Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? fórum

Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? (beszélgetős fórum)


100. clover7 (válaszként erre: 99. - Enkatam)
2011. nov. 18. 08:56
Tesztet nem csinálsz előtte?Én biztos nem bírnám ki.Bízunk benne,hogy nem jön meg,és szerdán csupa jó hírt fogsz mondani.:-)
2011. nov. 17. 11:57

Szia Clover!

Hááát.....jól! néha émelygek, de nem merek semmit elkiabálni, mert az utóbbi időben a pre-menstruációs szindrómám egyik tünete az émelygés szokott lenni. Szerdán megyek vérvételre, akkor lesz teljesen biztos a dolog, ha addig esetleg megjönne, értesitelek ;) Szép Napot!

2011. nov. 17. 10:09
enkatam hogy vagy?Érzések?Mikor is kell tesztelned?
2011. nov. 13. 10:37

Hát igen, mindenhol más a gyógyszer, szerintem, összetételét tekintve hasonló lehet, hisz mindannyiunknak egy a célja: hogy az/azok az embriók megtapadjanak.

Mi az Utrogestan kúpot/tablettát a progeszteron injekció helyett kapjuk, ami szintén progeszteront tartalmaz. meglátjuk mi lesz,köszönöm a drukkot! :)

2011. nov. 12. 19:48
Mi a SZegedi Kaáli intézetbe.Úgy látszika gyógyszerek is intézetfüggők,a Kaàlis lányoktól még sosem hallottam azokrol a gyógyikról amiket te kaptál.
2011. nov. 11. 22:16

Mi a Róbert Károly Klinikára, Dr. Fülöp Istvánhoz.

Ti?

94. clover7 (válaszként erre: 93. - Enkatam)
2011. nov. 11. 19:30

Arra ne is gondolj,hogy nem sikerül.Sikerülni fog!!!!

Én nem kaptam előtte semmit,utána pedig csak duphastont.

Te hova jársz?

2011. nov. 10. 22:11

Igen, kaptam támogatást...

Estrofem tablettát,prednisolont

közben szedek az IR-re merckformint, és egy pajzsmirigyes gyogyót(Euthyrox)+ Femibiont.

A beülti után kaptam Duphastont, Utrogestant, és szedem tovább a többit is.2x szúrtam ovitrelle-t.

Ha nem sikerülne , akkor mi is januárban indulnánk újra.

92. clover7 (válaszként erre: 91. - Enkatam)
2011. nov. 10. 19:58

Igen,most pihi van,januárban mehetünk újra.sajnos már nincs fagyasztott,ezért megint csinálni kell egy stimulálást.

Kaptál beülti elött valami gyógyszert?Most mit kell szedned?

2011. nov. 10. 10:43

Sajnálom :(

Igen, vissza kaptam mind a kettőt...jövök majd a hirekkel!

Ti akkor most pihiztek? terveztek folytatást a közeljövőben?

Köszönöm a drukkokat:)

90. clover7 (válaszként erre: 89. - Enkatam)
2011. nov. 9. 20:09

Vissza is kaptad mindkettőt?

Nekem sajnos nem sikerült :-(

De neked nagyon-nagyon szorítok,pihenj sokat.Én sajnos nem tudtam annyit pihizni amennyit szerettem volna.Várom a jó híreket 2 hét múlva!!!

89. enkatam (válaszként erre: 87. - Clover7)
2011. nov. 9. 16:17
Neked sikerült?
88. enkatam (válaszként erre: 87. - Clover7)
2011. nov. 9. 16:14

Szia!

Kettő volt lefagyasztva, és mind a kettő gyönyörűen felébredt :)az egyik blasztocita állapotban van, a másik 8 sejtes :)

Két hét múlva kell vérvétlre menni, addig pihi.

Ott tudtam meg, hogy a túlélési esélyek-a fagyasztsából-nem a peték minőségétől, hanem a fagyasztás minőségétől függ! És itt nagyon jó a fagyasztó, és a biolőgus szaktudása!

87. clover7 (válaszként erre: 86. - Enkatam)
2011. nov. 7. 17:53
Nagyon szorítok,írd majd meg,hogy mennyit tudtak visszatenni :-))
2011. nov. 7. 17:08
Szerdán lesz az ébresztés, ha jól sikerül minden akkor az ET is. :)
2011. okt. 20. 16:05
Köszönöm!
2011. okt. 19. 18:21

Sziasztok, olvasgattam már benneteket régebben is,de csak most lett aktuális a téma a mi családunkban.Idén volt egy lombikunk, ahol 4 embrikénk lett, kettőt kaptam vissza, de nem maradtak velünk. Közben kiderült nálam az IR, amit azóta kikezeletünk, és bár a kúrát továbbra is folytatni kell, reméljük már nem lesz több akadály!

Októberi ciklussal inulunk, és két fagyikánk van, akik remélem be is indulnak majd!


Macifül: Fogadd gratulációmat, mindkét babádhoz!

2011. okt. 6. 21:36
Drukkolok! :)
2011. okt. 3. 11:24
Csütörtökön visszakaptam mindkettő fagyasztott bébimet,blasztocita állapotban.Azóta szurkál a hasam,remélem a beágyazódástól.még van 9 nap tesztelésig.
2011. szept. 26. 13:08
ma voltam szegeden.csütörtökön reggel kell őket hívnom,hogy mi a helyzet a kiolvasztással.Bízom benne,hogy minden rendben lesz.
2011. aug. 12. 14:48

Köszi!

Drukkolok! :)

79. clover7 (válaszként erre: 78. - Macifül)
2011. aug. 12. 06:19

Gratulálok a picikhez!!Csodaszép baba volt a pici fiad(hajas baba)Nekem van már egy 13éves "kis"lányom,aki nagyon várja már a tesót.Bízom a sikerben,megnéztem A Titok című filmet,többen mondták,hogy nekik segített lélekben.

Ígérem,hogy mindenről beszámolok majd.

78. Macifül (válaszként erre: 77. - Clover7)
2011. aug. 11. 17:55

De jó! Engem fenyegettek, pedig még csak a szabijaim felét sem vettem ki, de sokallták....


Nekünk elsőre sikerült úgy, hogy túlstimuláltak és nem tették be a stimu után, hanem fagyasztották Őket és 2 hónapot kellett várni, utána kaptam kettőt, egyikük maradt velünk, már 2,5 éves :)

Aztán visszamentünk még a másik két piciért, de Ők nem maradtak sajnos :(

Azóta viszont történt egy CSODA, aki két hónapos, Dórinak hívják és itt szuszog mellettem :)))


Az tényleg jó, hogy az első megtapadt, sikerülni fog a második is! Csak pozitívan!

Aztán írj majd ide, ha történik valami!

2011. aug. 11. 06:25
Persze,tudják.Aznapra pihenő napot veszek ki(én dolgozom szombat,vasárnap is ezért van egy pihinapom hét közben)utána pedig táppénzre íratom magam.Főnökasszonyom azt mondta,egy percet sem enged dolgozni.Bár a májusi után én sem igazán szeretnék,és remélem sikerül.Neked hányadikra sikerült?Fagyasztott vagy sima lombik volt?Szerencsére a méhemmel minden ok,mi inmunológiailag összeférhetetlenek vagyunk a férjemmel.Azt mondta a Drnő,az,hogy az első lombik megfogant az nagyon jó jel.
76. Macifül (válaszként erre: 75. - Clover7)
2011. aug. 10. 13:31
Tudják, hogy lombikoztok? Szabin leszel?
75. clover7 (válaszként erre: 74. - Macifül)
2011. aug. 10. 11:26
köszi,most már tiszta. Igazából csak azért fontos,hogy a munkahelyen előre tudjunk szólni.
74. Macifül (válaszként erre: 72. - Clover7)
2011. aug. 10. 10:48
Hány naposan lettek lefagyasztva? Annyi napot várnak a behelyezéssel.
2011. aug. 10. 09:24
Mi Szegedre járunk Krizsán drnőhöz.
72. clover7 (válaszként erre: 70. - Macifül)
2011. aug. 10. 09:23
Azt hittem kiolvasszák és még 1-2napig figyelik. tüszőrepi után 4-5 napra?
71. Macifül (válaszként erre: 69. - Clover7)
2011. aug. 9. 14:55
Hova jártok? Kihez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook