasztok!

Szeretek kreatívkodni. Sajna panelban lakom. Novemberben szalagparkettáztunk, és festettünk az egyik szobában. A plafonról sajnos megindult a több festésnyi festékréteg. Így lepotyogott egy viszonylag nagy darab. Telibegletteltetni szakival elég drága lett volna, így vettem parafát, és egy nonfiguratív mitát találtam ki rá, amit persze a másik irányba is áttükröztem hogy ne legyen csálé. Ráragasztottuk a gletthiányra és kész. Mindenki a csodájára jár. Élvezem hogy magam csináltam.

2008. jan. 13. 19:39
egy szépen berendezett akvárium nagyon fel tudja dobni!
2008. jan. 13. 19:13
Ha nagyobb, díszesebb virágcsokrot kapunk, a virágok elhervadása után szétszedhetjük a csokrot, és a különféle dekorációs eszközökből is meríthetünk ötleteket. (Pl. tollból készült pillangó, díszes faágak, papírvirágok szoktak benne lenni a csokorban. Feltéve, ha akitől kaptuk, tetet bele ilyesmit.:D)
2008. jan. 13. 19:08

A fürdőszobába Anyukám által gyűjtögetett kagylókat ragasztgattam a falra a kád fölötti polc köré, meg az ablak köré. Azt hittem, hogy nem fog neki tetszeni, de a fürdőszoba színe amúgy is olyan nyárias, és tetszett neki a végeredmény.:)


Teleki, a magasabbra (fára, oszlopokra, ereszcsatornára) lehet szerelni szélforgókat, madáretetőket, különféle kis csüngő díszeket is! Ott biztos nem éri el a négy rosszcsont kutyus! Vagy ha a kertbe olyan növényeket ültetsz, amit nem kedvelnek, egy idő után hozzászoknak, hogy nem szabad a dolgaidat piszkálni.:))) A sziklakertbe pl. ha kaktuszféléket ültetsz, azt nagyon hamar megtanulják, hogy nem szabad bolygatni...:DDD Ha pedig már nem foglalkoznak vele, akkor azt is lehet mindenféle kertbe való dekorációs eszközzel bővíteni. Ha pedig nem sürget az idő, akkor az összetevőket (sziklák) egy darabig előttük is hagyhatod, hogy szokják, megszagolgassák, utána már nem fogja őket érdekelni, ha megszokták hogy az udvaron az is ott van.:)

Pusssz!:)

2008. jan. 13. 14:52
A gyerkőceim kicsik így csak minimális díszítés van nálunk.A párom ha valamiben nem akar segíteni, akkor megmagyarázza,hogy az nem illik oda vagy a gyerekek úgyis tönkre teszik.A kertet 4 kutyánk miatt nem tudom díszíteni....Ők mindent kipróbálnak ami kint marad...
2007. dec. 29. 10:04
praktikus nálunk az ami vasból készül és becsavarozzuk a helyére vagy betonba öntjük:))van ugyanis két rosszcsontom és aki legtöbb dekor dolgot tönkretesz,az egyetlen férjemuram:)merthogy útban van...szóval szeretnék díszíteni,minimálisan szoktam is és fogok még,csak kivárom az időt:)
2007. dec. 29. 10:01

Szerintem a lakásdíszítés egyéni dolog mert, saját magunk döntjük el mit,hogyan,miért rakunk fel a lakásunkban,kertünkben!

Szeretném ha ebbe a fórumba azok írnának akik lakásukat kartjüket díszítik, de írhat ide az is aki nem díszíti lakását!

írjátok ide (ha feldíszítitek lakásotokat) mi volt az eddigi legpraktikussab, legjobb, legszebb, Díszítési ötletetek!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook