Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Talán lesz randi...! Tanácsokat kérek!! fórum

Talán lesz randi...! Tanácsokat kérek!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jan. 15. 16:01

Sziasztok.

A 9,5 éves kapcsolatomnak az ősszel lett vége.

Közös döntés volt a szakítás, a különköltözés.

Részemről a szerelem a kapcsolat utolsó évében már nem volt jelen, csak próbálkoztam, hátha "visszajön", de nem jött. Aztán erre jött a többi dolog, ami már csak hab volt a tortán.

Úgy érzem, hogy túl vagyok rajta.

Tegnap este elkérte egy ffi a telefonszámom. (Akit egyébként látásból ismerek a munkahelyemről, munkájából kifolyólag ritkán, de jön hozzánk.) Chateltünk, s megkérdezte, hogy megkaphatja-e a tel.számomat. Azt írtam neki: meglehet... :) (Egyébként az egész chat-elés flörtölés volt.)

Arra számítok, hogy fel fog hívni egy személyes találka ügyében, hiszen erre utalt a chat-en is.

Ennek nagyon örülök, hiszen tetszik nekem.

De nagyon félek.

Az exemmel 15 évesen jöttem össze, nem volt első randi, nem volt semmi. Tetszel nekem? Te is nekem! Járunk? Igen! Pff ennyi volt majdnem tíz éve...15 éves fejjel, ő meg 18 volt.

Szóval szeretném,ha tanácsokat adnátok az első randival kapcsolatosan. Minden érdekel! Nagyon izgulok, nem akarom elszúrni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook