Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a gépi fiatalító kezeléseket illetően? fórum

Mik a tapasztalatok a gépi fiatalító kezeléseket illetően? (tudásbázis kérdés)


1 2
2023. febr. 4. 09:35
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat amúgy.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Borian)
2023. febr. 4. 09:35

"inkább elroncsolja a kollagén szálakat" - hú basszus, na pont ezért kérdeztem. Ezek a "csoda" kezelések sokszor több kárt okoznak, mint hasznot.

Azt lehet tudni, hogy honnét van ez az infó? Szakirodalom írta vagy valakitől hallottad?

2023. febr. 4. 09:18

Sajnos a kéz és a nyak/dekoltázs bőrével nem sokat lehet kezdeni...

Inkább belsőleg, vitaminokkal, kollagénnel és egyebekkel, sok folyadékkel lehet javítani/szinten tartani.


Én is úgy vagyok, mint Borian, hogy vékony vagyok és mindig is inas/eres volt a kezem, ez van.

4. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 09:11

Nem jó semmire, állítólag inkább elroncsolja a kollagén szálakat.

Hialuron savat lehet befecskendezni, azzal fel lehet tölteni, de évente ismételgetni kell és így elég drága.


Én még nem próbáltam, ár/érték arányban ... inkább megszoktam.


A guruféle hozzászólásokkal ne foglalkozz, tudom miről beszélsz. Én általában jó bőrben vagyok, fejem, testem, mindenem, de mivel vékony vagyok, és nincs semmi zsír a kezemen, már húsz évesen is eres-inas volt és most is az. Családi örökség. Nem ez a szép rajtam, bár a férjem szereti, szerinte szép kis gyerekkezem van.

2023. febr. 4. 08:55

Előre bocsájtom, senkit nem szeretnék megbántani a következőkkel, csak rávilágítok a lényegre:

Aki úgy érzi és látja kívülről egyre lepusztultabb állapotban van, attól nem lesz fiatalosabb ha a bőrét szépítgeti. Olyan lesz mint az alma ami kívül fényes, belül férges. Belülről kifelé kell szépíteni magunkat. Hatásos lehet a vitaminokban, ásványianyagokban gazdag táplálkozás, az elegendő pihenés, alvás, a sport, és sok egyéb tevékenység ami örömmel tölt el. Egy boldog ember aki az idő előrehaladtával is ragyog, a ráncai ellenére is szép.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 08:41

Nem voltam ilyen kezelésen, tehát csak beleugatok a kérdésedbe és csak a saját gondolatom írom le.

Ha ez ellen lenne valami csoda, akkor pl. Madonnának nem kellett volna kesztyűben fellépni, akinek biztos megadatott minden földi csoda, hogy fiatalítsa a testrészeit.

És minden sztáron látszik, hogy bizony múlandóak ők is.

2023. febr. 3. 23:49

Sziasztok!


Nagyon ráncos a kezem és igénybe kellene vennem valamilyen fiatalító kezelést de mivel már volt jócskán rossz tapasztalatom ilyen-olyan "csoda" gépi kezelésekkel (úgy, hogy az eredmény szarabb lett mint a kiinduló állapot), már nem merek semmibe bele vágni a nélkül, hogy más véleményét kikérném.

Láttam pl. rádiófrekvenciás kézfiatalítást a neten. Próbálta már valaki vagy hallottatok róla, hogy mennyire eredményes illetve eredménytelen?

Más kezelések esetleg? Pl. led lámpás kezelés vagy egyéb?


Köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook