Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok fogorvosnál! fórum

Tapasztalatok fogorvosnál! (beszélgetős fórum)


8. VendrinerPiroska (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2020. szept. 25. 18:53
Érni ér, de nem annyit, mint normális esetben. Nekem húztak így fogat. Valamennyire elzsibbadt, de nem egészen annyira, mint máskor.
7. bnedora (válaszként erre: 6. - Vilma1848)
2020. szept. 25. 14:00
Úgy tudom, hogy ha be van gyulladva, akkor nem ér semmit az érzéstelenítés. De lehet, hogy rosszul tudom.
6. Vilma1848 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2020. jún. 9. 10:15
Érzéstelenítés nélkül hozzá sem kezdhet az orvos, nem engedem.
5. Lolka0817 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2020. jún. 5. 11:11
Nah igen, én is gondoltam erre, csak az az ijesztő, hogy ez az érzés még mindig megvan... Esztekan nálunk nincs röntgen, pontosan ezért jelentkeztem be máshoz, mert nagyon ijesztő.. Remélem tudnak ezen segiteni. Ha fog huzassal jár, hát legyen6, csak múljon el
4. Lolka0817 (válaszként erre: 2. - PanniBp.)
2020. jún. 5. 11:09
Elkepzelheto, hogy bevan gyulladva, vissza kellene mennem igen, de ez gyors esztekara mentem, de iggen kellemetlen élményben volt részem, és azóta szenvedek vele. A fogam nem fáj, de ez a. Szédülés, és az érzés néha mintha kancsalul látnék elég ilyeszto tud lenni..... Elmeseltem a másik dokinak hogy eddig mit csináltak, fogad így is6, ha sértő ha nem. Én nem szeretném magam még egyszer ilyennek kitenni.
2020. jún. 5. 11:09

Szerintem idegbe fúrt, azért érezted azt a nyilaló érzést. Már én is éreztem ilyet. Biztosan gyulladt a fogad. Szerintem mielőtt hozzáfogott, meg kellett volna röntgeneznie.

Velem is megtörtént sok minden már.

2020. jún. 5. 11:02
Elképzelhető, be van gyulladva a fogad? Esetleg az ínyed. A dokival miben állapodtatok meg? Vissza kell menned? Mindenképpen járj utána. Másik dokihoz menni bizonyos értelemben sértő. Összetartanak. Egyébiránt nem tudom mi a hiba oka, senkit nem akarok vádolni. Csak tippelek. Szia!
2020. jún. 5. 10:54
Sziasztok. Kíváncsi lennék történt e mással ilyen eset, amit most leirok nektek. Elmentem fogaszatra, s gyökérkezelést kellett végezni, ez egy régi tömött fog volt, és az ínyem eléggé megvolt s ami napig megvan duzzadva, de nem genny.. A kezelés közben egyszer egy nyilalo fajdalmat éreztem, hirtelen elsotetult minden, és szedulni kezdtem, s a latasom se volt a legjobb.. A doki kicsit várt, majd folytatta a kezelést. Jelenleg bejelentkeztem másik orvoshoz, mert a fogínynél ez a duzzanat még mindig ott van6, és ez a szédülés, vagy néhai rosszul látás (nem biztos hogy ez a legjobb szó) de jelen van.. Nagyon megijedtem.. Volt vkivel ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook