Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok szülészekkel az 1. számú Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Baross utcai kórházból fórum

Tapasztalatok szülészekkel az 1. számú Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Baross utcai kórházból (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
57. mia74 (válaszként erre: 56. - Zsanetta)
2009. nov. 19. 16:47
ha tőlem kérdezted nem hiszem, hogy egyről beszélünk.
2009. okt. 29. 20:38

te arról a szabó dokiról beszélsz aki most osztályvetetö orvos??

hát az bizttos hogy mindenkivel közvetlen nekem is volt hozzá szerencsém ,kézsimogatás,arc puszi de én csak azt tudom mondani hogy velem és a mütéteimmel ugyanolyan felületes volt mint a bánhidy pedig ö is benn volt,söt szerintem ö is csinálta a mütétemet.

ja és a mütéti leirást is ö irta ami nem felelt meg a valóságnak.

szóval mindenki véleménye más én a szabóhoz sem mennék az tuti.

a barinöm is nála szül januárban,lombik baba és többször volt hogy nem érte el telefonon,ja és a barinös is egészségügyis,daganatosokkal dolgozott szóval nem hivogatta volna kis hülyeséggekkel.

55. Tundeva (válaszként erre: 50. - Mia74)
2009. okt. 29. 19:47

Sziasztok,

én 8 éve járok Dr. Szabó Istvánhoz, és csak a legjobbakat tudom mondani róla. Hihetetlenül türelmes, nagyon kedves, nagyon profi :) (És ami szintén fontos: nem hajt a pénzre...)

Én mindenképpen nála szeretnék majd szülni, (még csak tervezgetünk a párommal) annak ellenére, hogy már nem élek Budapesten. Ezzel nem vagyok egyedül, az egyik nagyon közeli barátnőm mindkét kislányát nála szülte, pedig 90 km-re laknak Budapesttől... Azt hiszem, ez sokat sejtet :D ( Ő már 15 éve a páciense.)

A barátnőm is csak jókat tudott róla mondani: mindkét szülést profin, körültekintően, és emberségesen vezette le.

Én az alapítványi rendelésre járok, mivel kerületileg nem tartozom oda. 5000 Ft a vizsgálat, amiben benne van a rákszűrés is. Nekem megéri, előtte elég rossz tapasztalatokat szereztem az akkori "SZTK-orvosok"-kal kapcsolatban.

Kedves Mia74, én szívből ajánlom neked Szabó doktort, bízhatsz benne :)

54. Marylu93 (válaszként erre: 52. - Zii2009)
2009. szept. 14. 14:32

Szia!

van magánrendelése. A linket küldöm priviben.

53. Marylu93 (válaszként erre: 51. - Fannika2008)
2009. szept. 14. 14:31

Szia!

köszönöm az infót! Meg a jókivánságot!

üdv

Marylu

2009. szept. 13. 22:00

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon!

Szeretnék orvost választani a klinikán és ahogy olvastam Garamvölyi Zoltán És Szarka Andás doki között vacilálok. Első terhességem, így semmi tapasztalatom nincs. Van vmelyik orvosnak magánrendelője?

Légyszi írjatok!

köszi

51. Fannika2008 (válaszként erre: 46. - Marylu93)
2009. szept. 9. 13:04

Kedves Marylu93!


Én is az apukájához jártam terhesgondozásra is, meg amúgy is ő volt, (van, lesz :)) a nőgyógyászom. Megnyugodhatsz, ők ketten mindent megtesznek értetek. Jó kezekben vagytok :) További jó pocakosodást!


Üdv.: Betti

50. mia74
2009. szept. 9. 10:52

Sziasztok!

Dr. Szabó Istvánt ismeri valaki? tapasztalatok?

49. Marylu93 (válaszként erre: 47. - Krinya8)
2009. szept. 8. 11:47
Nagyon szép kis családod van :)
48. Marylu93 (válaszként erre: 47. - Krinya8)
2009. szept. 8. 11:46

A munkahelyemhez nincs olyan messze. Volt egy másik orvosom, de vele nem voltam megelégedve.

A számot privibe nagyon megköszönném. Meg tudnád írni a "tarifáját" is?

47. Krinya8 (válaszként erre: 46. - Marylu93)
2009. szept. 8. 09:43

telefonszámot is tudok adni ha érdekel.

Én is az öreghez jártam, csak az utolsó hónapban vett át az ifjú.:D

Jó messziről jársz oda, hogy keveredtél a szarkákhoz?

2009. szept. 8. 09:28

Sziasztok!

jaj, régen jártam erre!

Köszönöm a válaszokat! Teljesen megnyugodtam :)

Tegnap voltam az idősebb Szarkánál, mert a terhesgondozást ő csinálja. Ő is nagyon rendes.

11.kerben lakom.

A szülésznő nevét már fel is írtam magamnak :)

2009. szept. 8. 08:16

Ja és nem utolsó sorban, a Szarka nagyon szépen varr, én nekem úgy megcsinálta hogy semmi nem látszik(gátmetszésem volt), a barátnőm (ő is nála szült , csak ő császárral) gyönyörű lett a varrat helye, csak egy vékony kis vonal látszik.

Sokra mondjuk ne számíts, végig nem lesz ott veled, hozzám is csak óránként jött be, de amikor kellett ott volt időben!

Szülésznőt meg azért érdemes választani , mert ő szinte végig ott lesz veled, és tényleg sokat(nem is hinnéd mennyit)tud segíteni.

Melyik kerületben laksz amúgy ha nem titok?

Egyszóval ügyes.

44. Krinya8 (válaszként erre: 41. - Marylu93)
2009. szept. 8. 08:05
Én nála szültem , meg voltam vele elégedve, ha ajánlhatom hozzá akkor Szabó Rózsikát vállazd szülésznőnek mellé, rengeteget segített, és kiváló szülésznő, nagyon érti a dolgát!
43. Fannika2008 (válaszként erre: 41. - Marylu93)
2009. szept. 3. 14:42

Szia!


A legszuperebb orvos a világon, tavaly nála szültem a babámat. Nem volt egyszerű, mert végül császár lett, de csak pozitív élményem van vele kapcsolatban. Ha kérdésed van akár privátban is szívesen válaszolok.


Üdv.: Betti

42. agitamas (válaszként erre: 41. - Marylu93)
2009. szept. 2. 08:52
Sajnos én nem ismerem.De dr.Tóth-Pál Ernőt csak ajánlani tudom.TAvaly nála szültem a kislányomat.
2009. szept. 1. 23:07

Sziasztok! Szarka András-nál járt már valaki? Van esetleg valamilyen tapasztalatotok?

köszi a segítséget

2009. aug. 27. 17:12

Sziasztok! Szarka András-nál járt már valaki? Van esetleg valamilyen tapasztalatotok?

köszi a segítséget

39. 5ac9665679 (válaszként erre: 38. - 7e167fe911)
2009. ápr. 18. 06:36

Na végre valaki, akinek ugyanaz az orvosa, mint nekem!:)))))

Ez a nap jó híre!!!én szeretem ezt a dokit, remélem megmarad a szimpátiám még a következő hat hónapra:)

2009. ápr. 17. 21:10
Sziasztok. Én 2007 február 22-én szültem ott a kisfiamat a GAramvölgyi Zoltán doktor úrnál. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak amíg a műtőben és az intenzíven voltam. De amikor már átkerültem a gyerekágyas osztályra, az nem volt semmi. Első gyerek révén semmit nem tudtam, nem segítettek a nővérek, hála egy anyukának akivel egy szobában voltam és a harmadik gyerkőcét szülte ő segített mindenben.
37. Dzsind
2009. ápr. 17. 21:05
Sziasztok!Én vagyok az a lány,aki 1998.szept.12-én született.Nagyon örülök,hogy Belics Zorán doktorbácsinál egészségesen jöttem a világra!Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!
36. Dzsind
2009. ápr. 17. 20:19
Sziasztok!! Én 1998 szept.12-én szültem Belics doktornál.Hát megszenvedtek értem az orvosok és én is magamért és a lányomért!!! Ez a HIHETETLEN TÖRTÉNET.Most egyenlőre többet időhiányában nem tudok írni,de majd legközelebb bővebben.Belics Zorán az orvosom,és Ő a csoda!!!! Mindenkinek ajánlom!!
2009. ápr. 16. 13:56
Sziasztok ,én 2007 októberében szültem a klinikán a kisfiamat,hát nekem borzasztó élményeim vannak a klinikáról.Az orvos csak azzal foglalkozott aki a saját betege volt, a szülésznőm az nagyon kedves volt, de a vezető szülésznő inkább való egy tanyára állatokhoz mint szülő kismamák mellé .Nem törődtek velem egész éjjel hagytak szenvedni a babám szívműködése nagyon rossz volt, ennek ellenére csak másnap császároztak meg.Akkor jött a váltás,és vele együtt Dr Belics Zorán aki viszont egy tündér doki az egész osztályon vele voltam megelégedve a legjobban,mi sajnos az intenzíven voltunk végig, mivel a kisfiam sajnos betegen született(Down szindrómásan) de ő minden nap bejött hozzám,és próbált lelket önteni belém ott minden rendben volt, de a gyermekágyas részleg amit láttam az siralmas,anyukák a folyosón karjukban a picibabájukkal a látogatók között egyik jobban köhögött mint a másik!Én biztos nem szülnék ott újra!!
2009. ápr. 15. 10:14

sziasztok!

nekem a kórházzal semmi bajom nem volt terhesgondozás alatt és szüléskor, csak az emberekkel...

a dokim nem volt elérhető szüléskor :(

rengetegen szültünk akkoriban, így nem volt hely a gyermekágyas osztályon, 1. nap nem voltam a babámmal

a csecsemősök nekem is utolsó nap mutatták meg, hogyan kell szoptatni, ezért előtte minden bajom volt, hogy nem segítenek...


a pozitívum: csodás gyerkőcöm van, aki egy szuper szülésznőnél született meg, Nedda néninél :)

2009. márc. 20. 17:51
Én szintén Dr.Szabó Gábornál szültem, 2008.márciusában.A doktor úrral maximálisan meg voltam elégedve mind a terhesgondozás, mind pedig a szülés alatt.És ami a pláne, hogy tényleg nem a pénzre hajt.A szülésznő az pedig bunkó volt.
2009. febr. 3. 12:23
Ismeri valaki Garamvölgyi Zoltánt ott?
2009. jan. 21. 23:31

sziasztok!!!


én vegyes érzelmeket táplálok a klinikáról.én ugyan nem oda járok de 3 kolléganömet is elkezelték ott mostanság.

(2 csecsemő és gyermekápolót és egy doktornöt)

ők éppen a multhéten kérték ki a kartonjukat.

biztos vannak jó és rossz dokik ,ők kifogták a nem megfelelöt.

az biztos én sem megyek oda.

az újszülött osztályuk pedig borzalmas.

(gyakorlaton voltam ott)

ami kifogástalan az a koraszülött intenziv.

ott megfelelö ellátásban vannak a kisbabák,ismerem öket és bármikor rájuk biznám a gyermekem életét.

én a II.nöire járok,hát mit ne mondjak az sem a legjobb.

egy neves dokihoz járok,most akarok váltani.

4x operált meg fölöslegesen és egy pénzéhes,de ez még nem is lenne gond hisz mindenki megkéri az árát,csak foglalkozott volna velem lelkiismeretesen.

30. agitamas (válaszként erre: 21. - Tpancs)
2009. jan. 21. 12:01

Szia!

Én szeptemberben szültem meg kislányomat az I.nőin.Az én orvosom Dr.Tóth-Pál Ernő docens volt,ő szülész -nőgyógyász és genetikus is egyben.Nagyon rendes,és realista,ami nekem nagyon fontos,hiszen ne hitegessenek ha valami gond van.Megnyugtató volt az a tény is,hogy itt van újszülött intenzív,és jól felszerelt koraszülött osztály.Nekem nem volt választott szülésznőm.Én Teke Gabriellához kerültem,és szerintem jobbat keresve sem találtam volna.

A terhes ambulancián a nővérkék néha kicsit flegmák,ez attól is függ,hogy mennyire zsufis a nap.A gyermekágyas osztály teljesen tömve volt amikor én szültem,és ezért elég nagy volt a feszültség,de ez nem wellness szálloda nem igaz?

Összességében csak ajánlani tudom,én a másodikat is biztos itt szülöm majd.

Sok szerencsét!:)

29. Evka (válaszként erre: 28. - Mystrea)
2009. jan. 19. 21:33

gratulálok a babádhoz és örülök, hogy jó tapasztalataid voltak.

Gondolom az is számít, hogy mennyi baba születik az adott időszakban, hogy mennyire vannak leterhelve...

2009. jan. 16. 13:41

Én is az I. nőin szültem igaz, hogy 2006 végén.

Konkrét választott orvosom nem volt, akit szerettem volna nem ért rá (Dr. Csatlós Éva). Terhesgondozásra Dr. Abdul Kaliqh Marzia-hoz jártam (remélem jól írtam a nevét :) ). Szülni viszont az épp ügyeletes orvosnál szültem.

Szerintem talán még jobban odafigyeltek rám, mindha választott orvosom lett volna. Többször is odajöttek megvizsgálni megkérdezni, hogy van-e valami gondom, bajom stb. Személy szerint teljesen meg voltam elégedve, mind a szülésznőkkel, mind az orvosokkal. Sajnos a szülésznők nevére nem emlékszem, csak az egyikére, hogy valami Erzsi volt.

Végül is egy kicsit problémás voltam, nem kell rosszra gondolni egyből :), csupán annyi, hogy alacsony voltam, és hozzám képest a baba nagy, így a gátvédelmet hamar elvetették, majd végül úgy döntöttek, hogy megcsászároznak, mert nem akarták kockáztatni, hogy szanaszét repedjek, a gátmetszés ellenére is. Aki a műtétet végezte Dr. Kovács Eszter volt. Képes volt ottmaradni miután lejárt már a munkaideje - mivel szombati nap volt csak ügyeletben váltották 12 óránként egymást az orvosok - és nem kapkodta el a műtétet egyátalán, nagyon is lelkiismeretesen dolgozott.


Mivel császárral szültem az intenzívre vittek egyből, ott fiatal kis nővérkék voltak, kik szintén lelkiismeretesen végezték a dolgukat. Szerencsére én is gyerekágyas szobát kaptam, a csecsemősnővérek is nagyon rendesek voltak, segítőkészek, nyugodtan oda lehetett hozzájuk menni ha valami gond volt, ha segítség kellett a szoptatáshoz, ha egy kis teára vagy tápszerre volt szükség. Takarítás minden nap volt. Mi is 8-an használtunk egy fürdőt, de azt hiszem, hogy ki lehetett bíni azt a pár napot.

Ráadásul a 2007-es év első bp-i babájával voltam egy szobába :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook