Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanulsz velem angolul? Nyelvvizsga a cél! fórum

Tanulsz velem angolul? Nyelvvizsga a cél! (beszélgetős fórum)


4. cicmic87 (válaszként erre: 3. - Dicica)
2012. jan. 4. 12:03

Igen én is szeretnék megtanulni beszélni is nem csak papírom legyen majd és utána megmukkanni sem tudok. Ismerek így pár embert.

Teszteket nemigazán tudok!!!!!! De biztatni igen!!

Ma például mit gyakoroltál? :)

2012. jan. 3. 19:27

Hát már az is sokat segít, ha egymásnak ajánlunk jó teszteket, amit neten találunk, meg eleve biztatni a másikat, mert én sem vagyok annyira szorgalmas, mint kéne.

De mindenképpen középfokú nyelvvizsgát szeretnék, illetve nem csak a papírt szeretném megszerezni, hanem tényleg a nyelvet is jól megtanulni.

2012. jan. 3. 19:13

Szia!

Nekem sajnos elégggé nehezen megy az angol,de szeretném nagyon megtanulni. A neten ingyenes nyelvleckéket tanulgatom. Te középfokra készülsz? Ha nem akkor én szivesen "beszélgetek" veled,mert gondolom egy kezdővel nem szivesen pazarolnád az idődet h folyton javítgatnál engem.

2012. jan. 3. 18:02

Angolból tervezek nyelvvizsgázni tavasszal, valaki csatlakozik? Segíthetnénk, biztathatnánk egymást a felkészülésben! Van egy alaptudásom, de van még mit fejlődnöm.

Arra gondoltam, hogy e-mailen vagy msn-en tarthatnánk a kapcsolatot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook