Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsájtható? fórum

A megcsalás megbocsájtható? (beszélgetős fórum)


1 2 3
jan. 17. 22:24

Volt egy kapcsolatom 4 évig. Mikor másodszorra csalt meg elengedtem. Nem lehet megbocsátani mindenáron.


Sok-sok évvel ezelőtt míg férjnél voltam, és vártuk a gyermekünket, akkor ő megcsalt. De se előtte se utána nem tette. Nem is szóltam neki érte.

jan. 17. 22:10
Nem
jan. 16. 02:35
van akik megbocsajtjak,de en biztos nem bocsatanam meg!
jan. 15. 06:56
nem
80. globus (válaszként erre: 76. - 585a7aa9ec)
jan. 14. 12:44

Összefoglalva: Akit szeretsz, azt csalod.

Akit nem szeretsz, attól gyereket vársz. Pompás kilátások, ha minden igaz, 6 éves lett a gyerek. Kíváncsi lennék, hogyan alakult tovább.

jan. 14. 12:40

Egyszer megbocsájtod akkor igazából mindig meg kell!!!!Mert jön a következő majd idővel!

Te döntsd el meg-e éri vele maradni.....

jan. 9. 01:06
ezt neked kell eldontened magadnak!en nem bocsatanam meg,de ez az en egyeni velemenyem csak!
jan. 8. 17:21
👍🏻
2019. febr. 27. 05:51

Az hogy a megcsalás megbocsájtható-e , nagyon sok tényezőtől függ.

PL: milyen régóta vagytok együtt, és hogy tényleg szereted-e?

Volt egy előző párkapcsolatom, 20 évig voltunk együtt, úgy csaltuk egymást évekig, hogy a másik mit sem sejtett a dologról.

Miért tettük? Egyszerű, nem passzoltunk össze az ágyba.

Nem működött a sex, de mindennek ellenére , nagyon, nagyon, nagyon boldogok voltunk.

A sex nem minden egy párkapcsolatban, az ágyban bárkivel jól érezheted magad, hiszen az csak testi öröm, vágy kielégülés, az bárkivel lehet brutál jó, de együtt élni valakivel, boldogan, na az már nem működik akárkivel, mert együttélni, szeretetben(igaz szeretetben, ami nem a testiségen alapszik) az nem megy minden emberrel.

Most egy új partnerem van, még nem csaltuk meg egymást, de ez a jelenlegi kapcsolatom, nem az érzelmeken, hanem a sexen alapszik, brutál jó vele, ahogy még soha senkivel, érdekes mégsem vagyok olyan boldog mint azzal akivel csaltuk egymást.

Ha a jelenlegi párom megcsalna, elhagynám, vagyis most nem mert babát várok tőle, de biztos, hogy soha többet nem érhetne hozzám.

Azért, mert ezt a kapcsolatot , a testiség hozta össze, és az tartja egyben, ha ez megszűnik, akkor nincs tovább értelme, mert nem jövünk ki jól egymással, az ágyon kívül sehol.

A régi kapcsolatom, más volt ott érzelmeken alapult, és nem a sexen, ott nagyooon jó volt minden más, csak a sex nem.

Tehát nem a sex egy boldog párkapcsolat alapja, én egy életre megtanultam,

2019. febr. 27. 05:25
Annak aki megcsalást, ne adj isten többszörit is megbocsát, valami probléma lehet a gondolkodásával.
2019. febr. 26. 22:32
nem jellemző
73. birebora (válaszként erre: 70. - 89f0630ffb)
2019. febr. 26. 19:16
30 éven keresztül? Hát azt nem lehet megbocsátani. Az nem egyszeri megbotlás.
2019. febr. 26. 19:10
Számomra nem.
71. maya75 (válaszként erre: 65. - Mezei Virág)
2018. aug. 25. 14:03
Ennyi..igazad van. .
70. 89f0630ffb (válaszként erre: 66. - 4ed636659d)
2018. aug. 25. 13:19

Bizony ,bizony.Ám vannak olyan házasságok , amikor túl kéne lépni a múlton. /40 év közösen, felnőtt gyerekek, nagy család ,akik nagy része tudja mik történtek ,mire kiderült -mégis azért szorítanak ,hogy valahogy túl legyeteket rajta/. De higgyétek el , 6 éve nincs olyan nap , hogy ne gondolnék rá miket tett 30 éven keresztül.Legyen az egy film ,egy autó , egy tárgy ,vagy mondat.

Hiába akarom az ellenkezőjét, újra és újra előjön valamilyen formában a borzasztó fájdalom , az érzés , a bizonyos kiugrik a szívem rögtön.És hiába pszichiáter , segítő könyvek stb.. A párom hűtlensége miatti fájdalom örökre elkísér./most már tudom/.Bármit tesz is értem ,értünk. Nem tudom már értékelni igazán.

69. kristo_f (válaszként erre: 57. - 61e75fb84c)
2018. aug. 25. 11:14

Epp jokat rohognek a hatad mogott milyen alibivel lehettek ujra egyutt."

Marhaság! Nem azon röhögéssel töltik az időt

2018. aug. 25. 09:49
Én adnék még egy esélyt, mert mindenkinek megjár. ;) Annyi viszont szent, hogy másképp álnák a dolgokhoz, nem venném utána komolyan. Esetleg ha bizonyít akkor igen.
2018. aug. 25. 09:05
Nem. Ha megcsalna, elköltöznék egyből!
66. 4ed636659d (válaszként erre: 60. - 89f0630ffb)
2018. aug. 17. 15:42
Még ha meg is bocsájt az ember, de míg él nem tudja elfelejteni. Gyanakvóbb lesz, oda a bizalom.
2018. aug. 17. 15:39

Megbocsájtható, az illető meg gyorsan kirúgandó! ;)

Kutyából nem lesz szalonna...

2018. aug. 17. 15:35
úgy hallottam meg lehet bocsájtani, de én nem tudnám és nem is akarnám
2018. aug. 17. 13:28
Attól függ igazából szerintem,hogy megéri-e megbocsájtani.Ha nincs már szerelem akkor könyebben megy a dolog.Ha van a sértett fél részéröl,úgy nehezebben müködik,mivel hogy másképp érez a másik fél.
2018. aug. 17. 12:22
nálam kizárt
61. Ildi
2018. aug. 16. 19:39
kizárt
2018. aug. 16. 19:26
10 éve ,hogy gyanút fogtam ,6 éve ,hogy kiderültek a nőügyei.Hiába teper , nem tudok megbocsátani igazán.
2018. márc. 14. 21:33

Attól függ, hogy az üzenet az utáni-e hogy kiderült. Ha utáni, akkor valamit csak jelentett.


Most lebukott?


Meg ezer mindentől függ. Milyen régi a kapcsolat, mert sajnos van amikor ezt el kell fogadni, minden happy-e és ez derült égből villámcsapás volt, vagy szinte száítani lehett rá, mennyire komoly, mennyi idősek vagytok stb. Komoly kapcsolat-e, szerelem vagy csak elvagytok együtt stb.


Amikor az ember benne van egy ilyenben, akkor már közel sem annyira fekete-fehér, mint korábban gondolnánk. Ahogy mindennel így van.

2018. márc. 14. 15:27
Van az a helyzet, amikor muszáj megbocsájtani...
2018. márc. 13. 14:16
Megbocsatani? Nem. Epp jokat rohognek a hatad mogott milyen alibivel lehettek ujra egyutt. Koszi en ennel sokkal de sokkal tobbet erek.
56. fehérhun (válaszként erre: 37. - Sanyinak)
2018. márc. 11. 11:28
Ez nem kicsinyes bosszú . Aki megcsalta a párját kicsit hoditonak érzi magát. A másik megalázottnak. Igen is esés a bosszú! Érezze ugyanazt! Na és akkor gondolkozzunk
55. fehérhun (válaszként erre: 44. - Massalhangzo)
2018. márc. 11. 11:25
Ha van gyerek nem kell megbocsátani a félrelépését csak már nem lehet úgy felrúgni egy kapcsolatot mint gyerek nélkül , gyermektelenek ne nyilatkozzanak. Nekem 3 gyerek van és egyszer félrelépett , nem bocsatom meg de intelligensen együtt maradtunk mert nagyon szereti a gyerekeit és nagyon jó apa, a gyerekek is őt. Egyszerűbb felrúgni????? A fenét , nekem nem akart lecserélni csak félrelépett . Változni kell, a kapcsolatok is változnak . 16-20 30 év együttélés már bizonyított . Most ha valakit gyerek nélkül meg dalnak 1 év múlva , na az kuka...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook