Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek milyen TV előfizetése van, és mennyire elégedett vele? fórum

Kinek milyen TV előfizetése van, és mennyire elégedett vele? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
69. Sütikee (válaszként erre: 68. - Forrest2010)
2022. febr. 26. 19:50
Van mobilom, de nem telekomos, és azért nevetséges, hogy ennyire undorító módon akarnak ügyfeleket maguknak megtartani, hogy ha lemondod a vezetékest? Fizess mobiltelefont ott náluk. Ha nem akarsz? Akkor fizess többet. Na ebből lett elegem. Holott tizenéve náluk fizettem elő.
68. forrest2010 (válaszként erre: 65. - Sütikee)
2022. febr. 26. 16:45
... az a röhej :( :( a 2=1-ben nem lett volna érzékelhetően olcsóbb ! ha használok vonalast ? ha nem ?! hát hagytam a fenébe , de sokan lemondták , helyette csak mobilt használnak inkább , az olyan , mint a köldökzsinór , mindig velük van :) :) csak az magas ! de nagyon ! h ha egyetlen mobilom van , évek óta ez a számom ? akkor mi a radai rossebért nem engednek utána akár 1 hónapot is mielőtt kivágnak a számból ?! ha lenne pl 10 számom , még + is értem h ciciznek ! mert mi a fenének annyi ?! de ezt az 1-et ?! / a másik + h állítólag a lejárt okiratokat is elfogadják június 30-ig ! hát nem ! nem fogadták el ! 2 nappal utána se ! :((((((((((( /
2022. febr. 26. 08:45
Semmilyen, és maximálisan elégedett vagyok. .)
66. Sütikee (válaszként erre: 65. - Sütikee)
2022. febr. 25. 20:48
Egy jó ideig nem fizettem be a mobilt mert azt hittem hogy vonják, gondoltam magamban, milyen hülyék, hogy küldenek csekket is, aztán letiltották, de nem is baj.
65. Sütikee (válaszként erre: 62. - Forrest2010)
2022. febr. 25. 20:46
Hát erről beszéltem! Vezetékes telefonomat nem használtam így két éve lemondtam, és köteleztek arra hogy akkor vegyek egy mobilt mert nekem 26000 Ft kedvezményem van, amit levásárolhatok pl egy mobilra. Lényeg hogy két éven keresztül fizessek CSAK 450 Ft-ot, plusz ennyi hűségidő, mert csak így olcsóbb, előtte én is közel 11000 Ft-ot fizettem, így "csak" 8000,plusz 1800 a mobil előfizetés, én hülye meg bevettem. Mert ugyanott vagyok anyagilag.
64. Sütikee (válaszként erre: 55. - Simple)
2022. febr. 25. 20:41

Igazából én most anyagiak miatt váltok. Mivel jó tapasztalatom van párom révén a Vodafone-nal, ezért választottam.

Nem vagyok budapesti amúgy.

63. simple (válaszként erre: 54. - Sütikee)
2022. febr. 25. 18:54
Na vodafone kilőve. Nem elérhető nálunk, és kb. ugyanaz a box-a is mint ez az új telekomos, megnéztem róla egy tesztvideót a youtube-on, tehát ugyanott lennék, mint most.
62. forrest2010 (válaszként erre: 54. - Sütikee)
2022. febr. 25. 18:08
... nekünk Tv-telefon-internet = 10.680/hó , régebben a mobilom is ezen volt , de mivel én csak lottózok a mobilommal ? levetettem róla :( :( azt a havi 1-2 SMS_t még kibírom :) a vonalas telefon kedvezményéből se kértem , nem sokat telefonálunk :( :(
61. forrest2010 (válaszként erre: 53. - Simple)
2022. febr. 25. 18:03
... tudom ! csak a régit lehetett megvenni , de évek múltán ezt az újabb fajtát már nem ! csak bérelni lehet ! annakidején az elsőt azoknál akik kifizették a teljes árat egyszerre ? nekik nem vitték el , nekünk összecsomagolták és vitték :( :( pedig a bérléssel 3x is kifizettük a használatát !
60. forrest2010 (válaszként erre: 57. - Auróra2010)
2022. febr. 25. 17:59
... a 2. Tv-nk 20on valahány évig működött 83-tól , azóta már ez a mostani a 3.? 4.? 5.? tényleg nem 1 élethosszig tartó az utóbbi évek bármilyen herkentyűje :( mosógéptől Tv-ig ! ... az első bojlerünk is 80-tól 20on valahány évig működött , de ezek ? azóta egyik silányabb , mint a másik !
59. forrest2010 (válaszként erre: 58. - Globus)
2022. febr. 25. 17:53
... a Tv előtti dobozba / a box-ba / van nálunk a kártya , nem a Tv-ben , de ahogy mondják sokféle van még ezekből a kütyükből is :)
58. globus (válaszként erre: 40. - Channa*)
2022. febr. 25. 17:49

Én azt sem tudom, mi az a box... 😁 kártya van a tv- ben, és csak a tv távirányítója kell.

Csatornák összevissza. Sem változtatni sorrendet, sem sűríteni nem lehet, gyakorltban 2-től 350-ig lapozgathat, akit érdekel. Kb minden második hely üres. Fő helyeken magukat reklámozzák.

57. Auróra2010 (válaszként erre: 56. - Birebora)
2022. febr. 25. 17:41
Nálunk annyi baj volt a digivel, ill nem a digi bűne, hogy 2020 juniusban egy vihar belecsapott a régi tv-be, javithatatlan lett. Vettünk egy ledes tv-t, ami úgy látszik gyengébb mint a régi volt, mert az üvegszálra átálláskor voltak kimaradások tüntek el csatornák, de végül kiderült, hogy a kábelesek a padláson a vezetékre ráejtettek egy téglát vagy valamit. Azóta nincs vele baj, de érzem hogy a régi pupos tv-k strapabiróbbak voltAK.
56. birebora (válaszként erre: 51. - Auróra2010)
2022. febr. 25. 17:08
Nekem a boxal volt bajom. Elment a kép és hang, volt, hogy 2-3 percenként. Nézhetetlen volt a műsor. A boxot kicserélték, viszont teljesen rapszodikusan kódot kér egyes adókhoz amit eddig nem csinált. Tervezem, hogy bemegyek.
55. simple (válaszként erre: 54. - Sütikee)
2022. febr. 25. 16:59

Köszi. Te budapesti vagy amúgy? Nem szokott akadozni a szolgáltatás, illetve ha valami gondod van akkor gyorsan kapsz tőlük segítséget?

Igaz, a telekomnál mindenért külön díjat számolnak fel, és elég drága. De nekem eddig nem volt vele gondom míg ezt az új eszközt ide nem hozták. Utánanézek a vodafon-nak.

54. Sütikee (válaszként erre: 46. - Simple)
2022. febr. 25. 13:23
Pl a felvevő és visszatekerés funkció. Nagyon régóta Telekom előfizetésem van, de csak drágul folyamatosan. Állandóan be kellett mennem, hogy valamit módosítsanak, mert eszméletlen díjak vannak. Ráadásul ott kötelező volt a telefon is ahhoz, hogy a kedvezményesebb árat megadják. Tv, net és telefon (vezetékes vagy mobil) kellett hozzá, különben három ezer Ft-tal drágább. Nekem meg nem kell telefon tőlük. Ja és még a csoportos beszedésemet is elcseszték, mert nem mindent vontak le. Mikor hívtam őket, ráfogták a bankra, holott a szerződéskötéskor direkt rákérdeztem, hogy ugye mindent levonnak, azt mondták igen. Szemetek nagyon,és félrevezetik az embereket! Vodafone sokkal olcsóbb, és az alap árban benne van a felvétel és a visszatekerés funkció. És teljesen jó a net is és a tv is, rengeteg csatornával. Nem akarnak rám tukmálni mindent mint a telekomosok.
53. simple (válaszként erre: 50. - Forrest2010)
2022. febr. 25. 10:00
Hát szerintem megvételi lehetőség nincs, nálunk 2 box van, külön havidíja van, minden hónapban külön tételként szerepel a számlán.
52. forrest2010 (válaszként erre: 51. - Auróra2010)
2022. febr. 25. 09:50
... én is szeretem a netet :) nagyon ! amit a neten nem lehet megtalálni ? az nincs is :) ha valamiért szünetel ? többnyire javítanak valamit az utca elején a dobozokba :( :( a férjemnek elvonási tünetei lesznek olyankor @@@@@
2022. febr. 25. 09:45
Lányok mi a baj a digivel ? nálunk már közel 25 éve digi van, sem a tv-vel sem a nettel nincs probléma, tavaly télen kötötték be az üvegszálast az egész városban, igaz sokan panaszkodnak rá, de nálunk a net is gyorsabb lett. Csak a bekötést követő első héten volt egy kis kavarodás, leállás, de kijöttek hoztak valami uj cuccot, azóta nincs baj. Bár a tv-t nem sokat nézzük, de a net agyon van használva
50. forrest2010 (válaszként erre: 44. - Simple)
2022. febr. 25. 09:43
... amikor az előző box jött ? akkor volt olyan lehetőség h v 1 összegbe kifizetem , v béreljük ! én mar.a mivel éppen nem volt rávalóm ? a 2. lehetőséget voltam kénytelen választani :( rá is fáztam rendesen ! bérelve sokszorosát fizettem ki , de a 2.-nál már csak bérelni volt lehetőség , rájöhettek :( :( h így jóval több pénz befolyik ! :( :( náluk ! :( :(
49. simple (válaszként erre: 48. - Semleges)
2022. febr. 25. 09:39
Igen, én is ezen vagyok megdöbbenve. Én elégedett voltam a telekommal, amíg nem váltottunk optikai kábelre, tehát érdemes megkérdezned, hogy hozzád mit kötnének be, mert ha nem elérhető nálad az optikai kábel, akkor ajánlom neked a telekomot. Néha volt vele probléma, hogy elment a net például, de nem volt mindennapos és gyorsan meg is csinálták. És a régi box nagyon szuper volt, azzal nem volt semmi gondom. Viszont ezt az újat kerüld el nagy ívben, ha nem akarod hogy kihulljon a hajad az idegességtől.
2022. febr. 25. 09:23
Digim van, telekomra váltanék, de akkor nagyon meggondolom. Ezek szerint mindegyiknek van valami baja. Kevesebbet akarok fizetni, nem többet és jobb szolgáltatást. Azt hinné az ember, hogy verseny helyzet van és tiporják egymást a jobb minőségért.
47. simple
2022. febr. 25. 08:45
Közben olvasgattam máshol is, és a Digi-re is nagyon sok a panasz, tehát az sem jó. Szóval most ott tartok, hogy egyik sem jó.
46. simple (válaszként erre: 42. - Sütikee)
2022. febr. 25. 08:42
Mi az a funkció, amiért plusz pénzt kér a Telekom? Mondjuk ők mindenért díjat számolnak fel.
45. simple (válaszként erre: 41. - Forrest2010)
2022. febr. 25. 08:41
Addig örüljetek, amíg az IP TV-tek van. Azt tanácsolom, hogy semmiképpen nem váltsatok az optikai kábelre, ne járjatok úgy mint mi. Bárcsak ne csináltuk volna ezt...
44. simple (válaszként erre: 40. - Channa*)
2022. febr. 25. 08:40
Köszio a választ. Jó elrettentő. Amúgy már a telekomnál sem lehet a csatornákat sorrendbe tenni az új boxban. Ez az egyik ok ami miatt ennyire ideges lettem. Ez semmit nem tud, amit az előző tudott, illetve amit elvileg tudna, az sem működik benne. Hihetetlen.
43. simple (válaszként erre: 38. - Janszi)
2022. febr. 25. 08:37
Van Netflix előfizetésünk is, azt is nézzük, de az nem tv szolgáltató.
42. Sütikee (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2022. febr. 24. 21:05
Páromnak Vodafone van, tökéletesen működik, semmi gond vele, ellenben sokkal olcsóbb mint a Telekom, nekem anyagilag nem éri meg. Ugyanazért a funkcióért plusz pénzt kér a Telekom, ami a Vodafone-nál automatikusan benne van az árban.
2022. febr. 24. 20:59
... nekünk most is Telecom van már jó sok éve ! nem is lenne vele semmi gond , de elég sokszor javítanak valamit rajta mert hiba van az IPTv-vel és olyankor órákig se Tv- se internet , se telefon , éppen ma volt 1 ilyen alkalom , a férjem órákon át azt leste h az asztal alatt világít-e ? a Wifi 5 zöld pöttye ? @@@@ a régi boxot pár éve lecserélték/elvitték , ezzel az újjal feltudja venni a férjem amit szeretne később nézni , én + annyira zokni vagyok ehhez a kütyühöz h a csatornaváltáson + a hangon kívül egyébhez hozzá se merek nyúlni !
2022. febr. 24. 20:11

Régen Telecomunk volt. Eddig velük voltam legjobban megelégedve, csak sajnos, ebbe a lakásba nem jönnek be, azaz házba.


Volt digi parabolánk, ami nem rossz, de ha felhő volt, vagy vihar, akkor tuti nem volt TV. sajnos pk sme jönnek ebbe a házba, így vezetékest nem tudok behozatni.


12 éve a vodafonenál vagyunk, azaz UPC volt.

A boxok rosszak. Felvesznek elvileg, de csak külső winchesterre. Csak annál működnek a kényelmi funkciók, ahol van net is, azaz vodafone box, ez nem is megy vezetékes net nélkül.


Van még horizont boxuk, ami vacakabb, de sajnos az egyik LG TV-nk nem működött vele, mert állandóan kikapcsolt. Már féltettük a TV-t, hogy tönkremegy, így kértünk kártyát. Azóta azzal működik. Most, hogy vettünk egy új TV-t voltak gondjaink is, így kértünk egy boxot a kártya helyett. Kijött a srác és azt mondta, hogy ne cseréljem le a kártyát, mert az jobb, mint a box.

Ráadásul kényelmes, mert nem kell hozzá külön távkapcsoló, mert a TV-jét lehet hasznáéni.


Nem jó az sem, hogy az adókat nem lehet szerkeszteni.

Az RTL klub a 32-esen van, a cool a 46-oson, stb.

Gyári beállítás.


Netel mindig gond van.


És amit még nagyon utálok: minden évben újra kell kötni a hűségszerződést, mert különben jól felemelik az előfizetés összegét.

Ráadásul 15 napra lecsökkentették a fizetési határidőt, így ha ez lejár, akkor simán kikapcsolják és a visszakapcsolásra majdnem ezret felszámolnak.


Remélem, ha elköltözünk, akkor lesz ott más, mert nem bírom őket...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook