Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Talán megfertőződtem? A legkisebb mozgásra is ömlik rólam a... fórum

Talán megfertőződtem? A legkisebb mozgásra is ömlik rólam a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. Piroska52 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 1. 15:14

Hallgass már azokra akik jót akarnak, menj el orvoshoz.

Ha nem, akkor meg feleslegesen panaszkodsz, mert attól tutira nem leszel jobban.

19. Alnisa (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 1. 14:38

Az biztos, hisz megszédülsz csak úgy, összezúzod magad, de orvoshoz nem mész.

Attól még hogy nem veszel róla tudomást, ott lehet a baj.

Nem temetlek, de érdemes lenne megnézetni magad.


Úgy gondolod, hogy teljesen normális és egészséges, hogy nem bírsz felmosni egy konyhát (kiv ha vagy 100 nm), illetve csak úgy elszédülsz és összevered magad?

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Alnisa)
2022. szept. 1. 14:26
Ne temessél már! Nem vagyok hipochonder sem.
17. Alnisa (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 1. 08:53

Nehogy elmenj orvoshoz, a végén még nem patkolsz el....

Bakker nem is értelek. Lehet van egy szívelégtelenséged, vagy 30-s cukrod, te meg itt szórakozol a hoxán. Elesel, lehet lett egy PTX-d, eltörted a bordáid, megrepedt a léped, de meg ne mutasd magad egy orvosnak.......

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
2022. aug. 30. 14:41
Nem, először rosszul voltam. Sorba van szedve, sorszámozva a fórum.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. aug. 30. 14:39
Mert az esés előtt voltam rosszul. Az eséstől a térdemen ment le a máz és fájnak a bordáim. Nehéz hajolni, emelni, felállni ágyról vagy székről.Ezt megelőzően volt a szédüléses, kifáradásos, izzadós rosszullét.
14. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Pteri)
2022. aug. 30. 06:36

Nem tudni: mindenesetre, ha először elesett, és attól kezdve szédelgett, akkor a szédelgés nem fertőzéstől ered.

Ha szédelgett, és annak ellenére jött-ment a lakásban, és elesett, komoly sérüléseket szerezve, akármilyen messze is az orvos, azt nem lehet elkerülni.

Reméljük valóban nincs nagyobb baj, és most fekszik, pihen, azért nem jön a hoxára.

13. pteri (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. aug. 29. 23:31
Én úgy értettem, hogy az elesés később történt, mert nem lett jobban a szédelgése, így még el is esett. Remélem nincs nagyobb baja!
12. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 29. 19:18
De ha ilyesmi történt veled előzőleg, akkor hogyan is gondoltad, hogy a rosszul léted fertőzés miatt van?
11. pteri (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 29. 18:25
Az nem egy ugrás valóban. De lehet mentőt hívni is. Egyedül élsz? Segít valaki? Háziorvosnak elmondtad, mi történt a hétvégén?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Pteri)
2022. aug. 29. 17:22
45 km távolságra van.
9. liliom10 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 28. 20:43

A vérnyomásod rendben van ?

Lehet, hogy bordarepedésed van ! (Talán több bordánál is.) Nekem volt, tudom, milyen ! Nem is első nap fájt legjobban, hanem a következő napokban egyre jobban. :(

Egy mellkas RTG kellene, mert törés is lehet.

8. pteri (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 28. 20:23
Ezzel azért bemehettél volna a sürgősségire!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
2022. aug. 28. 19:56
Nem jól. Megszédültem és megbotlottam a betonjárdán.Nagyon szerencsétlenül estem a a jobb oldalamra, megütve a mellem és a bordáimat. A bordáim nagyon fájnak. Nehéz hajolni,köhögni,emelni
2022. aug. 28. 15:18
Én helyre rázódtam a kávé után egy bő órával. Reméljük, hogy FI sincs már semmi baja, azért nem néz erre!
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 28. 09:23
Hogy vagy?
2022. aug. 28. 09:14

Hasonló tünetek. Kinyitottam a bejárati ajtót is, hogy járjon a levegő + megittam egy jó erős kávét.


Nálam olyankor szokott ez előjönni, ha a közelgő hűvösebb idő nyomja maga előtt a meleget.

Leesik a vérnyomásom, ha visszarázódik, ismét minden oké lesz.

Reméljük, hogy te is csak érzékeny vagy a közelgő frontra.

3. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 27. 20:55
Eddig sose éreztél ilyet? Azért ez komolyabb betegség jele is lehet! Reméljük, hogy csak fertőzés.
2022. aug. 27. 19:54
Ne aggódj! Valami vírusfertőzés. Lehet covid is, lehet más is. El fog múlni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook