Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki mivel kezelhető a struma?(házilag) fórum

Tudja valaki mivel kezelhető a struma?(házilag) (tudásbázis kérdés)


11. 62cc0f78ae (válaszként erre: 10. - Klenca)
2009. aug. 2. 12:05
Elméletileg igaz, ám gyakorlatban vagy ő, vagy magándoki. És most nincsenek feles tízezreim, úgyhogy öngyógyítok:)
10. klenca (válaszként erre: 9. - 62cc0f78ae)
2009. aug. 2. 11:54

Jó hír:

Nem ő az egyetlen endokrinológus kicsiny hazánkban.:))

9. 62cc0f78ae (válaszként erre: 8. - Klenca)
2009. aug. 2. 11:41

HA normális és foglalkozik vele...

Nekem az endokrinológusom egy s*gg, helyből műteni akart, de még azt sem tudta, mi a bajom. Ezt az altatás-dolgot nem is tudtam, de így meg főleg nem hagyom magam!

8. klenca (válaszként erre: 2. - Andrea anya)
2009. aug. 2. 11:36

Igaz, hogy nekem pajzsmirigy-gyulladásom volt, de az étrenddel sokat segíthetsz.

Jó ha orvosi kontroll alatt állsz, mert a pajzsmirigyeseket nem szeretik altatni egy műtét esetén. (Spontán elhalálozhatnak... sajna.)

Én a jódozatlan tengeri sót használom, s az ásványvizeket is végigolvasom, azt keresem, amiben kevés van.

Emellett beszedem a nyugtatót, mert nem lehetek ideges. Ugyanis ha ideges vagyok, akkor a vérnyomásom is az egekbe szökken, s a pajzsmirigyszintem is.

Szokott szívkörüli szorulásokat okozni? Mert olyankor egy spéci szívizomra ható gyógyszert is szoktak felírni.

Odafigyelve fél év alatt meggyógyultam, s azóta rendben vagyok.De eleinte félévente volt kontroll, most évente és esedékes műtétek előtt kell.

Tehát: MINDENT bevallani a háziorvosnak!!!

7. 62cc0f78ae (válaszként erre: 2. - Andrea anya)
2009. aug. 2. 11:18

Hát, kezelni nem tudod, de van pár dolog, amit olvastam neten, orvosi fórumokon.

Pl. cigi, pia árt neki, a stressz is. Ezeket kerülni kéne. Kevesebb jódozott só, meg egy gyógynövényekkel foglalkozó oldalon olvastam, hogy gargalizálni kell, de hogy milyen növényből készült teával... Nem emlékszem, bocsi. De próbálj meg rákeresni úgy, hogy pajzsmirigy gyógynövény, biztos kiadja!ű


(A doki sokszor többet árt, mint használ-tapasztalat!)

6. Pirosalma (válaszként erre: 2. - Andrea anya)
2009. márc. 20. 20:22
Nem is értem, ha nem látott orvos, honnan tudod, hogy ez a bajod; ha meg látott, miért szeretnéd házilag kezelni.
2009. márc. 20. 13:09
Szia!Házilag szerintem nem kezelhető.Milyen gondot okoz?A fórumon találsz infókat ami erről a betegségről szól.Orvoshoz kell fordulni,Nekem is ilyen gondom volt.Sajnos műtét lett a vége,és gyógyszert kell szednem életem végéig.
2009. márc. 19. 22:52
szia! Házilag inkáb ne kezeld, ez nem az a kategória. Fordulj orvoshoz mindenképp!
2009. márc. 19. 19:51
segítséget kérek!
2009. márc. 19. 19:51
pajzsmirigy nagyobbodás,ha így jobban tetszik!!!
2009. márc. 19. 11:00
Tudja valaki mivel kezelhető a strumma?(házilag)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook