Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te adnál még egy esélyt neki? fórum

Te adnál még egy esélyt neki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. cb82b220ce (válaszként erre: 29. - Vicus001)
2010. máj. 27. 14:51

Nem ismerkedik...perszeeeeeeeeee.

Hogy lehet ennyire gerinctelen hogy még ilyenkor se őszinte?Minimális megbánást se mutat,az számára semmiség.Saját magadnak válaszoltad meg a dolgot.felejsd el,nem egyedüli férfi a világon.

2010. máj. 27. 14:49

Azóta azt bizonygatja hogy nagyon szeret és hogy mennyire fontos vagyok neki és hogy csak én kellek neki.

Kérdem én ha így van miért ismerkedik társkereső oldalon? Válasz: ő nem ismerkedik!

Ha legalább most öszinte lenne talán még hinnék neki de így..........

2010. máj. 27. 14:47
Nem.
2010. máj. 27. 14:22
Ne hidj neki!!!
26. kiddy
2010. máj. 27. 13:43
en biztos hogy nem.kutyabol nem lesz szalonna!szerintem talalnal nala sokkal jobbat,aki oszinte es felvallal.
25. Tamianyu (válaszként erre: 8. - Vicus001)
2010. máj. 27. 12:29

Na látod,ez a pasi egy hazudozó....

Kell ez neked?Ezt döntsd el.

24. Tamianyu (válaszként erre: 6. - Cb82b220ce)
2010. máj. 27. 12:28
Így van.
23. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Vicus001)
2010. máj. 27. 12:26
Dönts el,hiányzik neked egy zűrös kapcsolat amiben esetleg csak szenvednél?Egyértelmű,hogy nem bízhatsz benne,akkor min is gondolkozol?
22. Vicus001 (válaszként erre: 20. - 77304f6156)
2010. máj. 27. 11:18

Én nagyon megbiztam benne és bár tudtam nem törölte magát az oldalról de fel sem merült bennem hogy használja.

De mikor jött ez a sok gyanus dolog és mellé az ő álandó bizalmatlankodása valamit sejtettem a háttérbe.

És ezért néztem utána és megdöbbentem mikor először csak azt láttam néháyn napja is fent volt. És valaki irt levelet is még neki amit még nem olvasott el. Akkor döntöttem a próba mellett sajna ráharapott.

21. 64d640aa58 (válaszként erre: 1. - Vicus001)
2010. máj. 27. 10:53

Pont ez megtörtént velem is.

Társkeresőn megismertem egy pasit,dúlt a love,költözzünk össze...

majd egy másik néven írtam neki,próbáltam kikezdeni vele,sikerrel... később elmondtam neki,hogy édesem ez én voltam:P

Aztán még folytattuk a dolgot egy darabig de a bizalom nem volt már olyan nagy.Összeköltöztünk,de az sem tartott sokáig...

Utánna még találtam mocskos dolgokat róla a netetón,szexoldalakon,különböző nőket beszélt ki,hogy ki milyen volt az ágyban,elég megalázó szavakat használt(rólam nem volt szó,előttem lévő nőcikékről)ekkor kiábrándultam....


szóval vigyázz,nem kell mindent elhinni.

Mutasson be a családnak,bizonyítsa be hogy szeret,és komoly szándékai vannak.Addig érdemes várni.

Azért sok sikert nektek!:)

2010. máj. 27. 10:50
Hát én nem tudom, nagyon gyanús ez az egész. Szerintem egy szélhámos. Lehet,hogy szeret, de nem te vagy neki az egyetlen. Ki tudja még hány nőnek mondja ugyanezeket. Ezért is fura az,hogy titkol a barátai és a családja elől. Túl sok a miért?
19. Vicus001 (válaszként erre: 18. - Cb82b220ce)
2010. máj. 27. 10:48

És közben ott motoszkál bennem mi van ha ő közben egy másik társkeresőn ismerkedik? Ettől félek nem tudnék megbízni benne és bízalom nélkül meg nem megy.

NEm hozzá költözöm de mindenképp leköltözöm már minden elvan intézve munka,suli,lakás, ha vele szakítok akkor is költözöm. Ott a családom,barátaim az igazi otthonom.

2010. máj. 27. 10:39
Ha adsz is egy második esélyt neki akkor még ne költözz oda.Bizonyítsa be hogy mennyire szeret.
17. flasch (válaszként erre: 16. - Vicus001)
2010. máj. 27. 10:28

persze, hisz most csak mentegeti magát. naná, hogy nem mondja az neked, hogy igen, mást keresek, mert azért jólesik szórakoznom Szivecském....


Ne légy naiv, kérlek.

Hülyének akar nézni Téged, de remélem ennél okosabb vagy!!!!!!

2010. máj. 27. 10:27
Most hívott és azt mondja nem történt semmi olyan amiért haragudnom kéne. Mert ha forditott heyzetben lennénk kicsit rosszul esne neki de nem büntetne ennyire. Mondja ő!!!
15. cb82b220ce (válaszként erre: 12. - Vicus001)
2010. máj. 27. 10:20
Szerintem nem túlzod el.Azzal hogy azt mondta neki ez semmiség már el is mondta hogy mit gondol igazából.Nyisd ki a szemed!
14. flasch (válaszként erre: 12. - Vicus001)
2010. máj. 27. 10:16

szerintem jól érzed, és én nem adnék esélyt neki. csak a saját idődet rabolod egy ilyen kapcsolattal.

Adj esélyt magadnak a boldogságra, de Ne ezzel az emberrel, mert mondhat bármit, itt már többen leírtuk, hogy mi a valóság.

Ne áltasd magad!

13. ddc8afde20 (válaszként erre: 1. - Vicus001)
2010. máj. 27. 10:15
Azonnal felejtsd el!
12. Vicus001 (válaszként erre: 9. - Flasch)
2010. máj. 27. 10:14

Én is úgy érzem hogy csak kihasznál és addig kellek neki amig talál mást és ezt mondtam is neki erre azt mondta ez hülyeség ennyi.

Ja és este azt mondta hogy nem akarja hogy ilyen "semmiség" miatt legyen vége.

Szerintetek is jelentéktelen a dolog és én fújom fel?

Igen először a randizásig akartam csinálni a próbát de nem ment nekem ez is elég volt hogy tudjam nem öszinte.

11. cb82b220ce (válaszként erre: 8. - Vicus001)
2010. máj. 27. 10:01

Tehát még akkor is hazudott amikor tudtam hogy tudod az igazat.Azt se tudja hogy hatudjon...

Szerintem felejsd el,úgy tűnik csak a duma megy neki de amúgy mindenbe benne van.

10. 3e93527c5b (válaszként erre: 8. - Vicus001)
2010. máj. 27. 09:59

Ezek szerint már a kapcsolatotok elején hazudik. Sajnos ezt nem lehet szebben mondani.

Nem fűznék hozzá többet, mint azt, hogy nem ez a férfi az, aki a társad lehetne.

9. flasch (válaszként erre: 1. - Vicus001)
2010. máj. 27. 09:58

Ne haragudj, de a tiszta őszinteség az, hogy ez a pasas csak bolondít téged.

Minden jel, amit leirtál EGYÉRTELMŰ, hogy csak szórakozik veled, persze azért jó, hogy ott vagy neki ha kell....de amúgy meg inkább nem kéne neki, hogy vele legyél. úgy is mondhatjuk hogy kihasznál, legalábbis abból amit leírtál, ez elég valószínű.

Érted úgymond, már nem kell küzdenie, ha valamit csinál, persze rögvest elkezdi kimagyarázni.

Te pedig kérlek, NE hidd el, csak a saját életedet rontanád el egy ilyen férfivel.

Ez az én véleményem, persze csak ti ketten ismeriket leginkább a helyzetet.

2010. máj. 27. 09:57
Nem csak miatta költöznék le csak azt gondoltam ha közelebb leszek teljes lehet ez a kapcsolat de igy most már nem igazán hiszem. Nem tudom a távolság, a hátterem vagy mi a gond.Megkérdeztem azt mondja esmmi engem akar. DE akkor miért ismerkedik? erre a válasz egyszerüen annyi volt ő nem ismerkedik.
2010. máj. 27. 09:56
Ha ennyire titkol,még az is lehet, hogy nős, és családja van :)
6. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Vicus001)
2010. máj. 27. 09:56
Lehet ezt a társkereséset nem gondolta már komolyan csak poénból csinálta,nem a legjobb megoldás de esetleg várnod kellett volna még vele hogy meddig megy el...De ez már nem fog kiderülni.Fura hogy ugyan abba a városba költözöl ahol ő él de nem vele,akkor meg minek?Én egy bizonytalan dologért nem hagynám ott a mostani életement,és főleg nem rángatnám bele a 8 éves gyerekemet,nem szakítanám el az iskolájától,a barátaitól egy bizonytalan dologra alapozva.
5. cicusbaby19 (válaszként erre: 1. - Vicus001)
2010. máj. 27. 09:55

szia...


sztem mindenki érdemel egy második esélyt...


hisz így bebizonyíthatja hogy tényleg kiérdemelte a bizalmad...

vagy épp koppanni fogsz...

de!!!

legalább tudod...hogy mire számíthatsz... ;)


sok sikert ...puszi

2010. máj. 27. 09:55

Ne higgy neki !


Mondani mindent lehet. Előbb bizonyítson, aztán változtassál érte életet(Főleg ezek után!)

2010. máj. 27. 09:53

Nekem a válasz eléggé egyértelmű: nem!

Kaland voltál vagy most is az vagy, és mellette keres mást, valakit. Lehet, hogy nem is akar komoly kapcsolatot. Lehet, hogy akar, de nem Te vagy az, akivel akarja.

Ha miatta váltasz lakóhelyet, akkor erősen gondold meg, ha még lehet.

2010. máj. 27. 09:53
én hanyagolnám. pláne nem költöznék 200km-t a bizonytalanra.
2010. máj. 27. 09:51

Sziasztok!


A történet röviden. 2009. DEcemberében egy társkereső oldalon megismerkedtem egy pasival. Én elváltam és van egy 8 éves fiam. Ő egyedül él. A távolság 200km igy a találkák elég ritkák 1-2 hetente.

DE szép lassan közelebb kerültünk egymáshoz és 1 hónap múlva leköltöznék(nem hozzá külön de egy városban) és megszünne a távolság.

Viszont észrevettem néhány furcsa dolgot vele kapcsolatban.

1.Titkol a családja(szülei),barátai előtt. És nagyon bizalmatlan velem. Közben azt mondja komolyan gondolja velem és közös jövőről beszél.

2.még mindig fent van azon a társkeresön.

És én tegnap regisztáltam egy másik nő nevében és irtam neki hogy ismerkednék vele és 2 óra múlva jött a válasz hogy szívesen ismerkedne velem és emailcim és msn cim hogy ott folytassuk.

ERRe vissza irtam neki hogy én vagyok és csalódtam benne.

Erre azóta hiv, sms hogy mennyire szeret és fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni.

DE kérdem én hogy hidjem el neki ez után? Lehet-e ezek után esélyt adni neki?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook