Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tapasztalatok Samsung kombihűtőkkel kapcsolatban fórum

Tapasztalatok Samsung kombihűtőkkel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


2013. júl. 25. 12:12
A Samsung kombinált és drága hűtőnk 2 év 2 hónap után bekrepált (tegnap ) ( egyáltalán nem javítható csak komplett belső cserével ) és akit csak tudok lebeszélek róla hogy ezt a márkát vegye. A nagy márkanevek nimbuszának vége sajnos..A „NAGY „ neveket- köztük a Samsungot is közös nevezőre hozta a nagyobb profit és az ebből eredő gyengébb minőségű anyagok , szerelési technológiák ,3 világ beli licencek használata .A szerelő azt mondta ezek a hűtők 4-5 évnél tovább nagy százalékban nem bírják ( nem szakszervizes volt mert az 5 ezer forintot kért volna , hogy megmondja nem javítható). Nekem például kilyukadt a mélyhűtő rész fölött a hűtőcső és elfolyt a hűtőközeg. Természetesen nem bontható mivel minden be van habbal , bonthatatlanul borítva. Ennyit a tartós fogyasztási cikk ?? valójában éppen a garancia időn túli működőképességről…..A mosógépem is tönkrement úgy 2 hónapja , szintén a garancia időn túl 3 hónappal , hogy nem érte meg javítani , ami szintén ezt a márkát viselete… Forrunk az indulattól a nejemmel…Döntse el mindenki ezen infóm alapján mit vesz…Egy családban 2 rossz termék egy gyártótól… kissé sokkoló, .Egy biztos többet S.. termék hozzánk nem teszi be a lábát…Most már csak a tévénktől rettegünk , bár az még csak 1,5 éves…( tudom köze nincs egymáshoz a gyártástechnológiáknak , de nem bizom többé a márkanévben.). (A régi szoc. hűtők bezzeg rezzenéstelenül működtek és még nem egy működő példányról tudok ) Ennyit a minőségről …
16. mimmo33 (válaszként erre: 11. - Körömvirág)
2010. szept. 7. 20:48
Jaj már, ne már:D
15. k_nm (válaszként erre: 13. - Zsuzso100)
2010. szept. 7. 20:06
amit nagyon szeretek benne, hogy olyan az eleje, hogy nem látszik meg a tapi rajta...mert nekünk ezüstszürke van, és fémbevonatos az eleje...imádom,olyan szép :-) Meg adnak hozzá egy kis próbalapkát, hogy tudd ellenörizni, milyen hideg van a hütöben...azt benn kell tartanod és mikor látod, hogy ok, akkor tudod, jó idö van odabenn...
2010. szept. 7. 20:02
Amit még gondoltam az a Zanussi...igazából szívem szerinte Electroluxot vennék, de az azért drágább.
13. zsuzso100 (válaszként erre: 4. - K_nm)
2010. szept. 7. 20:01
Én is azt néztem vagy a RL39THCSW1-et...és köszi az infókat!
12. k_nm
2010. szept. 7. 19:46
nekünk minden siemens, csak a hütönk samsung... de mindennel maximálisan elégedett vagyok
2010. szept. 7. 19:40
Volt egy Samsung no frostos kombi hűtőm, 1 év 3 hónapot működött, majd kideríthetetlen hibája lett....cseregaranciában hoztunk helyette egy másik nem Samsung hűtőt...ilyen márkát soha többet, semmiből...a samsung porszavónk 2 éves és már a 3. motor van benne :((
10. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Andee25)
2010. szept. 7. 19:37
szintén :)
9. d@nu
2010. szept. 7. 19:18
Pontosan mire lennél kíváncsi?
2010. szept. 7. 19:12
Nekünk is 3 éve Samsung van,no frostos,semmi baja.
2010. szept. 7. 18:57
A mienk is Samsug no frostos, 1 éve vettük, egyenlőre nincs vele semmi baj :)
2010. szept. 7. 18:29

Az én Samsung hűtőm 4 éves. Soha semmi baja nincs (kop, kop). No frost-os. Alul 2 részes mélyhűtő plusz jégkocka tartó és kis fiók. Fent óriási.

Sosem jeges, jól hűt!!!

Nem értem a szerelőt. Hangja sincs. Fél évente pihentetem 1-2 órát és ennyi.

2010. szept. 7. 17:58
6 éves a hűtőnk, kombi, és semmi baja.kopp-kopp
4. k_nm
2010. szept. 7. 17:53

nekünk nagyon jól müködik

Samsung RL-34SCPS típusú van nekünk és nagyon szeretem...még csak fél éves, így értelemszerüen nincs baj vele semmi...Könnyü tisztántartani és csöndes :-)

2010. szept. 7. 17:29
Pont most járt nálam egy hűtőgépszerelő és ő mondta, hogy neki Samsung van, de bajlódik vele folyton, mert nem úgy hűt, ahogy kéne. Ő kombiban az Elektroluxot ajánlotta, mert én is vásárlás előtt állok.
2010. szept. 7. 17:24
Tapasztalatokra lennék kíváncsi Samsung kombihűtőkkel kapcsolatban. Vásárlás előtt állok. Köszi!
2010. szept. 7. 17:23
Samsung hűtők...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook