Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te adnál még egy esélyt neki? fórum

Te adnál még egy esélyt neki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. Vicus001 (válaszként erre: 59. - Flasch)
2010. máj. 28. 11:00
sajnos azt gondolom ez teljesen igaz. KIegészíteném azzal hogy csak akkor jön rá milyen jó is az a nő amikor már elveszíti. Akkor megtenne már mindent de legtöbbször későn. Sajna ez a tapasztalatom.
59. flasch (válaszként erre: 57. - Vicus001)
2010. máj. 28. 10:54

mert a balek-pasi ilyen. Ragadós, mint a rágó, mert minden bizonnyal azt felgfogta, hogy te jó vagy, csak épp nem tud a szükségletei ellen tennie, ezt hiába is tudja az esze.

Egyébként pedig, ő sosem fog magától elmenni, mert egy pasinak a biztonság, a kiszámithatóság, hogy mindig van vki mellette, létszükség(akkoris ha nem ezt mutatják)

DE! ez sajna nem azért van mert szeret. hanem mert GYÁVA és kényelmes neki hogy melletted legyen.

58. judit71 (válaszként erre: 57. - Vicus001)
2010. máj. 28. 10:51
"Csak azt nem értem miért nem hagyja hogy befejezzük?" - micsoda????? Nem Ő dönt, hanem TE!!!!!!!!!!!!!! Egyszerűen ne vedd fel a telefont, ne reagálj msn-en stb. Előbb-utóbb le fog kopni... Csak erősnek kell lenned!
57. Vicus001 (válaszként erre: 55. - Flasch)
2010. máj. 28. 10:47

Nem az volt a gondom hogy nem mutat be hanem hogy ha pl. telon beszélt valakivel és ott voltam letagadott .És minidg ügyelt rá hogy ne találkozzunk össze senkivel. Szóval én nem azt vártam el tőle hogy mutasson be mindenkinek de legalább ne titkojon el mert igy olyan érzés mintha csak "arra" kellenék. Persze erre is annyi volt a válasza hogy baromság.

Na igyen és azt mondja nagyon szeret és csak engem akar. ÉS akkor miért ismerkedsz? erre válasza nem ismerkedik.(???)

De persze minden amit én mondtam hülyeség és nem így van. De ezek tények.

Csak azt nem értem miért nem hagyja hogy befejezzük?

56. judit71 (válaszként erre: 55. - Flasch)
2010. máj. 28. 10:43
Maximálisan igazad van! Én ismertem olyan pasit, akiről kiderült, hogy rajtam kívül még volt vagy 3 nővel kapcsolata. Igaz ezek csak arról szóltak - mindannyiunkkal - hogy legyen mindig valaki mellette, hogy Ő ne legyen egyedül! Ő nem gondolta komolyan, időtöltésnek jók voltunk, és semmi több!
55. flasch
2010. máj. 28. 10:38

meg hát még alig ismeritek egymást jóformán, és máris ezt teszi.

mert azt,hogy nem mutat be arra még mondjuk pont rá lehet fogni, hogy kevés ideje vagytok eggyütt nem akarja elsietni.

De azt, hogy már az elején más után kajtat, ez kimagyarázhatatlan dolog.

szerintem egyértelmű, hogy ő csak a szavak embere, de nem talált meg benned mindent, ami keresett. De ez nem a te hibád, ő a felszines, ahogy igy meg tudom itélni.

Neki most max egy kaland kell, mondhat ez ellen bármit, mert a viselkedése ezt tükrözi.

Szóval szerintem, ha te viszont nem ezt akarod, akkor szadadulj a helyzetből, és valóban,jobb előbb, mint később.

2010. máj. 28. 10:36

Szia Vicus! Én is átmentem hasonló helyzeten, tudom, mivel jár! Elvileg elvált pasi, de mint kiderült együtt lakott a volt feleségével! Már persze, ha tényleg elváltak. Igaz, az asszony is pasizott. Na mindegy...


A lényeg: ezt a kapcsolatot NEM SZABAD folytatnod!!!! Szeretnél megalázottan, önbecsüléstől megfosztottan, szó szerint kidobva lenni Általa?? Mert bocsánat, de sajnos ez vár Rád!! Egy ilyen emberben nem szabad megbízni, tapasztalat, nem csak ijesztgetlek!


200km-re laktok. Ő nem fog érted jönni, Te meg ne menj oda, ha nem muszáj. A gyermekedet SOHA ne tedd ki egy ilyen változásnak, Ő még ehhez kicsi, nem biztos, hogy megérti. Az én anyukám egyedül nevelt fel két gyereket és nem keresett magának férfit. Megállsz Te egyedül is a lábadon! Majd akkor bízhatsz egy pasiban, ha Ő "csúszik-mászik" utánad és keresi a lehetőséget, hogy Veled legyen! Ha Ő akar bemutatni a családjának, és a barátainak! Ha már a kapcsolat elején ilyen gondok vannak, akkor szerintem nem érdemes ezzel az emberrel foglalkozni. Sok sikert Neked a jó döntéshez. üdv, Judit

2010. máj. 28. 10:35
Én is csak ezt érzem nem lehet ebből már olyan kapcsolat amire tudnék építeni, tervezni, mert mindig ott motoszkálna bennem mi van ha...
52. flasch (válaszként erre: 51. - Cb82b220ce)
2010. máj. 28. 10:33

általában aki ilyen "ragadós" az már magába nem jót jelent.

és hát ugye a szóból se nagyon akar érteni...

51. cb82b220ce (válaszként erre: 49. - Vicus001)
2010. máj. 28. 10:27

Ez valami vicc ez a pasi...

Minden menjen ugyan úgy?Megis hogy gondolta???

Hát ez nevetséges.

Szerintem menj majd ki hozzá és mond hogy vége mert nevetségesen és gyerekesen viselkedik...

50. flasch (válaszként erre: 49. - Vicus001)
2010. máj. 28. 10:24

legyen erőt kitenni!!!!!!!!!!!!csak ez a jó megoldás számodra.

Ő meg menjen, keressen egy magáhozvaló balekot!

49. Vicus001 (válaszként erre: 46. - Cb82b220ce)
2010. máj. 28. 10:22

Én is úgy érzem ezzel védekezik.

Ma utazom le a családhoz és normális esetben este találkoztunk volna. Azt mondja akkor odajön és addig nyomja a csengőt mig kinem megyek.

Nem kért bocsánatot hiszem szerinte nincs is miért.És nem is akar erről többet beszélni, minden menjen úgy tovább mint eddig szerinte.

Én nem tudok már úgy ránézni.

48. flasch (válaszként erre: 46. - Cb82b220ce)
2010. máj. 28. 10:21
egyetértek teljes mértékig!!!!csak az támad, akinek van mitől félnie, nemigaz??!
2010. máj. 28. 10:16
Ja és azt a témát hogy miért vagyok eltitkolva a család, barátok előtt nagyon kerüli egy szóval sem indokolta meg.
46. cb82b220ce (válaszként erre: 45. - Vicus001)
2010. máj. 28. 10:14

Támadással védekezik.Tipikus.

Na és hogy nem hagyja???

Ha igazán oda lenne érted már repülne is hozzád,nem hisztinek nevezné a történteket meg semmiségnek hanem bocsánatot kérne mint állat,de még ezt se teszi.

Nem vagytok régóta együtt,most könnyebb lelépni hidd el.

45. Vicus001 (válaszként erre: 44. - Flasch)
2010. máj. 28. 10:08
szerinte nincs okom rá mert semmi olyat nem tett. DE kérdeztem fordított helyzetben is így értékelnéd ezt? Erre az volt a válasz hogy NEM. Neki még az sem tetszik ha valamelyik barátnőmmel beszélek msnen mert biztos pasival ismerkedek. Mondtam is akkor ezek szerint magából indul ki.
44. flasch (válaszként erre: 43. - Vicus001)
2010. máj. 28. 10:01

védekezik...sajnos tipikus...:(

de nem védekezni kell, hanem nem kell okot adni a számonkérésre...nekem ez a hitvallásom ilyen téren.

2010. máj. 28. 09:56

Decemberben ismertem meg. Én még akkor letöröltem magam onnan.

Én megmondtam neki nem tudom folytatni mert nem tudok megbízni benne ezután de ő csak azt hajtja ezt nem hagyja hogy ilyen hülyeség miatt legyen vége mikor ő semmi olyat nem tett.

42. panda40 (válaszként erre: 38. - Vicus001)
2010. máj. 28. 09:48

meghogy te ne hisztezzel?MIT gondol magarol ez pasi!?FELEJCSD EL!!

a paromat en is a tarskeresöben ismertem meg,de ö is lejött onnan ahogy en ,mihelyt komolyabbra fordult a dolog kettönk közt,es ez igy korrekt!!

41. flasch
2010. máj. 28. 09:47
bocs, ha irtad, de mennyi ideje is tart eza viszony közetetek?
2010. máj. 28. 09:42
Ez a fickó egy nagy kamu gép.csak nem értem minek kellesz ennyire neki ha igazából nem is vagy fontos?
39. cb82b220ce (válaszként erre: 38. - Vicus001)
2010. máj. 28. 09:42
És?Vége?vagy mi lesz?
2010. máj. 28. 09:41

Nem győzőtt meg mivel azt mondja nem tett semmi olyat ami miatt "hisztiznem" kéne.

Persze jöttek az ígéretek és hogy mennyire szeret és csak én kellek neki és hogy nem hagyja hogy ilyen hülyeség miatt vége legyen. Neki ez az egész semmi.

Hát kb ennyit jelentek neki én is.

És az hogy titkol mindenki előtt arról nemes egyszerüséggel az a válasz baromság.

Tehát nekem ez nem ok. Ha azt mondta volna kiváncsiság hajtotta vagy bármi de igy?

Nem tudok hinni és bízni benne ezek után.

37. flasch
2010. máj. 28. 08:38
mi a helyzet?
2010. máj. 28. 07:32
Halihó.Na mi volt este skype-on?Meggyőzött?
2010. máj. 27. 15:18
Még este skypon vár egy beszélgetés vele de azt hiszem nem tud olyat mondani amitől biznék benne.
34. flasch (válaszként erre: 33. - Cb82b220ce)
2010. máj. 27. 15:08

így van!!!!!!!!

úgyhogy nem is értem, miről beszélünk még!?? :S

33. cb82b220ce (válaszként erre: 32. - Vicus001)
2010. máj. 27. 15:00
Na jóóóóóóóó.TIpikus.Az a pasi amelyik tudja hogy valamit elrontott előbb-utóbb támadásba kezd.A támadás a legjobb védekezés.
2010. máj. 27. 14:58

Szerinte ő nem tett semmi olyat és ez hülyeség szerinte. És úgy gondolja minden megy tovább mint eddig ugyan úgy.

Ja és neki azért van csak másik msn cime mert szerinte nekem is van és azért csinált ő is mert én biztos ott beszélgetek mással. Szóval ez a hülyeség teteje!!!

2010. máj. 27. 14:53
jaaaj ez annyira átlátszó!! Amugy meg ha nagyon fontos lennél neki akkor nem te költöznél közelebb hanem ő!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook