Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok, mivel kezelhető jól a mióma? fórum

Mik a tapasztalatok, mivel kezelhető jól a mióma? (tudásbázis kérdés)


2020. febr. 6. 08:12
Hát jelenleg arra hajlok, hogy nem kezdem el a gyógyszeres kezelést. Eddig 1 pozitív véleményt sem sikerült találnom róla.
8. LadyBird 2015 (válaszként erre: 1. - 2dcb748706)
2020. febr. 6. 05:40

Barátkozz ezzel a megoldással.:(

[link]

2020. febr. 6. 02:52
Jelenleg az Esmya az egyetlen olyan gyógyszer amely a mióma kezelése során kiválthatja az invazív műtéti eljárást. Ez nem jelenti azt hogy minden esetben hatásos, csupán egy kíméletesebb módja a mióma kezelésének. A mellékhatások tekintetében a gyógyszergyárak az ismertetőben az amerikai sémát követik. Mely szerint minél több mellékhatást felsorolsz aminek akár egy a milliárdhoz az esélye annál kevésbé leszel perelhető. Amúgy a műtéti megoldás sem mindig 100%- os, mert a mióma kiújulhat. Azonban jelenleg még nincs a piacon az Esmya-nak komoly alternatívája. Valamiért ez eléggé elhanyagolt területe a gyógyászati technológiának. Talán éppen a kényes terület és a nem túl magas sikerráta miatt. Mindazonáltal nagyon remélem, hogy sikerrel jár a kezelésed, és nem kell küzdened tovább a problémával.
2020. febr. 5. 22:35
Azért remélem hogy valaki pozitív dolgot is tud írni.👀
2020. febr. 5. 22:20
Hát ezt szomorúan hallom.
2020. febr. 5. 21:14
Műtéttel.
2020. febr. 5. 20:03
Szerintem a miomára egyedül a műtét van hatással. Nekem szerencsére nem volt ilyenem, de több ismerősömnek is, és mindenkinél műtét volt a vége...
2020. febr. 5. 19:38

Szia, próbálkozz itt:

[link]

2020. febr. 5. 19:23
Sziasztok. Sok fórumot olvasgattam ma, de sajnos nem lettem okosabb. Miómát állapított meg az orvosom, és esmya tablettát írt fel rá. Elkezdtem utána olvasni, és elbizonytalanodtam mert szinte csak rosszakat olvastam róla. Mellékhatások + hatástalan. Felmerült a progeszteron krém is a fórumokon, amiről jókat írtak. Csak aznem derült ki számomra, hogy a mióma eltünt vagy sem. Kérlek benneteket, ha ezzel kapcsolatban van tapasztalatotok, írjátok meg, mert tanácstalan vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook