Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós hátfájás - mi a megoldás? fórum

Tartós hátfájás - mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2
5. cff1bda72b (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2011. okt. 24. 22:46
Most én is fogyózom, bár már akkor is voltak ilyen problémáim, amikor vékonyabb voltam, de bízom benne, hogy talán nekem is használni fog, ha pár kilóval könnyebb leszek.
4. cff1bda72b (válaszként erre: 2. - Linksys)
2011. okt. 24. 22:45
Szia! Köszi, értem. Igazából az a fura, hogy én úgy gondolom, hogy nekem teljesen jó a tartásom, ezen nem nagyon tudok mit változtatni. De lehet, hogy csak én hiszem, hogy jó, kívülről más látszik. :D
3. honeywald (válaszként erre: 2. - Linksys)
2011. okt. 24. 22:43
támogatom!!!! nekem is ez segített... illetve nekem a fogyás is, mert kellett fogynom. sokkal jobb :)
2011. okt. 24. 22:37
Szia.) gyógytornász, megfelelő torna, és helyes testtartás, kényelmes cipő, ..ezek fontosak..
2011. okt. 24. 22:33
Sziasztok! Évek óta nagyon fáj a hátam és idővel ez csak rosszabb lett. Kezdetben időszakosan jelentkezett a fájdalom, nyilalós, szúrós érzésben, és sokszor kiroppant, ha kihúztam magam. Most már minden napossá vált a fájdalom, és eléggé megnehezíti az életem, az egy helyben való állás is nagy kínokat tud okozni esetenként. Régebben voltam orvosnál vele, akkor azt mondták, hogy a rossz testtartás miatt fájhat. Elég nagy a cicim, valószínűnek tartom, hogy ez is közre játszhat. Mit lehet tenni ellene, hogy ne fájjon? Jól jönne egy pár hasznos tanács. Előre is köszönöm!:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook