Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok a Kistarcsai kórházról-ügyeletben szülni-? fórum

Tapasztalatok a Kistarcsai kórházról-ügyeletben szülni-? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 8. 09:24

[link]


Itt van infó a szülészetről, és a látogatásról;)

De ettől függetlenül megkérdezem

2009. szept. 8. 09:22
ok.
5. judy7411 (válaszként erre: 4. - Mimmo33)
2009. szept. 8. 09:20
Egyáltalán nem sűrgős.Nagyon köszönöm, hogy megkérdezed!
4. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Judy7411)
2009. szept. 8. 09:15

Azért adtam ennyit mert nem volt fogadott, és a 23 órás vajúdás alatt 4 szülésznőt fogyasztottam el:)

Ő volt a 4., így neki adtam csak pénzt.

Van a kórháznak honlapja, szerintem azon van infó.De ha ráér akkor csütörtökön megyek a dokimhoz, és akkor megkérdezem, hogy hogy megy a dolog;)

3. judy7411 (válaszként erre: 2. - Mimmo33)
2009. szept. 8. 09:12

Szia.

Bármikor be lehet menni, vagy előre kell időpontot egyeztetni? A Szülésznőnek Te annyit adtál amennyit gondoltatok, vagy fizetős szolgáltatás az osztály részéről? Esetleg rá lehet kérdezni? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de szeretnék nyugodt "körülmények" között szülni!

2009. szept. 8. 08:38

Szia!

Lehet szülésznőt fogadni. Érdemes bemenni a kórházba. Van lehetőség megnézni s szülészetet, a szobákat, találkozhatsz a szülésznőkkel.

Nekem nem volt csak fogadott orvosom. A szülésznőnek 10000.-Ft-ot adtunk. De ez 5 éve volt. A mostani "árakat" nem tudom, de majd engem is érdekel. Én februárban fogok szülni;)

Ha szeretnél, tudsz 2 ágya szobába menni, igaz az fizetős, de hhoz saját fürdőszoba tartozik, ami nem rossz;)

2009. szept. 8. 08:21
Gyömrői kismama vagyok. A Kistarcsai kórházhoz tartozom. Január közepére vagyok kiírva, és szeretném tudni, mire számíthatok majd. Orvost fogadni nem tudok. Esetleg szülésznőt lehet? Mennyibe kerül, ha igen? Az esetleges hozzászólásokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook