Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tagja lettem a háremnek..., eddig is az voltam csak nem tudtam. 😳🤣🙈 fórum

Tagja lettem a háremnek..., eddig is az voltam csak nem tudtam. 😳🤣🙈 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Burrit0)
2023. jún. 20. 20:34
Nem is akartam számonkérni, szimplán megosztottam veletek is amit megtudtam. Semmit nem vártam tőle így nem csalódtam. Csak szeretek tiszta lapokkal játszani. Nem szégyen azt kimondani sztem h szeretem a változatosságot....
49. Burrit0 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 20. 01:16

Laza kapcdolatban voltal. Soha nem tudhatod, es nincs szamonkerni sincs jogod.

Mit vartal?

48. Főnix3 (válaszként erre: 47. - Burrit0)
2023. jún. 20. 01:13

Max hencegnő. :D

Ne harapj kedves,az fáj. :)

47. Burrit0 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 20. 01:10
En meg Afrikaans herceg vagyok. Megadjam a bankszamlaszamom?
46. Burrit0 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 20. 01:08

Mi ez a tavol keleti mulatos? XD Bocs, de mar a kepeknel rohogtem.


Le tudnad forditani?

45. Burrit0 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 20. 01:01

A haboru alatt, utan olyan szovegek voltak a lanykoleszban felirva, hogy ...lanyanyanak lenni dicsoseg. Ezt a nagyanyam emlegette.

Aki hazassag alatt szult, es elvalt.

44. Főnix3 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 20. 00:43

Ez lenne az ok?

Szerintem meg több oka van ennek,többek között a sok ítélkezés,figyelmetlenség,érzéketlenség, rohanás a mindennapokban,a problémák titkolása,álcázása,hazugságok sokasága.

Fele ennyi félrelépés nem lenne, ha a kapcsolatok már kezdetektől fogva nem hazugságokra épülnének.

Nem hiszek a monogámiában. Abban hiszek, hogy emberek, ha megfelelő szerelemre találnak, eldöntik, hogy nem b@szák át a másikat.Hűek, minden áron, és közösen dolgoznak a boldog kapcsolatért. tabu nélkül, mindenről tudnak beszélgetni.

Ha nem erre épül, akkor mindegy, mert előbb utóbb elvérzik a frigy és ott okoznak fájdalmat, ahol nem is akartak.

Egyszer megkérdezte valaki tőlem, mit tudok nyújtani, mi újat tudok nyújtani a férjemnek 2 év után is,hogy én mitől lennék izgalmas,tuti un már a férjem. Nos a válaszom, hogy csak az kérdez ilyet, akinek nem megfelelő a fantáziája. :)

12 év sem volt elég, mindig van új dolog, amivel meglephetem azt, akit a legjobban szeretek!

A titkom az, hogy nem értem be azzal, amit dobott a gép, a legjobbat akartam. Aki a legjobbat akarja,sokszor felégeti a hidat maga mögött,nem néz vissza,eldob mindent, amit addig biztonságnak hitt. Megdolgozik érte, és nap,mint nap élvezi,értékeli ezt a nyereményt!

Amit szerelemnek hittem, az ma árnyéka annak, amit most érzek.

2023. jún. 19. 23:12

Arra h miért van annyi válás van válaszom. Régen háborúk és járványok voltak, meghaltak. Nem kellett elválni. Most meg nincs, így nem marad más opció.


Amúgy meg, én azért váltam el, mert nem akartam a jó meleg szarban ülni, mert úgy gondolom jogom van a boldogsághoz. Változtam, a férjem is, és nem működött 🤷‍♀️

42. katt2 (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2023. jún. 19. 14:40
Jó. Maradjunk meg ennyiben.
41. PöttyösPanka (válaszként erre: 40. - Katt2)
2023. jún. 19. 14:35

Sajnos ez is benne van:

„Ne ítélj, hogy ne ítéltess. Mert amilyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek meg; és amilyen mértékkel mértek, olyannal mérnek nektek.” Máté 7:1-2

Vagyis ezzel magadról is kimondtad az ítéletedet.

40. katt2 (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2023. jún. 19. 14:30

Fogalmazhatsz így is, hogy betalált. Én nem így látom, pontosan tudom a korábbi hozzászólásaidból, hogy ki vagy, mi vagy és, hogy mennyit érsz. Ahogy van erre a bibliai időkből származó gondolat:


" megmérettél és könnyűnek találtattál "

39. PöttyösPanka (válaszként erre: 38. - Katt2)
2023. jún. 19. 14:24
Látom, betalált, hogy ennyire morci lettél.
38. katt2 (válaszként erre: 36. - PöttyösPanka)
2023. jún. 19. 13:36

Ha már ennyire belelendültél, akkor megpróbálnád személyeskedés nélkül is? Egy kicsit megpróbálhatnád nőiesebben, finomabban, kerülhetnéd a cimkék felragasztásást... Hol írtam arról, hogy ÉN nem tudok parancsolni az ösztöneimnek? Én arról írtam, hogy nem kell a nők után futkosni, jönnek azok maguktól is. Meg keresik a kapcsolatokat. Mint ahogy FI írta a (24 )-ben: jöhet az új kapcsolat, itt lehet jelentkezni... Én azt hiszem, hogy ilyet nem ír le egy magára valamit is adó nő, pláne, hogy átverés szaga van a történetének a pasi irányából, mint ahogy itt többen is megírták. Mert lassan vége egy kapcsolatnak, jöhet a következő. Ez nem baj, de nem hiszem, hogy a nyilvánosság elé kell tárni.


Egy pasi, ha nem hülye, akkor kihasználja az ilyen lehetőséget, nem pedig elmegy mellette, hiszen a nők többsége tulajdonképpen felajánlkozik! Ugye nem azt akarod mondani, hogy azt a nőt is meg lehet dugni, aki nem akarja?

Biztosan nem hallottad még azt a megállapítást, hogy mindig a nő választ... Pedig így van. Természetesen, az itteni "hölgyek" kivételt képeznek, hiszen itt nincsenek megcsalt, kihasznált szereplők, csak éppen félresikerült kapcsolatok. És itt mindenkit a párja hosszú, fáradtságos udvarlással nyert meg magának és azóta is éjt nappallá téve gondoskodik a kapcsolatuk igazán tartalmas alakulásáról.

Én a te félék állításait a végtelenségig álszentnek tartom... erre írtam Főnixnek, hogy a hit nagy dolog...


És az is elgondolkodtató, hogy Mari néni és Józsi bácsi már 50 éve élnek házasságban. Sok ilyet ismersz? Ha igen, akkor miért van annyi válás?

Gondoltál már arra, hogy a balkézről létesített kapcsolatoknak is két szereplője van? A nő ugyanolyan hibás benne, bár én ezt nem nevezném hibának.

Tényleg, akkor hogy van ez a dolog: van néhány rossz lány és az egész férfitársadalom csak őket kefélgeti? Tulajdonképpen minden nő kapható... persze, vannak, akiket nem akarnak megkapni. Tehát a nők nem is hibásak?


Egy pasi az ilyesmit úgy intézi, hogy ne derüljön ki. Ezt diszkréciónak hívják. Nyilván, szerinted csak a homo sapiens minimális szintjén vannak, de ha így lenne, akkor csak kényszerből születnének ivadékok. Mert végül is ezek a csököttek is elkelnek.


Meg ha magadat már ennyire képzettnek tartod, akkor visszafoghatnád a lendületet, nem kellene ilyeneket írnod, hogy:

"Rövidebben kellett volna fogalmaznom, hogy te is megértsd."

Ezeket a sztereotípiákat csak azok használják, akiknek nem jut az eszébe semmi új... Van még pár ilyen: kád széle, neked mélyebb a hangod, stb.

37. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - PöttyösPanka)
2023. jún. 19. 12:02
Ideologizál akart lenni, bocsi.
36. PöttyösPanka (válaszként erre: 35. - Katt2)
2023. jún. 19. 12:01

Igazad van, bocsi. Rövidebben kellett volna fogalmaznom, hogy te is megértsd 😘

A lényeg az, hogy csak mert te nem tudsz parancsolni az állati ösztöneidnek, nem kell kapálózni, hogy lehúzd a te szintedre a többi férfit csak azért, hogy identifikáld a kétséges viselkedésedet.

35. katt2 (válaszként erre: 34. - PöttyösPanka)
2023. jún. 19. 11:14

Látom sikerült mindenfélét belekeverni ebbe a dologba. Ügyes vagy...

Nekem más a véleményem. Mindenki azt gondol, amit akar, vagy amiről már tapasztalata van. Ennyi.

34. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Katt2)
2023. jún. 19. 10:09

A pasik másik genetikai tulajdonsága, hogy azt hiszik, amit ők gondolnak, az az egyetemes igazság. Tehát ha ők olyan ösztönlények, akiket a farkuk csóvál, el sem tudják képzelni, hogy nem minden egyed működik így.

Mellesleg lehet itt a genetikával, evolúcióval, ösztönökkel jönni. De azért azt elárulom, hogy vannak, akik meg tudták haladni az állati szintjüket. Őket nevezik embereknek. Férfiaknak és nőknek. A többiek maximum a homosapiens szintet ütik. És ha nem hiszed, hogy az ösztönszintű késztetések legyőzhetők, akkor mivel magyarázod, hogy a testi funkciókat (evés, ivás, alvás, ürítés, b.szás) a civilizáltabbja képes nem ott helyben végezni, ahol rátör. A többi csak magyarázkodás.

33. katt2 (válaszként erre: 32. - Főnix3)
2023. jún. 19. 08:26
Te vagy az nő, akinél ez eszembe sem jutna...
32. Főnix3 (válaszként erre: 31. - Katt2)
2023. jún. 18. 23:26
Te vagy az a PASI, aki el sem tudnád venni a hitem. :)
31. katt2 (válaszként erre: 30. - Főnix3)
2023. jún. 18. 23:08
Meghagylak ebben a hitben. Ti vagytok a kivételek, amik a szabályt erősítik. :)
30. Főnix3 (válaszként erre: 26. - Katt2)
2023. jún. 18. 21:33

Magad nevében beszélj!

Én úgy ismerem a férjem, mint magam! Nem mindenki olyan, mint te, vagy a legtöbb ember, aki nem mer megnyikkanni, ha van valami vágya!

Ne általánosíts.

Nem minden napi a férjem,nem mindennapi vagyok én sem,és nem minden napi az életünk, és ezt értékeljük is!

29. Főnix3 (válaszként erre: 25. - Katt2)
2023. jún. 18. 21:27
Ezzel a kommenteddel magad minősíted csak.
28. Főnix3 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 18. 21:26

Kiestem. :D



Nem minden napi nő vagy. :)

A megcsalást én sem szeretem. Soha nem tettem és soha nem bocsátanám meg. Még a szeretőimet sem csaltam.

A férjem , ha megszeretné tenni, akkor olyan nőt keres, aki engem sem hagyna ki. :P

27. katt2 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 18. 21:04
Látod Főnix... nem kell azt keresni, jön az magától is... :)
26. katt2 (válaszként erre: 19. - Főnix3)
2023. jún. 18. 21:01
Ezt nem tudom, mert én egy pasi vagyok, ennek folyományaként csak felületesen ismerem a nők elképzeléseit. Ez a legnagyobb baj a két nem között. Nagyjából semmit nem tudnak a másikról...
25. katt2 (válaszként erre: 18. - Főnix3)
2023. jún. 18. 21:00
Egyáltalán nem keresik, csak az aberáltak. Jön az magától is...
2023. jún. 18. 20:18

Tudjátok, nem az a baj h háremet tart, tartson, nem ez a része zavar. Nekem is volt korábban csak szexen alakuló kapcsolatom párhuzamosan több pasival, ami zavar h miért kell hülyének nézni az embert. Felnőttek vagyunk, vállaljuk be tetteinket.


Szóval, új pasit keresek 🙈

Jelentkezni itt lehet 🤭🤭😘😘

23. Főnix3 (válaszként erre: 22. - Unom)
2023. jún. 18. 19:52
Na igen. :D
22. unom (válaszként erre: 15. - Katt2)
2023. jún. 18. 19:36

A nőkbe pedig az van belekódolva, hogy alfa hímről szüljenek, és bétw hímmel neveltessék fel.

Ha már evolúciós genetika.

21. Főnix3 (válaszként erre: 17. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 18. 19:11
Igen! Nem eset le! Pasik!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook