Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2010. okt. 13. 11:29
nekünk 1 régi típusú toyota corollánk van még nem is szervós meg semmi és mondta az oktató hogy azon majd nem lesz könnyű vezetni a kis opel corsa után, ahhoz képest sokkal jobban szeretek a miénken vezetni nekem az olyan otthonosabb :) bár kocsi kocsi...:D De tök fura hogy több olyan embert is ismerek aki csak a sajátját tudja/meri vezetni mert h más típust nem tud pedig a lényeg ugyanaz..:D
4025. Bunny001 (válaszként erre: 4010. - SzaszaBaba22)
2010. okt. 13. 10:48
Már nagyon várom. :) Tényleg csak attól félek kicsit, hogy most új lesz az oktatóm..:( pedig nagyon szerettem az előzőt. De hétfőn majd jövök mesélni mindenképp. :)
4024. Bunny001 (válaszként erre: 4014. - Hungarita)
2010. okt. 13. 10:46
Ne aggódj, az tényleg nem nehéz. :) Már ott is igyekeztem, hogy minél előbb meglegyen, hogy elkezdhessem a vezetést, és én minden este mentem munka után, hétfőtől csütörtökig, meg a következő héten még h-k-sz, és csütörtökön már mentem vizsgázni. Megvettem a cd-t, és azon gyakoroltam otthon a teszteket, nem lesz nehéz. Majd alkalmazni a gyakorlatban..huh..:)Az tényleg meg volt 2 hét alatt. Meg minél előbb kezd el az eü-t szerintem, az se nehéz, és legalább túl leszel azon is, hogy cska a vezetésre kelljen koncentrálni. :)
4023. Bunny001 (válaszként erre: 4013. - Katus3)
2010. okt. 13. 10:43
Mazda6. Nagyon szeretem, nagyon jó autó, de nem biztos hogy merném vezetni. Bár a párom azt mondta, hogy mindenképp sokat fogom vezetni, amint meglesz a jogsim, nem hagyja hogy parázzak. :)
4022. Bunny001 (válaszként erre: 4011. - SzaszaBaba22)
2010. okt. 13. 10:40
Tényleg nagyon szép hangod van! :)
4021. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 4020. - 9cb35398ff)
2010. okt. 13. 08:38
Áh, nekem túl mű az összes ilyen műsor! :D Azért nem is jelentkeztem! :) De egyszer kitudja.. : )
4020. 9cb35398ff (válaszként erre: 4019. - SzaszaBaba22)
2010. okt. 12. 22:15

folytasd:)

lehet a következő X-faktorban Neked kell szurkolni:)

4019. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 4016. - 9cb35398ff)
2010. okt. 12. 22:06
Köszi! :) Jártam másfél évig, de abbahagytam, majd lehet folytatom.
4018. 9cb35398ff (válaszként erre: 4017. - 45f2f5f4f7)
2010. okt. 12. 21:22

én is minden nap, bár nem sokat, csak melóból hazavezetek, párom eljön elém aztán volánt cserélünk:)

többet kéne menni olyan helyekre is ahol még nem vezettem, hogy megismerjem az utakat!

2010. okt. 12. 20:45
Egyre többet vezetek, és élvezem is. Pénteken voltam a vizsgahelyemen, olyan fura volt
4016. 9cb35398ff (válaszként erre: 4011. - SzaszaBaba22)
2010. okt. 12. 19:57

szép a hangod:)

Jársz tanárhoz?

4015. 9cb35398ff (válaszként erre: 4007. - Bunny001)
2010. okt. 12. 19:52

jaj csak a pasi dumákra ne figyelj!

Én is hallgattam...:(

aztán úgy döntöttem egyiken be másikon ki!


Menni fog és ne sürgesd az időt, a lényeg hogy jogsid legyen:)

ez a legrosszabb ha eltökéled meglesz 6 hét alatt aztán mégsem sikerül.

Ha kell plusz óra nyugodtan vegyél, de lehet nem is lesz rá szükség:)


Első forgalom?

én is paráztam nagyon, az első 5 percben...utána nagyon jó érzés volt vezetni. 40-el tötymörögtem végig a városon letojva mindenkit:)

nyugodtan vezess, ne kapkodj!

4014. hungarita
2010. okt. 12. 19:23
Sziasztok! :) Nemsokara kezdem tanulni a kreszt... remelem minden ertheto lesz es megtanulhato :D
4013. katus3 (válaszként erre: 4009. - Bunny001)
2010. okt. 12. 18:52
Milyen kocsitok van?
4012. katus3
2010. okt. 12. 18:50
Sziasztok! Olyan nincs,hogy 2 hét alatt megvan a jogsi.Ez csak duma.:-) Egyébként nekem is volt olyan csoporttársam Kresz tanfolyamon,aki vetített,hogy évek óta vezet Pesten,most már ideje megszerezni a jogsit,erre 5-ször megbukott Kreszből. Azóta is gyalog jár.:-)
2010. okt. 12. 17:01

Amúgy hoztam egy kis meglepit! :) Szerintem itt senki nem tudja rólam de énekléssel igyekszem foglalkozni :D És kíváncsi vagyok a véleményetekre! :)


[link]

4010. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 4007. - Bunny001)
2010. okt. 12. 17:01
Ne aggódj ez a legfontosabb! : ) Amúgy a pasik szeretik magukat fényezni, 2 hét alatt pedig lehetetlen jogosítványt szerezni! Nekem az első forgalmi órám úgy nézett ki hogy az oktató váltott meg pedálozott én meg kormányoztam mert nagyon sok volt a hirtelen információ! :D Aztán elhagyatott utakon gyakoroltunk és fokozatosan mentünk be a városba! No para, idő és megszokod! :)))
4009. Bunny001 (válaszként erre: 4008. - A6f6bb6c75)
2010. okt. 12. 16:36
Jajj hát akkor majdnem "együtt" fogjuk megcsinálni. :)Legalább tudjuk itt egymást bíztatni. :) Én nagyon lelkes vagyok, már autókat is nézegetek magamnak,a miénk nagyon nagy autó, nem biztos hogy minden para nélkül vinném majd el, meg nagyon szeretnék rendszeresen vezetni, hiányzik az életemből, és unom, hogy mindig a páromnak nyavajgok, ha valahova messzebbre kell menni. :)
4008. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 4007. - Bunny001)
2010. okt. 12. 15:54

nyugi meglesz addigra! tuti :)

Ezek a férfiak.. szeretnek vetíteni :D én oylat is tudok aki már több mint 1 éve csinálja! forgalommal szerencsétlenkedik. én pénteken megyek a 2 forgalmi órámra semmi nagy cucc nincs benne én azt hittem nagyobb élmény lesz, de sok mindere figyleni kell ami még msot elég szokatlan :)

Én júliusban kedztem remélem novemberre végzek :D

4007. Bunny001
2010. okt. 12. 15:39
Sziasztok! Még csak most találtam rá erre a fórumra, remélem ha visszaolvasok találok jó tippeket. :) Augusztusban kezdtem az egész autóssulit, azóta megcsináltam a kreszt, az eü-t, és a rutint. Jövőhétnen hétfőn megyek majd először forgalomba. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lesz. Eddig nagyon élveztem a vezetést, és 1 rossz élményt leszámítva,(1. rutin vizsga, ahol kapásból 2 vb-m volt) 2x-ra a vizsga is simán ment. De sajnos oktatót kellett váltanom, pedig nagyon szerettem, és szerintem ő is szeretett engem tanítani..sajnos bizonytalan ideig nem tud dolgozni, így mást kellett keresnem.:( Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz az új oktató, remélem tudok majd hozzá többször is menni hetente, mert nem szeretném elhúzni...így is elég bénának érzem magam, hogy már lassan 3 hónapja kezdtem, és még csak most fogok a forgalommal kezdeni. Olyanokat hallok, (főleg pasiktól), hogy "jajj 2 hét alatt meg volt a jogsim." Én meg dolgozok is mellette, minden nap 5ig, így kicsit lassabban megy. Van valami tippetek első forgalmi órára? Remélem nem leszek nagyon béna..jó lenne december elejéig ha sikerüle. :) Szerintetek mennyire reális? (ja, egyébként Budán tanulok, még a rutin pálya is lejtett basszus mindenhol..:D )
4006. 9cb35398ff (válaszként erre: 4005. - SzaszaBaba22)
2010. okt. 10. 21:33
:)))
2010. okt. 10. 17:32
Nah meghoztam az életet! :D Ha esetleg legközelebb is csend lesz, majd beírok vmit! :DDD Tegnap voltunk vásárolni és a Tesco parkolójában egymás után két nő is majdnem kitolatott elém, mert nem azt nézték jön e valaki hanem hogy kiférnek e úgy hogy ne menjenek neki a másiknak! :D
4004. Rosa (válaszként erre: 4002. - Nagy G)
2010. okt. 9. 22:50
szerintem az oktatókkal is baj van időnként...az enyémnél is mindig sokan voltak,de tudott fontossági sorrendet tartani..mindig azt vette előre /lehetőleg/ aki forgalmi vizsgára készült...és olyan nem volt,hogy "nem volt kedve" órát tartani,... sőt,volt olyan nap,hogy éppen nem dolgozott,mentek a feleségével Pestre vásárolni és rám telefonált,hogy van-e kedvem előtte vezetni egy órát itt helyben...szóval nagyon rendes,lelkiismeretes pasas..
2010. okt. 9. 22:44

szerintem se könnyű két gyerek mellett, és már kicsit "érettebben" nekivágni, de ha már igy alakult és ekkor vállaltam a tanulást sajnos vállalni kell a következményeket:(

Nekem is külön szervezés sok-sok telefonba került egy-egy óra vezetés.

4002. Nagy G
2010. okt. 9. 22:31

Kiraroli hozzászólásaira reagálva: Én tanulóként csináltam a jogsimat, sőt, még most is az vagyok. Csak hogy kicsit megvédjem, illetve képviseljem a fiatalabb korosztályt... Véleményem szerint ezt igenis jobb fiatalon csinálni, ha van az embernek lehetősége rá. Egyrészt, mert ilyenkor könnyebben is tanul, másrészt, mint ahogy kiraroli írta, több ideje is van rá. Ráadásul pályakezdőként nem hátrány, ha rendelkezik jogosítvánnyal. Szóval szerintem nem haragudni kellene a fiatalságra, inkább együttérezni velük! Gondolj csak bele... A te gyerekeid ha felnőnek, biztosan akarnak majd jogosítványt. Akkor már nyilván támogatni fogod őket ebben, nem igaz?

Csak hogy megnyugtassalak, én a tanórák folyamán mindig csak akkor mentem, amikor az oktatónak jó volt, egyszer sem kértem időpont módosítást. Mivel ráértem. Merthogy fiatal vagyok.

Aki meg vezet, annak gratulálok, csak ügyesen, így tovább!

4001. Rosa (válaszként erre: 4000. - A6f6bb6c75)
2010. okt. 9. 16:54
igen,ez nálam is gondot okoz,de gondolom egy idő után kialakul a "forgalmi látásunk" vagy hogy mondják...
4000. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 3999. - Rosa)
2010. okt. 9. 15:15
Ahjj én is annyira várom hogy kezemben legyen a jogsi :) egyébként tök fura hogy autóval mennyire bénán tájékozódom olyan helyeken ahol gyalog járok nap mint nap... csak ugye nem úgy van az hogy mindenhol lehet menni jobbra balra mint gyalogszerrel :)
3999. Rosa
2010. okt. 9. 15:09
Ja,és képzeljétek,egyik nap elmentem egy kb. 30 km-erre lévő faluba meg vissza...azóta kicsit magabiztosabb vagyok...és persze sikerélményem van...most már nem parázok annyira:))
3998. Rosa (válaszként erre: 3994. - Kiraroli)
2010. okt. 9. 15:06

Sziasztok!

Abszolút megértem a dühödet,és a helyzetetedet is átérzem..

Nekem is főleg a gyerekek miatt kellett a jogsi,télen,nyáron,hóban,esőben gyalogoltam a két kicsivel az oviba..rémálom...volt,hogy térdig vizesek voltak szegények,mire oviba értünk,ha esett az eső...

Én is szenvedtem sokat,mire sikerült a jogsim,..már a végén nagyon el voltam keseredve,de sikerült!!!

Másodszorra...és ez a lényeg!..meg van!

Hidd el,közel a célod,és nemsokára neked is sikerülni fog!!:)

Drukkolok!

A kezdeti parázás után minden nap vezetek,oviba hordom a gyerekeimet és egyre jobban megy!Imádom,hogy nem kell gyalogolnunk,biciklivel cipelni a nagy szatyrokat,stb....

Úgyhogy ne add fel!

3997. katus3 (válaszként erre: 3991. - Kiraroli)
2010. okt. 9. 14:49
Szia! Bocs,de ez marha nagy hülyeség lenne! Akkor egy csomó pénzt kidobtál az ablakon?! Szorítsd össze a fogad,és csináld végig!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook