Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós fekete hajfestékkel festettem a hajam, de nem tetszik. Hogyan szedhetném le itthon a festéket, hogy vörösre festhessem be a hajam? fórum

Tartós fekete hajfestékkel festettem a hajam, de nem tetszik. Hogyan szedhetném le itthon a festéket, hogy vörösre festhessem be a hajam? (tudásbázis kérdés)


23. Anda39
2012. febr. 4. 10:27
Van, akinek sikerül otthon is megoldania, de ennek ellenére mégsem ajánlom. Nem olyan egyszerű dolog ez, mint a sima hajfestés - bár azt is el tudják sokan rontani. :)
2012. febr. 3. 14:42
Viszont kamillateával vagy citromlével öblítsd át , ezek egy kicsit világosítanak
2012. febr. 3. 14:41
Sajnos ezt csak fodrász tudja átfesteni
20. Mari20
2012. febr. 3. 13:56
szerintem bizd fodrászra...
19. Clau26
2012. febr. 2. 22:18
Ha azt akarod,h maradjon hajad akkor irány egy fodrász szalon..mondjuk 15000alatt nem hinném,h meg lesz ha normálishoz mész..én voltam már fekete..7órájába tellett a fodrásznak,hogy leszedje..otthon csináltam volna hajam se maradt volna
2012. febr. 2. 19:30
Tettem fel képet:)
2012. febr. 2. 19:26
Vagy egyszerüen fesd be legközelebb vörösre,szerintem befogja.
2012. febr. 2. 19:21
én otthon tuti nem kontárkodnék a fekete haj eltűntetésével. A legjobb a fodrász, nem egy, hanem két-három lépéses világosítással, és akkor még hajad is marad!
15. Fishyke (válaszként erre: 14. - Fishyke)
2012. febr. 2. 19:13

Én ezzel csináltam:


[link]

14. Fishyke (válaszként erre: 1. - 4ce39e37cc)
2012. febr. 2. 19:02

Én pont ma csináltam meg:)) Gesztenyére festettem, ez is vöröses:) Syoss szőkítővel leszívattam a feketét és kész. Kicsit száraz lesz, de ha utána odafigyelsz rá, hamar rendbe jön.

Többször szedtem már le így sötétet itthon, és sose lett baja.

2012. febr. 2. 18:54

Ah,én nem voltam ilyen okos.Fekete volt a hajam,sokat piszkáltak érte,hogy öregít,és meguntam a piszkálódást.Kicsi barátnőm már szivatta le otthon a haját magának: szőkítő porral,meg hidrogén keverékével,és tuti semmi gondja nem lesz a hajamnak,és leszedi a feketét.Utána fessem be vörösre,és kész is.Hát,követtem a tanácsokat,még a maró szag sem tántorított el,aztán befestettem vörösre.A végeredmény:még soha nem volt ilyen cifra fejem:)

Itt-ott vörös tincsek,néhol fekete tincsek.A hajam szerkezetét,egészségét meg máig kúrálom pakolásokkal,kencékkel,mert olyan mint a seprű.Menj inkább fodrászhoz.Az a biztos.

2012. febr. 2. 18:42
Én is most szeretném kipróbálni a Colour b4-t, mert annyi jót hallottam róla, és elvileg a hajnak sem árt (bár biztos azért jót sem tesz neki, de gondolom olyasmi hatása lehet, mint a hajfestéknek)! HA kipróbáltad, légyszi mindenképp szólj, hogy milyen eredményt értél el!!!!
2012. febr. 2. 18:39
Nullásgéppel. :)
2012. febr. 2. 18:38
Köszike, vállig ér a hajam, dús, és természetes színe barna. Megpróbálom azt a B4 colort, de csak egy alsó tincsen...ha okés megcsinálom a hajam, ha nem marad a `türeem, rózsát terem` na és tapasztalatot...a vörös jobban állt mint a fekete ;)
9. e1ba0e35af (válaszként erre: 1. - 4ce39e37cc)
2012. febr. 2. 18:29
Ha rövid a hajad akkor szerintem nyugodtan,hosszút nem vállalnék be.
2012. febr. 2. 18:29
Nem tudom,hogy ott van-e. :/ Elképzelhető. Egy megnézést megér.:)
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 4ce39e37cc)
2012. febr. 2. 18:28

Jujj; otthon sehogy!

Ezt le kell szívatni, vagy színleszedővel eltávolítani és utókezelni. A fekete macera. Elképzelhető, hogy első festésnél még meg-megmozdul, de sokszor, ha közönségtermékkel van festve, akkor annyira erős, hogy max tőnél csinál valamit. A másik opció, hogy a rikiki sárga és rozsdavörös kompozíció fog dominálni, és ha még rá is festesz, akkor egyrészt 5 színű leszel, másrészt tönkremehet a hajad nagyon, és olyan lehet, mint a széna.

Vagy fodrász, vagy hozzászoksz és szépen lassan kopni fog, ha szerencsés anyaggal volt dolgod.

6. 4ce39e37cc (válaszként erre: 4. - Garandi)
2012. febr. 2. 18:28
Van a Rossmannban is ez a B4-es cucc? Messze a DM
5. 4ce39e37cc (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2012. febr. 2. 18:27

Akkor türelem...majd lenö....

Köszike

2012. febr. 2. 18:26

A Dm-ben lehet kapni egy olyan terméket,hogy Colour B4. Ez kifejezetten arra való. A hajfestékes polcokon szokott lenni de ha nem találd kérdezz meg egy eladót, segít. Én is hasonlóan jártam csak nekem sötétbarnára lett festve de tök jól kiszedte. :)

Az ára mondjuk nem olcsó. Én tavaly 3000 ért vettem.

2012. febr. 2. 18:26
Otthoni módszerrel semmikép nem ajánlom,nekem egy év alatt szedte le a fodrász!Lassan kell mert le is éghet illetve ki is hullhat a hajad!Vigyázz vele nagyon!
2012. febr. 2. 18:25
Röviden: ha jót akarsz a hajadnak, sehogy. Nemcsak a hajad minőségét teszed tönre az otthon szőkítőkkel, még a kapott szín is teljesen kiszámíthatatlan lesz. Irány a fodrász, de fodrászból sem akárki, és még így is számolj azzal, hogy több lépcsős folyamat lesz, esetleg több átmeneti színhatással, mire eléred a vágyott színt.
2012. febr. 2. 18:22
Tarós fekete hajfestékkel festettem a hajam, de nem tetszik. Hogyan szedhetném le itthon a festéket, hogy vörösre festhessem be a hajam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook