Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jahn Ferenc Kórházról mik a tapasztalatok? fórum

Jahn Ferenc Kórházról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


10. zsuzsi86ka (válaszként erre: 3. - Ildibaby80)
2013. febr. 10. 16:50
Én is hozzá járok, tényleg nagyon normális :)
9. BíBorka 28 (válaszként erre: 6. - Tsysko)
2012. okt. 15. 10:02
Felénk déltepsinek emlegetik, és ez nagyon szomorú!
8. lulu85 (válaszként erre: 6. - Tsysko)
2012. okt. 15. 09:54
Köszönöm őszinte válaszod. Az a baj, hogy a többi kórházról is mondtak már negatív véleményt ismerőseim. Hugom és én is a János Kórházban születtünk, mostanság arra is azt mondják hogy szörnyű. Így vagy úgy, mindannyian megszülettünk, barátnőm első terhessége alatt magándokihoz járt akit nagyon dicsértek, mégis bakit követett el; vérátömlesztést kellett kapnia. És kifizetett 250000 Ft-ot. Sajnos az ilyen eseteket nem lehet kivédeni.
2012. okt. 9. 15:38
Engem semmi rossz élmény nem ért az alatt a 3 nap alatt amíg benn voltam. Szimpatikus, kedves és segítőkész volt mindenki akivel dolgom volt.
2012. okt. 9. 14:48
Szerintem katasztrófa a kórház! Én csak szülést néztem végig, de az bőven elég volt. Nekem van ismerősöm a kórházban, de Ő is azt mondja, hogy jobb ha ide be se teszem a lábamat. Nem hiába van rossz híre ennek a kórháznak és hívják sintértelepnek.
2012. okt. 9. 12:59
A szülészete nagyon jó, de a gyermekágyi rész valami borzalmas. Az orvosokat nem ismerem, ügyeletesnél szültem, ha nincs gond a szülésznő vezeti szinte végig a szülést. A nővérek nagyon "furcsák", azt mondják van köztük 1-2 normális, én sajnos eggyel se találkoztam:( A kisfiam vidéki kórházba született ott még pisilni is elkísért a nővérke és percenként kérdezte, hogy jól vagyok e, a Jahnba meg hiába kértem segítséget, le se tojtak.
2012. okt. 9. 10:41
Dr. Makai Zsoltot én is ajánlom, ő volt ügyeletes mikor szültem. Nagyon kedves, rendes volt. De igazából akivel csak találkoztam, mind normális volt, panaszom senkire nincs. Ismeretségi körömben mindenki másik orvosra esküszik, uh rossz senki sem lehet!:)
2012. okt. 9. 08:24
Dr.KOllár Zoltánt csak ajánlani tudom,én most hozzá járok és nagyon rendes aranyos mindent elmond,bármit kérdezhetsz tölle,aggodalmad van megnyugtat...stb.Egyszóval teljesen megvagyok elégedve vele :))
2. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Lulu85)
2012. okt. 7. 13:02

Dr Makai Zsoltot mindenképpen tudom ajánlani. Én nála szültem 4 hónapja.

Amúgy nézz szét ezen a fórumon:

[link]

Itt "sorstársak" vannak :-)

2012. okt. 7. 12:25
Nemrég költöztem a 23. kerületbe és a Jahn Ferenc Kórházba szeretnék nőgyógyászhoz járni, akinél a későbbiekben szülni is tudnék. Tapasztalatok???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook