Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó tanfolyam fórum

Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó tanfolyam (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2010. aug. 7. 14:07

És a kereskedelmi végzettségekre is, hisz nyílnak az üzletek, csak legyen vevő, akinek van is pénze...


De az élelmiszeriparra is mindig szükség van, mert enni kell...

12. Ritkó
2010. aug. 7. 14:06
Hát szakács képzés az nincs a listán.
2010. aug. 7. 14:06

A szociális gondozókra, a kisgyermek gondozókra viszont van...


Szociális gondozó-ápolóként is van lehetőség elhelyezkedni, mert beteg emberek mindig is voltak, lesznek, akiket gondozni, ápolni kell, és mindenki megöregszik egyszer, és bárki szorulhat segítségre...


A Vöröskeresztnél van is rá kereslet...

10. 36a26f5226 (válaszként erre: 8. - Ritkó)
2010. aug. 7. 14:04
Nincs is rá kereslet...
2010. aug. 7. 14:04
Nekünk azt mondták, hogy amire hatalmas kereslet van, az a szakács végzettség, mert sok helyen dupla ösztöndíjat ajánlanak, ha valaki szakácsnak jelentkezik...
2010. aug. 7. 14:04
Igen van masszőri (de nem gyógymasszőr) képzés is, de azt nem igazán szeretném.
2010. aug. 7. 14:03
Olvasgattam az internetes álláshirdetések között, és volt ahol ilyen végzettséget kerestek, persze a fővárosban.
2010. aug. 7. 14:01
Amire még nincs kereslet, azoktól tudom, akik már elvégezték, a gyógymasszőri végzettség, mert az embereknek nincs rá pénzük...
2010. aug. 7. 14:01
Ezzel nem lehet elhelyezkedni, de ha valaki a fővárosban lakik, akkor esetleg, de nem igazán van rá kereslet...
4. Ritkó (válaszként erre: 3. - 36a26f5226)
2010. aug. 7. 13:59
Mivel munkanélküli vagyok, és nem akarok itthon ülni, azért gondoltam, hogy elvégzek egy tanfolyamot. Azt mondod válasszak másikat? De annyira nincs választék a munkaügyis tanfolyamok között :(
2010. aug. 7. 13:57

Én azt tudom, hogy ezzel nem lehet elhelyezkedni... Én is munkaügyis tanfolyamra járok, és van köztünk diplomás tb ügyintéző, és mondta, hogy ez az a végzettség, amivel nem lehet elhelyezkedni, mert előre 5 évre le vannak foglalva az állások, és ha valakinek nincs protekciója, akkor hiába végezte el a tanfolyamot...


Most ő is ott van a diplomájával, és nem tud vele mit kezdeni...

2010. aug. 7. 13:55

A munkaügyi központon keresztül jelentkeztem a tanfolyamra. Lesz szóbeli és írásbeli felvételi.

Az lenne a kérdésem, hogy járt-e már valaki ilyen tanfolyamra, és milyen kérdések voltak a felvételin?

Köszönöm :)

2010. aug. 7. 13:54
Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó tanfolyam
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook