Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te megbocsájtasz ha megcsalnak?(először) fórum

Te megbocsájtasz ha megcsalnak?(először) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
133. 60nov18
2009. máj. 29. 21:36
soha,ez az amit nem tudok megbocsájtani
2009. máj. 29. 21:35

és soha nem bocsájtanék meg!!!

ez tuti!

akár mennyire is szeretem.

2009. máj. 28. 20:29
ha szeret nem csal meg.gyengeségek,dögös nők,félrebeszélések,nem monogám férfi-dumák ide vagy oda.Ha a pasik nem tudnak monogámok lenni,úgy kell nekik!kihagyják az életükből a legjobb dolgot,vagyis a hűséges,és harmoonikus hásaéletet.legjobb dolog tartozni valakihez.ha meg megcsal akkor nem szeret,és akkor meg tökmindegy,nem?én így látom,ne itéljetek el,de én soha,soha nem tudnám megbocsátani,ha valaki így becsapna engem.megalázónak érezném.(és egy kis szánalmat is,a barátom/férjem iránt,aki ennyire gyenge volt)
2009. máj. 28. 20:26
SOHA!!!!
129. reni79
2009. máj. 28. 14:21
Ha megcsalana a párom egy világ omlana össze bennem mert ő az akiről soha nem tudnám elképzelni.szerintem nem tudnék megbocsájtani neki!
2009. máj. 28. 13:48
15 éve vagyunk együtt, 9 éve házasságban. 2 év után megcsalt, lebukott. 3 hónapig külön voltunk, megbocsájtottam, mert láttam hogy megbánta. Azóta harmónikus kapcsolatban élünk, 2 gyermekünk van. Remélem így marad, azóta is szeretem, és ő is viszont. Át kell gondolni, mert így is alakulhat.
2009. máj. 20. 00:17
Helyzet függvénye lenne.. Ha egyedülálló lennék, kivágnám, ha pedig az aktuális helyzetben történne, kénytelen lennék megbocsájtani, de biztos, hogy jól megleckéztetném..
2009. máj. 18. 12:59
Én elbocsájtom az illetőt...
2009. máj. 18. 12:51
vissza csalnék,csak hogy tudja meg ő is milyen érzés ezt átélni
124. Tidike
2009. máj. 18. 12:48
Nem tudnék megbocsájtani, elküldeném a fenébe ahhoz akivel megtette.
2009. máj. 18. 09:19
Mikor nagyon szerettem, úgy voltam vele, ha megcsalna, megbocsájtanék, már nem szeretem csak szeretet van bennem, már abszolút nem érdekelne mit tesz!
122. 0422ami
2009. máj. 17. 19:34
Igen. (egyszer, a legelsőt). Mindenki megbotolhat. De mégegyszer soha.
2009. máj. 16. 15:15
Soha! Szerintem az a baj ezzel a megcsalás dologgal, hogy az embetrek nem beszélnek, vagy nem mernek a problémáikról beszélni a másikkal, hogy mi a nem jó...inkább máshol keresik.
2009. máj. 10. 13:17
Megbocsátani megbocsáténk, mert ugyan minek mérgezzem magam?! Aztán kirúgnám.
2009. márc. 15. 11:33
nem csaltak még meg, legalábbis nem tudok róla, megbocsájtanék ha megtörténne... de mehetne a francba :)) megcsalás = szakítás
2009. febr. 12. 11:07
Ilyen helyzetben nem voltam még, de szerintem nem tudnék megbocsátani, mert részemről a bizalom biztos soha többet nem lenne már meg. Így meg nem működhet egy kapcsolat.
2009. febr. 12. 10:44
Most már nem.
116. Yulcsy
2009. febr. 11. 13:52
NEM!!
2009. febr. 11. 13:42

Szerintem is nagyon fontos a beszélgetés.

Fontos megtudni, hogy hogyan vélekedik a partner a hűségről, megcsalásról. Előfordulhat nézetkülönbség is. Ilyenkor ezt vagy elfogadom, vagy nem megyek bele a kapcsolatba. Abba egy percig sem szabad reménykedni, hogy "a kedvemért majd megváltozik". Nem fog. :(

Na most, ha hűségesnek vallja magát, akkor a körülmények alapos átrágása után esetleg meg lehet bocsátani EGYSZER, de többet nem.

114. Sirga
2009. febr. 11. 13:35

Nem történt még velem ilyen, remélem, nem is fog!

Egyszer egy barátom azt mondta: "Egyszer lehet valaki hülye - másodszor már nem!" Valószínű, én is megpróbálnék megbocsátani - egyszer.(Annak ellenére, hogy tudom: aki egyszer megtette, megteszi másodszor is!)Számomra az se mindegy, hogy mióta vagyunk együtt, mit éltünk át/meg, és az se, hogy miért tette. Az őszinte beszélgetés borzsztó fontos!

2009. febr. 11. 12:14

Ha nem vagy biztos magadban, nem leszel biztos a kapcsolatodban sem.

Üljetek le beszélgetni.

Bizonyára van valami oka, hogy az excsajjal beszélget.


Hazudnia viszont nem kéne, pláne, ha ilyen könnyen lebukik.

Megoldás: beszéljétek meg.


Mellesleg a párom is, és én is szoktunk időnként az "elődökkel" beszélgetni. Akkor tesszük, ha van rá okunk. Ettől még nem dőlt össze a világ, ezen még nem veszekedtünk (de nem is bújtunk vissza a volt kedves mellé).

2009. jan. 25. 13:47

Sziasztok, szeretnóem ha tanácsot adnátok nekem. Nemrég rájöttem, hogy a pasim az excsajával sms-ezett és amikor kérdőre vontam, tagadta. Azt hazudta, hogy csak pár sms volt. De mivel én éreztem, hogy nem őszinte, így vártam a dologgal. Egyik este a szobájában olvastam, amikor ő zuhanyozott. A foteljában volt a hívott számok listája és rábukkantam az excsaj számára is. Viszont ott nem egy-két sms volt, hanem min. 40. Ekkor dőlt bennem össze a világ. Hogy hazudott. Pedig nem gondoltam volna róla. Nem állítom, hogy megcsalt vele, viszont megigérte, hogy nem ír neki többet. Viszont én már nem tudok hinni neki. Legalábbis szeretnék hinni, de nem tudok. Meg szeretnék bizonyosodni arról, hogy nem fog vele irogatni, csak nem tudom hogyan. Ötleteim vannak, de kérnék vkitől segítséget, akinek eseteg van bomba ötlete. Nem akarom, hogy vége legyen a kapcsoltunknak, mert tudom, hogy szeret, de nekem nem fér bele egy ex, sajnálom. És a kapcsolatunk elején tisztáztuk, ő is azon a véleményen volt, hogy zárjuk ki az exeket az életünkből.

Előre is köszönöm a segítséget! Mindenkinek kellemes napot!!!:P

111. barbi23
2009. jan. 25. 13:43
Nem,semmiképp.
2009. jan. 22. 21:56
Én megmondanám, hogy akkor viszonozni fogom a "kedvességét".
2009. jan. 22. 19:37
Nem!
2009. jan. 22. 18:50
Nem!
2009. jan. 21. 09:01
én nem tudnék. vagyis biztos próbálnék, de ahogy ismerem magam, nem múlna el az undorom, a haragom, úgyhogy biztos kiszeretnék belőle egy idő után. Remélem, soha az életben nem kell ilyennel szembesülnöm!!!
2009. jan. 21. 08:59
Sok mindentől függ,ha fontos az illető számomra,akkor igen
105. s.irma
2009. jan. 21. 08:58
igen
2009. jan. 21. 08:42
Igen.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook