Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tb- bérügyi szakelőadók tudnátok segíteni? fórum

Tb- bérügyi szakelőadók tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 6. 22:29
Br. összeg után
2010. jún. 25. 17:05

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a nyugdíjjárulék fizetésnél van a határ, ami után már nem kell fizetni a nyj-t ( 7453300Ft). Ez a bruttó vagy a 27%kalnövelt szuperbruttósított összeget jelenti?

Köszönöm!

2. 2ed619333f (válaszként erre: 1. - Ba9d1cefa0)
2010. máj. 21. 09:22
Ó, hát munkát én is kapnék, ha lenne valaki aki elviszi oviba a gyereket és haza hozza onnan délután...mert ugye manapság kevés az olyan munkahely, ami oviidőhöz igazodna.Persze gondolom az sem ártana, ha igy megtudnám oldani, hogy ha véletlenül beteg a gyerek, akkor se legyek vele itthon..sajna egy bébiszitter meg a fizetések felét elvinné...úgy meg még rosszabb helyzetben lennék, mint igy.
1. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 33. - Szsz81)
2010. máj. 21. 08:43

Na akkor én 30-cas koromban is hátrányos helyzetű voltam, mert én is egyedül neveltem fel a lányomat,

igaz akkor még hagytak legalább dolgozni szerencsére.

Brutál, hogy mi van ebben az országban! A lányaim azért nem kapnak munkát, mert kisgyerekesek. A pályakezdő gyakorlatlan, tehet nem kell. Én meg "öreg" vagyok azért nem! Na ezért nem is megy normálisan itt semmi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook