Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mennyire vagy elégedett a fizetéseddel? fórum

Te mennyire vagy elégedett a fizetéseddel? (beszélgetős fórum)

1 2
18. 80ASIQ (válaszként erre: 14. - Annácskaa)
2011. dec. 2. 10:04

Örülök, hogy kezd megjönni az angolok esze.

(Véletlenül leütöttem az Esc-et, elszállt a kis dolgozatom. Nincs kedvem újraírni.)

Örülök, hohgy a beírók elégedettek! Várom még 2.5, 3 millió ember válaszát! Fizetésükből valóban mindent megkapnak amire szüksége van az embernek illetve visszakapják a munkájuk valódi ellenértékét? Én különbséget teszek aközött, hogy elégedett vagyok-e a fizetésemmel vagy úgy általában jól érzem-e magam. Ez utóbbira egyértelműen igen a válaszom. Nem mindig voltam nős, akkor is kevés volt a pénzem, de veszettül tudtam spórolni. Egy a lényeg: egészség legyen, legyen hajlék, víz, villany, fűtés. Volt egy ismerősöm, akiknél otthon télen 0 fok volt, alpinista hálózsákban aludtak.

2011. dec. 2. 09:50

Nem vagyok elégedett.

Rehabos vagyok, meló nincs nekem való. Nem kapok 40 ropit.

Minden frankó havaj dizsi..

Ha egyedül lennék szerintem lakásom se lenne..

2011. dec. 2. 09:41
Elégedett vagyok, nem kapok sokat, de nem is kell sokat dolgoznom. De sajna már csak 3 hónapig vagyok itt :-(
2011. dec. 2. 09:39

Én elégedett vagyok az enyémmel és férjemével is. Férjem évekig minimál bért kapott diplomával most azért többet keres.

Különben is azt kell beosztanunk ami van.

14. annácskaa (válaszként erre: 10. - 80ASIQ)
2011. dec. 2. 09:38
Azért nem mindne területeln! Én éltem kint Angliában 2006-2007-ben akkor lehet jó volt,mostanra viszont ott is küldik el az emigránsokat és jószeri csak angolokat dolgoztatnak.
2011. dec. 2. 09:35
Az első munkahelyemen elégedett voltam a fizetésemmel. A másodikon szinte alig kaptam, ráadásul amikor elmentem táppénzre, mindjárt kirúgtak. Azóta nincs állásom.
12. gota
2011. dec. 2. 09:33
Én hétfőn kezdek az új helyemen, kb. 3 hétig nem volt állásom. Úgyhogy majd januárban kérdezzétek újra... :D
2011. dec. 2. 09:29

Sziasztok!


Az nagyon jó, hogy sokan elégedettek vagytok a fizetésetekkel. Én ma kaptam fizut és nagyon berágtam, mert eleve alacsony a fizum és ami túlórám volt azt nem fizették ki. Már gondolkodom, hogy mit is lehetne csinálni, valami más munkát a főállásom mellett. Vállalkozásban gondolkodom, de nem merek belevágni.

10. 80ASIQ
2011. dec. 2. 09:27

A sajátommal nem vagyok elégedett. 90 ezer nettó. Elismerem, nem szakadok meg a munkától, de igen könnyedén el tudnám költeni ezt a pénzt: rezsim, ruha, kaja, tankolás, tv, internet, telefon, netán újság, könyv és 3 gyermekem van. A szerencsém az, hogy a feleségem keres sokkal jobban mint én.

Nézzünk ki külföldre! Símán 5-ször, netán 10-szer annyit keresnek mint mi, válság ide, válság oda! Nem véletlen, hogy az orvosok szivesen(?) mennek külföldre, mert ők azok akik kb 10-szer annyit keresnek kint mint itthon.

9. annácskaa (válaszként erre: 6. - Annácskaa)
2011. dec. 2. 09:26
Vállalkozásban dolgozok és még így is megéri.
2011. dec. 2. 09:25
Teljesen elégedett vagyok...
2011. dec. 2. 09:24
Középfokú végzettséggel, nettó hat számjegyű fizetéssel én elégedett vagyok. Pláne, hogy a felsőfokú tanulmányaimhoz szükséges időt a rendelkezésemre bocsátják, nem a szabadságom terhére.
2011. dec. 2. 09:18
Én is elégedett vagyok,sima érettségim van mégis támogatásban részesülök és egész jól kapok!
5. R75
2011. dec. 2. 09:16
Elégedett vagyok :D
2011. dec. 2. 09:15

Lehet, hogy nem ezt várod de én elégedett vagyok.


Nem vagyok vezető és felsőfokú végzettségem sincs.

2011. dec. 2. 09:14
a fizetésemmel elégedett voltam, a gyedemmel nem :-)
2011. dec. 2. 09:14
Semennyire! Egyre rosszabb a helyzet !
2011. dec. 2. 09:12

Sziasztok!

Valószínű buta kérdés a mai világban, de kíváncsi lennék véleményekre.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook