Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tapasztalatok masszőrökkel fórum

Tapasztalatok masszőrökkel (beszélgetős fórum)


2009. okt. 13. 19:13
Hát nem lesz semmi amit elmesélek! Nyáron Cserkeszőlőn voltunk egy pár napot, csodálatos strand-élménymedencék-hullámfürdő stb....50-es éveinket taposva, előszeretettel a gyógymedencétlátogattuk, tényleg akinek izületi panaszai vannak arra nagyon hatásos.Hát az én kedves barátnőm kitalálta, hamár itt vagyunk, fizessünk be egy masszírozásra.Megtettük......Amikor az időpont elérkezett behivtak bennünket, én az egyik fülkébe a barátnőm a másikba és indult a gyönyör....hittem Én.Gondoltam, felfekszem megkapom a finom kezek ápolásából az ellazulást, úgy fogok az ágyról leszállni mint akit kicseréltek, ehelyett 5 perc múlva megkérdeztem a masszőrt, hogy amikor a jegyeket kellett vásárolni a kezelésre, ott nem mondták, hogy LIBERÓT is kell hozni magunkkal.Tudniillik Én úgy éreztem nemsokára szükségem lesz rá.Alig vártam, hogy befejeződjön, és nem hogy jóleső érzés kerített volna hatalmába, még az ágyról is alig voltam képes leszállni. Én teljesen tisztába vagyok vele, hogy egy alkalom nem váltja meg a világot, de sajnos a gyönyör sem indult utjára......
2009. okt. 13. 13:01
Az enyém agy 50 év körüli kedves nő, határozott mozdulatokkal, nem simizve, de nem is brutál módon.Csak ajánlani tudom.Ja és olcsó, ahhoz képest.
2009. júl. 22. 11:35
A párom masszőr..kicsit nehéz megemésztenem.
2008. jan. 5. 21:36
Várom tapasztalataitokat különböző masszőrökkel kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook