Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! fórum

A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!!

1 2 3 4 5 6 7
2015. aug. 31. 14:59
Forumindito,mi a helyzet azota?
209. edó89 (válaszként erre: 208. - Erzsy73)
2012. szept. 28. 22:07
Szia. És te mivel próbálkozol? Nekem már most jó bő 2 év után ugy néz ki helyre jöttek a dolgok de azért még nem kiabálom el!
208. erzsy73
2012. szept. 14. 12:30
Csak nekünk két gyerekünk van,de ugyanaz a hozzáállása a dolgokhoz.:(
207. erzsy73
2012. szept. 14. 12:28
Atyaég pont mint az én életem!!!
2012. szept. 9. 19:28
Most ez komoly? 23 évesen miért nem fogsz magadnak olyan férfit aki megbecsül és szeret????? Ne haragudj hogy ezt írom, de az meg megint nagy baromság hogy azért szülsz mert attól hátha jobb lesz? Soha nem értettem azokat a nőket akiket megcsaltak, megaláztak és mégis vele maradnak. Ha ezeket megteszik és "szerelem" alapon tovább vele maradsz mit vársz? Úgyis tudja, hogy akármit megtehet te szereted és eltűröd! Az én unokahúgom is szerelmes kb. ugyanilyen dolgokat eltűr a barátjának, akármit mondhatunk itthon neki egyszerűen annyira szerelmes hogy nem érdekli stb. Annyi különbséggel hogy ő 17 éves. Ezzel mind annyi a baj hogy ez nem igazi szerelem, ez egyoldalú dolog. Ha az én barátom megcsalna azonnal otthagynám!
2012. aug. 21. 06:33

Szerintem hagyd ott.

Mondjuk nagyon könnyen mondom én, akinek nem ködösíti el a szemét a szerelem, a lila köd.

De: hogy lehetsz szerelmes egy ilyen férfibe? Talán hülye kérdés. Jelen esetben az észérvek teljesen mást diktálnak, mint amit teszel. Mert hagyod, hogy becsapjon, hazudjon neked.

Nem érdemli meg a szerelmed!

Én úgy látom, hogy nem bánt meg semmit sem, és az, hogy még mindig beszélnek telefononon azt is jelenti, hogy nem zárta le a kapcsolatot azzal a nővel. Mert mondhatja, hogy a nő keresi, de csak azt lehet keresni, aki hagyja. El lehet valakit küldeni, ha igazán akarja.

Én úgy látom, hogy azért mindig kell a pasinak néha egy-egy kósza dugás (sajnos ez az igazság). Bár ne lenne igazam.

Én a helyedben új életet kezdenék. Hagyd ott. Tudod tudja a férjed, hogy te ennyire szereted, tudja, hogy sms-ezhet, telefonálhat, te megbocsájtassz. Ne hagyd! Ne hagyd, hogy ennyire megalázzon!!! Te nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy ezt a tiszteletlenséget elviseld. Gondolj bele, hány évig fogod ezt csinálni? Mert többé úgysem fogsz tudni benne megbízni. Szerintem megtalálhatod azt a pasit, aki igazán megérdemel téged, és aki a gyerekkel együtt nagyon, de nagyon fog téged szeretni. Bízz magadban, ezt a pasit meg felejtsd el. Bár van egy közös gyereketek, aki miatt egy életen át tartanod kell a kapcsolatot vele, de ez a pasi egy szemét. Sajnos ez sosem lesz jobb!!!

Ha nem ezzel a nővel, akkor mással fog megcsalni.

204. Dina68
2012. aug. 19. 21:52
A helyedben otthagynám,azt értem,egy megcsalás megbocsátható,de nem úgy,hogy az Ő gyerekével vagy várandós.Azt irod, a nővel csak telefonon beszél..de honnan tudod, a nő vlószinülegnem gondolja,hogy vége.Ilyen pasiért,mint a férjed,nem kár!
203. Khalesi
2012. aug. 15. 12:15
Sajnos ennek sosem lesz vége. A saját érdekedben kikellene lépned ebből.
2012. aug. 14. 14:26

Az a tömör véleményem, hogy küld el francba, de úgy hogy vissza se nézz utána! Ha a terhesség alatt képes volt erre, akkor nem érdemel semmit se!


Az hogy meghíztál ez is természetes, de azért próbáld visszaszerezni a versenysúlyodat! Hidd el, hogy akad rengeteg pasi, aki normális kapcsolatra vágyik, tehát lépj nyugodtan!

201. egyike
2012. aug. 13. 23:42
Szia!Ne haragudj h ezt írom de buta vagy!Ha a terhesség alatt nem tisztelt ezután se fog.én elküldeném!találnál különbet!
2012. aug. 11. 18:45

szia edó...

Milyen fiatal vagy még...

Tudod ha egyszer eltörik a bizalom kelyhe azt megragasztani meg lehet de a repedések mindig látszódni fognak rajta.

Nehéz megértenem hogy hogyan képesek emberek megbocsájtani párjuk hűtlenségét..

Én imádom a férjem az életem adnám ha ezzel megmenthetném az övét de ha egyszer is megalázna azzal hogy megcsal a szerelmemnek azonnal vége lenne...

Nem tudnék többé bízni benne állandóan azon gondolkoznék most vajon kivel van mit csinál stb...Többé nem tudna még csak szóba sem állni egy nővel hogy én ne azt gondolnám nincs-e valami köztük....És ez nem jó. Ha a párom ezt tenné velem legyen bármilyen nagy a szerelem bármilyen fontos a lányunk én nem tudnék többé vele élni....

persze ez csak az én véleményem de én úgy vagyok vele nagy az Isten állatkertje ha nem kellek az egyiknek majd szeretni és tisztelni fog egy másik de ha nem így lenne inkább maradnék egyedül és nevelném egyedül a lányunkat mint hogy egy hűtlen emberrel éljek és szenvedjünk mindketten...

199. Akvamarin (válaszként erre: 161. - Pandoracic)
2012. aug. 8. 00:42

Az meg pláne nem mentség,hogy nem élvezte...attól még odaadta magát.

Tudatos döntés volt.

Lehet rossz hasonlat,de az örömlányok sem igen élvezik a "munkájukat" mégis a legrosszabb jelzőkkel illetik őket.Fizetségért tesznek egy szolgáltatást.

Sarkítva a lány is ezt tette:szolgáltatásért fizetett.

198. Akvamarin (válaszként erre: 161. - Pandoracic)
2012. aug. 8. 00:17
Igen,van,de ez szerintem nem az az eset.
197. birgi74
2012. aug. 7. 23:00

Annyira jo kis parbeszed volt itt a feltetel nelkuli szeretetrol,h eszmeletlen:) kar,h telorol netezek jelenleg,igy nincs idegzetem potyogni. Nem potyogni,hanem pötyögni... de koszonom!!!:) sok gondolatom tamadt,es jo kis filozofiai vita alakult ki,szerettem!!!

Kar,h a multkor epp elszallt a gepem amikor pedig mar beirtam egy sajat tapasztalast...pont errol szolt...csak en nem igy kategorizaltam,h feltetel nelkuli szerelem,hanem h elemeszto,elegeto... amikor a masikat olyannyira eloterbe helyezed,h te szinte elegsz benne... nos,o nem nozott...drogozott...eloszor ugy ereztem,h Kobuderanak van igaza,amikor azt irja,h ez a fajta szeretet az onbizalom teljes hianya...aldozati szerep. De azt is gondolom neha,h akkor van ilyen -bar az ket egeszseges,normalis embert feltetelez,akik tisztaban vannak magukkal,es nem ket fel,hanem ket egeszkent alkotnak egy part-hogy tudod,h barmit megtehetnel es o is,de mivel tiszteled,szereted,nem teszed... basszus elveszett a fonalam...:) ha lesz gepem,talan fejtegetem ezt meg egy kicsit a naplomban.

Ja igen...az viszont biztosnak tunik,h barmi is az ok,drog,nok,osztonlenyseg,jatekgep,mittudomenmilyen szenvedely...a masik fel nem johet ki nyertesen belole. Csak ha sajat maga hajanal fogva kihuzza magat a kakibol,es megy tovabb... ez rohadt fajdalmas...de van tobbekkozt egy olyan pozitiv hozadeka,h jobban fogja becsulni magat,ha sikerul lepni... aztan az is igsz,h mivel minden tapasztalast csak sajat borunkon tudunk erezni,att leszunk harcedzettebbek,erosebbek,esetenkent bolcsebbek is,neha szeretem is megelni a nagy halalokat az eletben... nem mintha kis buddha lennek,de minden tapasztalas jo vmire. De ahhoz,h ne tekozoljuk el a lehetoseget amit kaptunk azaltal,h megszulettunk,ahhoz kell,h becsuljuk magunkat vmire. En mar nem elnek ilyen kapcsolatban.

196. birgi74
2012. aug. 7. 22:45

edo,o volt az elso ferfi az eletedben?

mi kot hozza ennyire?

Ugy ertem,azon kivul,h szereted...mit jelent szamodra ez,h szereted? Milyen tulajdonsagai vannak,amiktol ennyire vonzo szamodra?

Mivel kulfoldon dolgozik,ritkan latod? Mi valtozna,ha kulonmennetek? Miben valtoznanak a napjaid?

Van csalad korulotted akik gondoskodnak rolatok a kisgyerekkel? Nem pont anyagilag,hanem egyebkent?

195. pandoracic (válaszként erre: 192. - Edó89)
2012. aug. 7. 20:15

Neked jó így élni vele?

A bizonytalanságban?

Nem elég az,hogy csak te szeress egy kapcsolatban.Vagy neked elég?

Az,hogy te szereted,és mindent elnézel neki,és mentegeted,ez nem feltétel nélküli szerelem,de ezt meg is beszéltük alább.

Én is sokáig mentegettem mások és magam előtt is azt az embert aki fontos volt nekem.


Tényleg át kellene gondolnod,hogy mit szeretnél az életedben,mire vágysz,és ez hogyan valósulhat meg.

Megvalósulhat-e emellett az ember mellett,akit te ugyan szeretsz,de ő nem tisztel és nem becsül meg téged.

194. 9f86e86d50 (válaszként erre: 193. - Edó89)
2012. aug. 7. 19:52

Erre azt tudom mondani, hogy Neked kell eldöntened mit vállalsz be egy kapcsolatban.


- Elfogadod így, nem akarod hogy bármit is változzon, kezd a feltétel nélküli szeretethez hasonlítani, ami viszont a saját jóérzéseidet rombolhatja. Emiatt TALÁN tudatosan köpöd magad szembe, és mentegeted Magad, a gyereket, őt mert tested most másmilyen. Lehet évek múlva beleunsz, és Te is elkezdesz más kandúrok farkincájával cicázni.


-Vagy nyitott kapcsolatról állapodtok meg.


-Vagy a sarkadra állsz, hiszen mint írtad minden bizonyíték megvan, és nem veszel részt a tudatos alázásodban.


A lényeget már sokszor megbeszéltük. A döntés a Te kezedben van.

193. edó89 (válaszként erre: 191. - 9f86e86d50)
2012. aug. 7. 19:45
Semmit, nem felelt mivel be sem valotta, tudja hogy tudom, de mégis tagadja! Mái napig nem értem a tettét,mikor mindene megvolt meg is van, én csak ara tudtam gondolni hogy nem a terhesség de végülis csak megváltozik olyankor az ember külsöleg pláne és ez nem tetszett neki mert ezt szülés után is felhozta!
192. edó89 (válaszként erre: 190. - Pandoracic)
2012. aug. 7. 19:43
Igen már kérdeztem töle de az volt rá a válasz hogy igen akar minket, de nem adott nemtudott megfelelö választ adni arra hogy miért tette sött be sem valotta mikor mondtam neki hogy láttam hogy hivta a telojában azt mondta hogy ö nem hivta mutattam neki és nem válkaszolt rűá semit!
191. 9f86e86d50 (válaszként erre: 188. - Edó89)
2012. aug. 7. 18:46

Arra a kérdésre mit felelt, hogy miért csinálta ezt, és mi hiányzott Neki? Mi történt amiért eltávolodott Tőled?


Meséld el azokat a gondolatokat amiket megfogalmazott ezekre a kérdésekre, ha eddig még nem kérdezted tedd fel. Valami biztosan történt, talán sosem volt nyílt, talán nem volt eléggé elkötelezett. Számos ok lehet, találgatás helyett érdemes rákérdezni.

190. pandoracic (válaszként erre: 188. - Edó89)
2012. aug. 7. 18:17

Megkérdezted már tőle,hogy akar-e titeket egyáltalán a gyerkőccel?

Nem lenne jobb neked inkább egyedül?

Attól még a gyerek apukája maradna,csak külön mindkettőtöknek lehetne olyan párja,akivel boldogok vagytok.

Sajnálom,hogy nem akar veled őszintén beszélni,ez a helyzet egyikőtöknek sem jó.A babának sem.

Ha külön mennétek,lehetne egy olyan társad,aki mindig mellettetek lehetne,és a gyerkőc is felnézhetne rá,példakép lehetne.

189. Cippora (válaszként erre: 187. - Edó89)
2012. aug. 7. 16:39
Miért tűröd?Miért hagyod magad ennyire megalázni???Nem bántásból kérdezem,de döbbenet mit meg nem enged magának...
188. edó89
2012. aug. 7. 15:23

Sziasztok!

Csak hogy kijavitsam egy két ember hozzászólását, semmi probléma nem volt köztünk nagyon jól megvoltunk, boldogok voltunk,elterveztük ,hogy gyereket akarunk,meg is történt terhes lettem még mindig boldogok voltunk majd nemtudom mi történt mái napig, kb 4-5hónapos terhjes voltam mikor elkezdett eljárkálni sokat telefonálni úy hogy ne lássam,ne haljam! És hogy tisztázzam, nem azért szültem gyereket hogy megváltozzon, mivel már terhes voltam akkor,és csak reméltem,hogy mivel közösen akartuk a gyereket igy talán ha meg lesz a baba megváltozik majd!

187. edó89 (válaszként erre: 177. - Pandoracic)
2012. aug. 7. 15:17
De már annyi változott, hogy mikor haza jön külföldröl szinte mindig itthon van, de sajnos telon beszélnek még mindig, állitolag a nö keresi folyton de én már ezt nem hiszem!
186. edó89 (válaszként erre: 121. - Catswd)
2012. aug. 7. 15:09
Persze hogy nem ő adta ide a teloját,hogy nézzem meg, de már sejtettem és akor kezdtem el nézegetni a teloját!
185. edó89 (válaszként erre: 93. - Pandoracic)
2012. aug. 7. 14:56
Szia.Hát fogjuk rá, lassan 3 hete itthon van férjem, vagy kétszer ment el ithtonrol este fele késön jött haza, de tesómnál volt, és sajnos még mindg beszél a nővel de már csak telon! Épp össze zörrentünk ezen megint mert megmondtam neki hogy elegem van már ebböl k@@@@ból! De sajnos nem beszél róla továbbra sem!
184. edó89 (válaszként erre: 91. - Natus87)
2012. aug. 7. 14:52
Igen tudom, sajnos régóta nem voltam net közelben, nem volt jó a gépem, de most bepótolom! :))
183. edó89 (válaszként erre: 45. - F826024eea)
2012. aug. 7. 14:42
Már bocsi de ha elovastad a cikket akkor benne van szerintem hogy minden rendben volt, közösen akartuk a gyereket is és már terhes voltam kb 4-5 hónapos mikor ez elkezdödtött! Szóval hogy kijavitsalak, nem azért szülltem gyereket hogy megváltozonn!
182. edó89 (válaszként erre: 36. - Kukacc)
2012. aug. 7. 14:34
Hál istennek nem,mert egy városban lakunk a nővel és majdnem minden nap látom! Jelenleg csak telefonon tartják a kapcsolatot!Bár ezt se kéne!
181. Csipkerózsika (válaszként erre: 169. - Pandoracic)
2012. aug. 7. 13:26

Ez, amiről te írsz, ez egy nagyon jól működő, ideális párkapcsolat megfogalmazása.

Semmiképp nem a feltétel nélküli verzió, mert itt legalább 5 dolgot felsorolsz, aminek meg kell felelnie a kapcsolatnak - és benne a másik félnek is.

Ha valakit feltétel nélkül szeret az ember, akkor sem a viszonzást, sem a változást, sem az őszinteséget nem várja el, mivel elfogadok mindent úgy, ahogy kapom. Ettől (lenne) feltétel nélküli.

De ahogy már írtam, ilyen nincs. Egészséges egójú ember nem képes rá, mert legalább alapvető dolgokat elvár másoktól. Ha semmilyen elvárás nincs, az függés.

A feltétel nélküli szeretet talán a gyermeki szeretet lehet. A gyerek az, akinek nincsenek elvárásai - most eltekintünk a gyerekes "csoki-játék" kívánságoktól - a szüleivel szemben, úgy fogadja el őket és szereti, ahogy vannak, imádja és isteníti őket. Tökéletesnek hiszi őket és akkor is ragaszkodik hozzájuk, ha rosszul, kegyetlenül bánnak vele.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook