Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztaltabb hölgy barátaimtól kérnék ötleteket és tanácsokat! S.O.S fórum

Tapasztaltabb hölgy barátaimtól kérnék ötleteket és tanácsokat! S.O.S (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 12. 22:54
31.-én megjött a leg utolso mensim ami azt jelenti hogy legközelebb 28.-án kell. Ez az utolsó tartott 4 napig a szokásos 6 helyett. Mensi elsö napja után 1 hétre párommal szeretkeztem és belém ment. Most van 12.-e és azt észleltem hogy 4 napja nincs semmi folyásom, és olyan görcsölös szerü érzéseim vannak olykor mintha meg akarna jönni, de ugye még nem kell ho végéig. Egy szexuál terapeuta oldalán lévö forumba olvastam hogy ez terhességnél is elö jöhet. Ez valóban igaz? Nálatok is volt igy? Sajnos orvoshoz még nem igazán tudok elmenni és tesztet még nem érdemes venni... És ha az vagyok véletlen. Páromnak hogyan mondjam el? Idegbeteg lesz. Hallani se akar még a gyerek témárol jo 7-8 évig, én pedig szivesen megtartanám.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook