Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » TE adnál neki esélyt? fórum

TE adnál neki esélyt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
74. Zyriab (válaszként erre: 73. - Virus2008)
2012. jún. 9. 04:32

Hülyeség. Aki ezt diktálta neked, az sem teljesen épelméjű - és én meg azt tenném hozzá, hogy ilyen korlátolt gondolkodásmód szerint még a római pápa sem makulátlan, mert nácinak bélyegezték pár éve.

Mandela és Göncz Árpád is éveket ültek sitten, mégsem megvetés tárgyai.

Egyébként az "esélyes" pasast ismerjük és nagyon meglepődnél az igazság hallatán.

2012. jún. 8. 11:33
Amúgy azt hozzátenném, hogy ha valakire bármilyen gyanú terelődik, biztos nem egy makulátlan ember.
72. virus2008 (válaszként erre: 1. - Burkuska)
2012. jún. 8. 11:25

Előfordulhat hogy nem csak másoknak hanem neked is hazudik.


Ha pedig elég komoly a dolog csaló vagy hasonló gondolom, akkor nem lesz jó vége majd írhatsz neki a böribe.

71. Zyriab (válaszként erre: 4. - Burkuska)
2012. jún. 8. 11:15
Mi ezt másképp hallottuk...A pasas két évig élt a fórumindítóval, aztán, hogy rendbe tette a csaj életét minden téren, az kihajította véglegesen pedig beigazolódott, hogy nem ő a zsivány. És azóta a hölgy egy új pasival él külföldön.Nekem nagyon nem hiteles egy olyan ember aki a fórumon panaszkodik, holott ő is megoldhatná a problémáját magánúton. Miért is nem teszi?
70. 03e8385f6c (válaszként erre: 69. - 274c9996b8)
2011. okt. 11. 15:10

Már eldöntötte:)

Szép napot!

Sandman

ex Asmodel

69. 274c9996b8 (válaszként erre: 5. - Burkuska)
2011. okt. 11. 14:46
Nehez dolog , ezt neked kell eldönteni !
2011. okt. 11. 09:53
Jé...milyen régi kis "tudásbázis" kérdés:)
2010. jún. 16. 20:54
es persze nem minden igaz, amit az emberek mondanak.....elhiszem, hogy sokan akarnak rosszat, ezèrt akàr igaztalan hireket dobnak be màsrol. Ezeket meg kell probàlni kiszurni èles fullel, szemmel, ès logikàval. Isten malmai lassan orolnek, de az biztos, hogy orolnek, ès orolnek. A vègèn mindig minden kiderul....
66. coccole (válaszként erre: 47. - Burkuska)
2010. jún. 16. 20:49
Burkuska a pàrod szakitani akar, mert te teljes joggal elbizonytalanodtàl, ès nem hiszel neki?Ez az eredmènye az o viselkedèsènek. Szart csinàlok, kiderul, majd ha a pàrom nem hajlando tovàbb botorkàlni velem egyutt a szarban, akkor szakitok vele? Nem hogy orulne, hogy talàlt egy normàlis lelkuletu embert maga mellè. Nem hogy rolad venne pèldàt, nem hogy azt kèrnè segits akkor neki lassan lassan megvàltozni, ugy, hogy egy egy nap a jovoben buszkèn nèzhess rà.Mindenki tèved ès hibàzik, de el kell jonnie a pontnak, amikor felismeri ès onszàntàbol akàr egyedul, akàr a pàrja segitsègèvel elkezdi magàt a jo vagy a picit jobb irànyba vàltoztatni. Es en egy ilyen ember elott duplàn megemelem a kalapomat, mert duplàn megèrdemli. Apàrod hovà akar megèrkezni ezzel a viselkedèssel?Egy lakatlan szigetre, ahol senki nem lesz màr mellette, csak megbizhatatlan-hamis emberek? Ha ezt szeretnè, akkor jo uton halad, ha màst akkor rossz uton halad.Ez az igazsàg.
65. Ncilány (válaszként erre: 24. - Burkuska)
2010. máj. 31. 05:36
Sajna a " pletyka összemossa " hiába két külnböző ember, attól még a párod.
64. Ncilány (válaszként erre: 4. - Burkuska)
2010. máj. 31. 05:25

Nem tudom mit tennék.

Volt egy ismerősöm, hölgy. Megismerkedett egy pasival, együttjárás, ajándékokkal elhalmozza. Szép ruha - cipő. Valamennyi idő után esküvő, gyerekek.

Aztán azt láttam mikor visszament melózni pár év múlva, állandóan egyedül. Busszal vagy gyalog, cipekedik volt autójuk. Nem túl rég hallottam róla elvált, mert zűrbe - adósságba keveredett a volt férj.

Na ennyit hogy mindent megad...

Na ettől még lehet tisztességes, becsületes.

63. penzkezeles (válaszként erre: 44. - Burkuska)
2010. ápr. 20. 11:29
Bocs, de megvolt egyáltalán valaha is a bizalom? Ha igen, hogyhogy nem neki hiszel?
2010. ápr. 19. 07:06

Kedves jerseygirl!


Ha én is egy parfümbolt szolid eladójaként dolgoznék vagy éltes mosónőként, sanszos, hogy nem "terjengene" rólam semmi negatív hír.

Csakhogy követelésbehajtó vállalkozóként, majd jelenlegi bírósági végrehajtóként nem kevés ellenségem van.Gondold csak el amikor elárverezik az autódat és ne gyere azzal, hogy ez veled nem fordulhat elő, mert a jelenlegi helyzetben köztisztviselők ingatlanjai is hirdetménybe kerültek.Bizony ám!2010-et írunk.


Sosem titkoltam a múltamat, már jártam itt más néven - csak kivágtak, mert markáns véleményem volt az Update fórumon - és nem csináltam titkot abból sem, hogy sok éve igen aktívan etilizáltam.

Azóta "megvénültem" és sokat tapasztaltam.

Sokat kellett helytállnom az életben és ez nem a bezzeg az én időmben rossz duma.

Burkuska valóban nehéz időszakon ment keresztül, megjegyzem én sem éltem kis hercegként ez alatt.


Az "erőszakosan belebeszélnél" kifejezés nem helytálló.

Ha valakit megpiszkálnak - és nem Burkuskára gondolok, hiszen közöttünk PÁRBESZÉD FOLYIK - nyilván védekezni fog.

Ha írnak valakiről pár keresetlen szót valószínű nem hagyja annyiban és ez egy normális embertől így is várható el.


Végezetül itt sokan eléggé egyoldalú kommunikációt folytatnak azaz nem olvassák el a mások írását, csak kijelentik: Nekem van igazam, oszt' jónapot!Ez nem az inkvizíció hölgyeim.

--------------------------------------------------

Egyébként ha szeretnéd örömmel hírbe hozlak halott nők autójával, piálással és egyéb erkölcstelenségekkel:):):)

Szép napot!

61. 274c9996b8 (válaszként erre: 4. - Burkuska)
2010. ápr. 18. 12:02

Akkor mi a gond ? !

Lehet az is hogy , csak a joakaroi vagy , valami irigyed akarja befeketiteni !

2010. ápr. 18. 09:26

Sziasztok!

Látom kezd elfajulni a dolog...sajnálom.

Én tisztáztam,hogy mit szeretnék,köszönöm a segítségeteket,akkor amikor kiírtam sokat jelentett,hogy valaki ha virtuálisan is,de velem van!

59. Mamika50 (válaszként erre: 4. - Burkuska)
2010. ápr. 18. 08:22
Hát ez nehéz ! Nem tudni kit ver át és kinek hazudik !Lehet oka van rá !
2010. ápr. 18. 00:32
Én azt gondolom minden szóbeszédben van valami igazság. Rólam miért nem mondják hogy piálok meg sikkasztok miért nincs közöm halott nők autójához?Asmodel ezek után hogy még a barátnőd vagy feleséged nem tudom mid még egy fórumon sem kérheti ki mások véleményét anélkül hogy Te erőszakosan belebeszélnél én tuti nem adnék esélyt. Szerintem akinek nincs baj a füle mögött nem védekezik mert bizik az igazságban.
57. ab85142490 (válaszként erre: 56. - Da974971cd)
2010. ápr. 17. 21:53

Fórum kérdés (TE adnál neki esélyt?)

Burkuska által megfogalmazottak szerint nem adnék neki esélyt. ÉN nem, dönteni Ő fog, lelke rajta.

A témát részemről lezártam.

56. da974971cd (válaszként erre: 55. - Ab85142490)
2010. ápr. 17. 21:29

Nos az, hogy megszólítottál-e vagy nem ebből a szempontból lényegtelen.Tekintettel arra, hogy ez egy fórum, bárkinek jogában áll véleményt alkotni.No mármost, ha te tiszteletben tartanád az én véleményemet,ahogyan írtad akkor olvasnál a sorok között és rájönnél, hogy ez a fórum RÓLAM szól!

Ha pedig az írásomat elolvastad volna alaposan megrágva a szavakat, akkor nyilvánvalóvá válna, hogy egy családi gubanc miatt került ide a téma a fórumra.

Ezt azonban tisztáztuk, miután leültünk és megvitattuk az ok-okozat összefüggéseket és tisztába tettük a dolgokat.

"Egy ember erkölcsi értéke adott semmi féle nyomásra, befolyásolásra nem fog változni"-írtad.

Nos azért ez nem teljesen állja meg a helyét.

"Az erkölcs vagy morál fogalma alatt mai köznyelvi szóhasználatunkban a magatartásunkat befolyásoló, általunk (vagy a társadalom által) helyesnek tartott, olyan szabályok összességét értjük, amelyek túlmutatnak a jog és az egyéb írott szabályok keretein. Az erkölcs szabályai a társadalmi normák egyik típusát jelentik. Más megfogalmazás szerint az erkölcs azon elvek összessége, amelyek a helyes és helytelen, a társadalmi jó és rossz megkülönböztetését segítik a cselekvés szintjén."forrás: [link]


Tehát egy direkt kérdés!Ha büntetőbíró lennél, erkölcsös és eléd kerülne az a személy aki aljas módon különös kegyetlenséggel meggyilkolja valamely hozzátartozódat, vajon szigorúbb - esetleg a legszigorúbb - ítéletet hoznád, feladva ezzel az esküdet és az eddigi erkölcsös életedet a bosszú kedvéért?


Az erkölcsi érték, amely nem engedi meg egy "elfogadhatatlan tett" megtörténtét, bizonyosságot nyert, hogy valótlan alapon nyugszik, ezt megbeszéltük.

55. ab85142490 (válaszként erre: 54. - Da974971cd)
2010. ápr. 17. 16:24

Nem tudom, hogy kerülsz a képbe, nem szólitottalak meg, nem is szándékozom veled vitatkozni. Burkuska 9.hsz-ra reagáltam "Amit tett számomra elfogadhatatlan, az én erkölcsi értékeim ezt nem engedik meg."

Ha egyszer az erkölcsi értékeivel összeegyeztethetetlen a dolog, nincs miről beszélni. Egy ember erkölcsi értéke adott, semmi féle nyomásra, befolyásolásra nem fog változni. Véleményem szerint -amit le is irtam- ezzel a mondatával válaszolt is a kérdésére.

Ez az én véleményem, kéretik tiszteletben tartani, ahogy én is tiszteletben tartom mások véleményét.

54. da974971cd (válaszként erre: 53. - Ab85142490)
2010. ápr. 16. 23:14

Neked kedves átutazó!

Sajnos lövésed sincs a sztoriról ezért mielőtt véleményt alkotsz szerintem kérdezz.

Válaszolok.Állok elébe.

Nem mondom, hogy földre szállt angyal vagyok, de felvállalom a hibáimat és méltányolom mások erényeit.

De igenis ember vagyok, érzésekkel, értékekkel és nem holmi pipogya gazember.

Én azt tenném, hogy megkérdezném: Szívem, mi a gond?

Miért essek neki annak aki számomra kedves?

Nem érdekel egy vadidegen hazug, csaló szövege: Előbb őt kérdezem meg és majd utánajárok ha úgy érzem, szükség van rá.

Mert tudod sok a rosszindulatú ember, akik önös érdektől vezetve bemártják a másikat.


Őszintén! Milyen férfi az olyan aki elmegy az üzletfele barátnőjéhez és lehordja a sárga földig?

Akiről később kiderül, hogy ő maga egy csaló akinek azért kellett elmenekülnie a szülővárosából mert ott is több tucat embert húzott le.Jelenleg több mint 100 rendbeli csalás btte.megalapozott gyanúja miatt nyomoznak utána!


Lehet, hogy valaki elkövet balfaxságokat, de attól még nem biztos, hogy megvetendő, szarházi alak.

Van vagy száz ember aki szeret és három utál.Akkor miről is van szó...Ez három százalék, aminek lehet, hogy a Jobbik örül de részemről ez nem eredmény.


A munkám kapcsán egyébként annyiszor jelentettek már fel - és egyszer sem állt meg a balhé - , hogyha ezekért esetleg elítéltek volna többet ülnék mint Mandela.

Hangsúlyozom: Mindenkinek áll a zászló és ha egyszer valaki besároz, akkor azt nehéz levakarni magadról - akár hibáztál, akár nem!


Quisquis paesumitur bonus, donec probetur contrarium - Mindaddig, amíg bűnössé nem nyilvánítják, minden ember ártatlannak vélelmezendő...


És ez nemcsak büntetőeljárásra vonatkozik.

53. ab85142490 (válaszként erre: 10. - Burkuska)
2010. ápr. 16. 21:48
Már válaszoltál is a kérdésedre.
52. da974971cd (válaszként erre: 51. - 6a655d6030)
2010. ápr. 16. 18:00

Akkor sorban!

1.Miért kell változni, ha nincs is miért?

2.Ki fenyegetőzik szakítással?

3.Kinek kell mosni a kezeit, ha az tiszta?

4.Felnőtt módjára viselkedik az aki "nyomoz" a párja után, felkeresi az ismerőseit és előbb hisz vadidegennek mint a választott férfinak?

5.Ha van mit letagadni, mert elkövette akkor "helyes a bőgés oroszlán"( Szentivánéji álom), de ha nem biztos, hogy lehet fikciók alapján gerinctelennek nevezni bárkit is Szeretet & Béke választott nicknévvel?


Ennyi zagyvaságot összehordani...

Szép napot!

Váradi Laci

51. 6a655d6030 (válaszként erre: 50. - Da974971cd)
2010. ápr. 16. 07:52

Az az ember, aki bármibenis tud és akar változni, az oda tuda társa elé állni, és őszinte tud lenni.

Nem mossa a kezét, nem tagad le semmit, nem fenyegetőzik a szakitással-hanem felnőtt ember módjára tud viselkedni.



Elkövetni és letagadni a dolgokat(már ha tett)-utólag-a legkönnyebb és egyben a leggerinctelenebb dolog.

2010. ápr. 16. 06:59

Szép napot a Hölgyeknek!

Vajon az a kifejezés, hogy valaki "hazudozik és becsap embereket" bizonyított tény?

Álláspontom szerint nem szeretik a rendőrt amikor megbírságol, az ellenőrt ha kéri a villamosjegyet, a végrehajtót ha lefoglalja a tévét, meg miegymás...

De ha a rendőr visszahozza a lopott kocsit, a végrehajtó az elvett pénzünket máris keblünkre öleljük.

Én a magam részéről sosem ítélek mások véleménye alapján, hanem TAPINTATOSAN igyekszem meggyőződni a másik fél álláspontjáról.

Nézzük! A hölgy megkeresi élete párja egy ismerőse ismerősét telefonon a váltig bizonygatja, hogy a muksó egy gazember.Igaz közös barátjuk 300 autó elsikkasztásában gyanúsított, de akkor sem kéri ki a pasas véleményét, hanem nekiesik ezerrel. Majd megjelenik egy másfél mázsás "c"gyerek aki kölcsönadta terhes felesége kocsiját ingyen a hapsinak titokban, aki egyébként vett tőle egy olyan autót ami egy halott nő nevén van, a kocsit körözik és elég beírni az ürge nevét a google-ba és kidobja a sértettek nevét aki a sárga földig lehordja a fickót.Ezek után a "c" gyerek még fenyegetőzik, a pasas párja nyomoz és lejárja a település vendéglátóipari egységeit ahol "megtudja" hogy a krapek állandóan piál.Megtudja, mert egy-két helyi alkesz ezt állítja.Pedig nem így van.

Ha így lenne másként lenne, az ember belátja hibáit és távozik, gondolom!

Egyértelmű, hogy Burkuska kétségek közt van jelenleg de ha az "ominózus hazudozó és másokat becsapó" fickó helytelen döntéseket hoz attól még nem bűnöző, csupán sok volt az utóbbi pár hónap.


Szép napot mindenkinek!

49. 6a655d6030 (válaszként erre: 47. - Burkuska)
2010. ápr. 14. 19:58
Ez már egy hiba: mert nem dobta volna be a szakitás c. fejezetet.
48. 6a655d6030 (válaszként erre: 47. - Burkuska)
2010. ápr. 14. 19:57
Ez a leggyengébb ember jellemzője, és a legrégibb és legócskább trükk-az ilyesfajta emberektől. Volt már ilyennel dolgom-és a megérzéseimre hallgattam. Elég volt egy kicsit várni, és sorra buktak be a dolgai.A szavahihetőség:zéro.
47. Burkuska (válaszként erre: 45. - 6a655d6030)
2010. ápr. 14. 19:37
Mondtam én már neki mindent!Még neki áll följebb.Most épp a szakítást fontolgatja,mert nem hiszek neki. Én bizonyítékot kérek, és meg van sértődve,hogy nem bízom benne...
46. 6a655d6030 (válaszként erre: 44. - Burkuska)
2010. ápr. 14. 19:22

"akkor necces a dolog."


Gondolok itt azokra az emberekre, akik neked mondtak róla bármit is.

45. 6a655d6030 (válaszként erre: 44. - Burkuska)
2010. ápr. 14. 19:20

"Ezerszer megbocsátanék neki, ha elém állna és elmondaná az igazat."


Vizsgáld meg azokat az embereket-akik mondták neked a dolgokat az én szempontjaim alapján.

Ha bármelyike is elárult, megcsalt, becsapott már egy embert is-akkor necces a dolog.

De én a helyedben szemtől szemben ezt elmondanám neki, amit itt irtál.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook