Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tánc terhesség alatt fórum

Tánc terhesség alatt (beszélgetős fórum)


6. anitakiara (válaszként erre: 5. - Kondygirl)
2018. aug. 10. 11:52
Érdekes volt a helyzet, mert voltam hétfőn, de az éppen ott lévő doki sietett műteni, úgyhogy kivágott kb 5 perc alatt, gyorsan megvizsgált, felírták mikor volt az utolsó mensim, majd mondta hogy hét vége felé menjek el uh-ra. Tegnap voltam is, de asszisztens csinálta a vizsgálatot, mert nem volt még doki. Ő nagyon kedves volt, mindent elmagyarázott, kérdeztem egy csomót, csak épp ezt felejtettem el :( Legközelebb csak 21.-én kell mennem UH-ra, addigra túl leszek az előadáson. Viszont az asszisztens nő azt mondta, hogy szerinte a táppénz sem indokolt,ugyanezt írta amit már itt alább írtak, hogy az a baba, aki el akar menni, akkor is el fog menni, ha végig fekszek és nem csinálok semmit (azt ki se bírnám szerintem 9 hónapig). Nyilván súlyemelő bajnok nem most leszek, de talán ez még belefér :) Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam valamennyire <3
5. kondygirl (válaszként erre: 4. - Anitakiara)
2018. aug. 10. 06:40
Voltál orvosnál? Ha mi nem talán ő megtudna nyugtatni.
2018. aug. 9. 21:33
Július 7.-én volt az előző előadás, addig intenzívebben mozogtam, aztán- bevallom hősiesen :D - ellustultam de nagyon, mert közoktatásban dolgozom, tehát nyári szünetem van, voltunk nyaralni, ott meg aztán totális semmittevés volt :D Most 2 hete úgy alakult, hogy itthon sincs annyi dolgom, mint eddig, tehát mondhatjuk hogy a nyugis időszakban fogant, ezért félek kicsit.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Anitakiara)
2018. aug. 9. 21:02

6+1 napja fogant meg?

Azóta nem mozogsz?:)


Nyugodtan csinálj mindent, amit eddig is.

Ha képes volt megtapadni intenzív mozgás mellett, akkor nem kell félned.

2. kondygirl (válaszként erre: 1. - Anitakiara)
2018. aug. 9. 20:39
Azt mondják, amit terhesség előtt csináltál azt lehet, ha jól tapad/életképes nem lesz gond, egyébként mindegy mit csinálsz úgy is elmegy. Amíg nem érzed megterhelőnek csináld.
2018. aug. 9. 19:29
Azt szeretném kérdezni, van-e közöttünk olyan, aki táncol és terhes lett? Az a helyzet alakult ki nálam, hogy idén nyáron egy helyi társulatban táncolok az István a királyban, amiből még hátra van egy előadás jövő hét szombaton. Azonban a régóta tervezett babánk is most jelentkezett be, 6+1 napos vagyok ma :) Vélemények, esetleg tapasztalatok érdekelnének, hogy mennyire bevállalható az első trimeszterben egy ilyen jellegű dolog? Egy nagyjából 6-8 perces részben vagyok benne, de az elég intenzív, vannak benne térdelések, ebből egyből felkelések, emelés is (de ott hárman emelünk egyet, nem megerőltető). Valamint ha már tánc, a zumba ártalmas lehet az első trimeszterben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook